Network Marketing Nedir

Yazar By Ali öztürk on 19 Kasım 2013 Salı | 02:56

           Network Marketing'de Yerinizi Almanın Zamanı Geldi


        Ebeveynler çocuklarına ve torunlarına eskilerden kalmış şu soruyu sürekli sormuşlardır bu soruyu duymayan bir çocuk nadirdir Büyüyünce ne olmak istersin? Kimi çocuk Doktor,kimisi öğretmen der Hiç Network Marketing 
işine girmek isteyen bir çocuk görmedim Çünkü Alışıla Gelmiş bir sitem değil ülkemizde Yeni Hız kazanmaya Başlıyor.
Artık Çağa ayak uydurmamız ve sadece para kazanmanın sadece sıradan işlerle olmuycağının kanaatine varmamız ve büyük düşünmemiz lazım Çünkü Network Marketing işi bir Ekip işidir 

Network Marketing 

Network Marketing Nedir ?

Kısaca çok katlı pazarlama Yöntemi denilebilir bu sistemden 2 şekilde para kazanılır 
1.Sattığınız ürünlerden komisyonunuz
2.Alt üye ekibinizin sattığı ürünlerden sizin komisyonunuz

Bu nedenle çok katlı pazarlama sayesinde siz o ay içinde ürün satamasanız bile sizin alt üyelerinizin kazançlarından prim alırsınız 

Bu sistem kişiye kendi bağımsız işini kurmayı ve kariyer yapma konusunda Kişiye şans vermektedir

Yandaki resimde görüldüğü gibi kişi ve kişinin katları olarak basamaklanmaktadır
Bu sistemden alacağınız prim firmaların komisyonuna göre değişmektedir
alt basamaklara indikce komisyonunuz düşer.
örnek:
1. Basamak  için % 7 komisyon
2.Basamak için   % 6  komisyon
3.Basamak için   % 5 komisyon
4.basamak için    % 4 komisyon


Network Marketing, tavsiye mantığına dayalı bir sistemdir. Yani siz ürünü alır, kullanır ve memnun kalırsanız doğal olarak bunu çevrenizdekilere tavsiye edersiniz. Araştırmalara göre bu tavsiyenin, bir satıcı tarafından yapılan sunumdan veya medya ile yapılan reklamdan çok daha fazla sonuç verdiği tespit edilmiştir.

 B Kendimize bunu sorsak, bizde ürünü kullanan güvenilir bir tanıdığımızın tavsiyesine daha çok itimat edeceğimizi görürüz. Ayrıca bu sebeptendir ki, bu sektörde kendini ispatlamış firmaların ürünleri oldukça kalitelidir ve başarılı olması için böyle olmak zorundadır.
Network Marketing, ekip işidir. Siz kişisel referanslarınızdan/satışlarınızdan da para kazanırsınız fakat önemli olan ekibinizde oluşan ciro üzerinden kazanılan paradır. Asıl büyük kazanım burada oluşur. Bu açıdan Network Marketing “1 kişinin %100 çabası yerine, 100 kişinin %1 çabası ile yüksek verim/kâr elde etme.” prensibine dayanır.


Hangi Firmalar Network marketing Sistemiyle çalışıyorlar ?


Forivia
Tekstil sektöründeki yirmi yılı aşkın üretim faaliyetinin yanında, geliştirdiği ürünleri kendi markaları ile Türkiye pazarına sunma amacıyla kurulan FORIVIA, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

Ürün yelpazesi içinde takı, aksesuar, giyim, mikrofiber temizlik ürünleri, doğal konsantre temizleyici serisi ve mutfak gereçleri kendi markaları ile yer almaktadır. Ayrıca doğrudan satıştaki gücünü kozmetik sektöründe de geliştirmek amacı ile 2013 yılı itibari ile İtalya'nın ünlü kozmetik markası Bottega Verde ile yol almaktadır. Bottega Verde, doğal kozmetik konsepti ile tanınan ve Avrupa'da 600'ün üzerinde mağazası ile perakende sektöründeki en güçlü oyunculardan biridir. Türkiye gibi kozmetik alanında büyük bir potansiyele sahip olan ülkemizde sadece Forivia ile işbirliği yapmaktadır.

Forivia Katologu ve Üyelik için tıklayınız
0 yorum:

Yorum Gönder

E-Posta Aboneliği:

Sitemize Abone Olarak Yeni İçeriklerden ve Gelişmelerden Haberdar olabilirsin
Digital Kazançlar

EMail Feed

Widget by Eblogger Tricks

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More
 
Bağlantılar : onlinepara.net | Hitarttirma.com | |
Copyright © 2013. Digital kazanclar - All Rights Reserved İletişim: onlineparanet@gmail.com
Bu site içerisindeki içerikler Tamamen Digital Kazançlara Aittir izin alınmadan kopyalanamaz çoğaltılamaz.

Nadir Durumlarda Kullanıcıların Bigilendirilmesinde faydalı olabilecek haberler baska sitelerden kaynak yapılan sitenin linki verilerek alıntı yapılabilir.Herhangi Telif Hakkı olduğu halde paylaşılan içerikler.Telif sahibi Tarafından Uyarıldığı anda www.onlinepara.net Uyarılan Makaleyi Silmekle Yükümlüdür.
''
Copyright © 2013 Digital Kazancın Yolu