Google Kazançlari Kitabi

Yazar By Ali öztürk on 6 Şubat 2014 Perşembe | 02:15                Google Kazançları kitabı pdf      İlk Önce Bu kitabın Yazarından Bahsetmek istiyorum ve daha sonra kitabın içeriğinden ve gerçekten içeriğindeki bilgileri kullanarak para kazandırıp kazandırmayacağından bahsetmek istiyorum. 
      İnternetten para kazanmak kelimesi çok kapsamlı bir kelimedir internette bir çok para kazanma yöntemi vardır yöntemi çok olması önemli değildir sonucunda paranın hesaba yatması önemlidir Bu yüzden ıspatlanmış ve güvenli yöntemlere ihtiyacınız var
  Adwords ve Clickbank  Arasında bir Bağ oluşturarak Kendi Deneyimleri Tecrübeleriyle İnternet'ti Para kazandırma Makinasına çeviren Musa Erdoğmuş kimdir ?
                                                Musa Erdoğmuş Kimdir ?


     1975 İstanbul Doğumlu ilk ve orta öğrenimini babasının mesleği gereği çeşitli il ve okullarda sürdürmek durumunda kaldı İlkokulu Ankara, Karamürsel ve Akçokaca'da; ortaöğrenimini gene Akçakoca ve son seneyi Ordu'da tamamlayarak üniversiteyi kazandıktan sonra hayatına istanbul'da devam etti.
Boğaziçi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl kadar özel bir şirkette çalıştı.
Girişimcilik ve risk alma duygusunu içinde yaşattığından  dolayı 2 sene sonunda kendi firmasını kurdu.
Bir yandan şirket devam ederken, bir yandan İstanbul Üniversitesinde MBA yüksek lisans eğitimini tamamladı. Elektronik alanında faaliyet gösteren firmanın global krizden nasibini alması ve ülkede insanların mühendisliğe ve teknolonojik hizmetlere karşı sahip olduğu algı seviyesinden ötürü farklı arayışlar içerisine girdi. 
Bu arayış Musa Erdoğmuşu internet pazarlama teknolojileri ile tanıştırdı.

 Yurtdışındaki sistemleri araştırarak  internet üzerinde Yeni bir kazanç ile  dünyaya adım atmış oldu Aslında Bu öğrenim Sadece kendisine değil kendi ülkesindeki 1000 lerce insana öğreteceği Aklından bile geçmemişti.
İşin potansiyeli, Ciddiyetini ve püf noktalarını öğrendikten  İnternet pazarlama teknolojileri Hakkında bir E-kitap Yazmaya karar verdi                                             Google kazançları Kitabının İçeriğinde Neler var ?    Kitabın içerisinde Clickbank ve Adwords arasında bir bağ oluşturarak para kazanmanın püf noktası ve eğitimleri var hangi tür stratejiler,ürün nasıl satılır,ürün analizi,performans analizleri, adwords ile reklam nasıl verilir,Clickbank ile para nasıl kazanılır
Kitabın ana mantığı Clickbankta satış ortağı olduğunuz ürünü analizlerini yaparak Adwords ve çeşitli reklam sirketlerine reklam vererek para kazanmaktır veya blog,site ve forumlara yorum atarak para kazanmaktır. ürünler ingilizce ama sizin ingilizce bilmenize gerek yoktur kitapta bunun eğitimi vardır.
Aşağıdaki Resimde Google Kazançları E-kitabının içeriği gürünmektedir Büyüterek detaylı bir şekilde bakabilirsiniz
Google Kazançları içindekiler pdf                                        Google kazançları Kitabın Yanında Gelen Ek İçerikler ?1.Eğitim video seti

 • Google kazançları kitabını aldığında sadece bir e kitap değil aynı zamanda uygulamalı birebir görsel olarak yöntemlerin anlatıldığı eğitim videolarını da yanıda hediye olarak alacaksınız,özel derslerde gönderilecek olan gizli bilgiler eğitim videoları da başarılı olmanı sağlamak için hazırlandı.


2.ilk Deneyiminizde para Cebinizden çıkmasın

 • 80 TL değerinde Adwords kampanya oluşturmak için kupon. Böylelikle cebinden reklam parası çıkmadan sistemi bedava deneme şansı veriyoruz. 80 tl lik reklam kuponu sana 2-3 kat olarak geri döneceğinden almış olduğun eğitim seti de bedavaya gelmiş olacak.


3.Ömürboyu Google Kazançları Kitabının güncellemelerinden ücretsiz yararlanma

 • Google'da değişen sistemler güncellenerek bu kitaba eklenecektir ve sen buna ücretsiz hayat boyu sahip olacaksın. Şu anda tanıtım fiyatında olan bu ürün yakın zamanda pazarın doyma sürecine göre daha yüksek fiyattan satılacaktır. Bu ürünün gelişmiş versiyonu yakında hazır olacak ve Tahmini değeri 200 TL civarı olacaktır. Şimdi alırsan tüm bu eklentilere ileride ücretsiz sahip olacaksın.


4.Gelecekteki tüm Bonuslara ömür boyu indirimli sahip olma imkanı
 • Yakın zamanda bu pakete ekstra bonusları da eklemeyi planladığımızdan sonradan eklenen bonuslara da indirimli sahip olabileceksin. Bu bonuslardan bazıları; dijital kitap hazırlama metodları , pazarlama yazılımları, pazarlama taktikleri,virüssel pazarlama.
5.Google Öğütleri ve Gizli Bilgiler Aboneliği
 • İnternetten para kazanma dünyasındaki en yeni haberler, sırlar ve yeni gelişimler ile ilgili düzenli olarak bilgilendirileceksin. Bu belkide en önemli bonus çünki bilgi Güçtür.. Önemli avantajlar yakalamak için bu aboneliğe girmen çok faydalı olacak .
6.Google Kazançları Hızlı Başlangıç El Kitabı
 • Eğer konu ile ilgili orta seviye bilgiye sahip isen sadece bununla bile 1 saat içerisinde yöntemleri uygulamaya başlayabilirsin. Internetten en hızlı para kazandıran sistem olarak süper bir hediye.                               Google kazançları E-Kitabı İndirmek İncelemek için Tıkla4 yorum:

 1. kitabı indirmeden önce terettüde kaldım ama indirdikten sonra memnun kaldım dolu dolu olmasının yanında videolar çok öğretici iyi günler tşk

  YanıtlaSil
 2. Bence dalındaki en iyi kitap

  YanıtlaSil
 3. Bay Igein Dürüstlük Izevbekhai, Aiicco sigorta Ltd bir temsilcisi değilim, biz güven ve onur ile bireysel farklılıklara kredi vermek. Biz% 3 faiz oranıyla kredi vermek. Eğer ilgileniyorsanız lütfen bu şirket e-posta bize ulaşın: Şimdi igein_h_yizevbekhai@admin.in.th sizin kredi transferi belge ok ile devam etmek. Eğer Aiicco sigorta plc için son derece açıktır, bir şirket veya okul kurmak için kredi gerekiyorsa.
  Kişisel iş kredisi
  İnşaat kredi.
  Proje kredisi.
  Çocuklar ve büyükler için eğitim kredisi.
  araç kredisi
  Biz kredi başvurunuzu bekliyor.

  YanıtlaSil
 4. Google kazançları eğitim kiti gerçekten işe yarıyor. Yıllardır satışı yapılmakta ve bir çok kişiye de para kazandırmakta. Bununla birlikte benim de ek iş arayanlara önereceğim 3 site adresi bulunmakta:
  1- http://www.ersaguyelik.gen.tr
  2- http://www.modellifekatalog.com
  3- http://www.foriviakayit.com
  Bu sitelere tıklayarak işler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil

E-Posta Aboneliği:

Sitemize Abone Olarak Yeni İçeriklerden ve Gelişmelerden Haberdar olabilirsin
Digital Kazançlar

EMail Feed

Widget by Eblogger Tricks

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More
 
Bağlantılar : onlinepara.net | Hitarttirma.com | |
Copyright © 2013. Digital kazanclar - All Rights Reserved İletişim: onlineparanet@gmail.com
Bu site içerisindeki içerikler Tamamen Digital Kazançlara Aittir izin alınmadan kopyalanamaz çoğaltılamaz.

Nadir Durumlarda Kullanıcıların Bigilendirilmesinde faydalı olabilecek haberler baska sitelerden kaynak yapılan sitenin linki verilerek alıntı yapılabilir.Herhangi Telif Hakkı olduğu halde paylaşılan içerikler.Telif sahibi Tarafından Uyarıldığı anda www.onlinepara.net Uyarılan Makaleyi Silmekle Yükümlüdür.
''
Copyright © 2013 Digital Kazancın Yolu