Çiftlik Bank Nedir ? Oyun Oynayarak Para Kazan !!!

Yazar By Ali öztürk on 10 Mart 2017 Cuma | 00:23İnternetten Para Kazandıran Oyun !!! Çiftlik Bank Para Kazan !!


İnternetten para kazandıran güvenilir para kazanma oyunu Çiftlik Bank ile herkes para kazanabilir. Hem oyun oynayıp hemde para kazanmak istiyorsanız günde 10 dk nızı ayırarak aylık 1.500 Tl' nin üzerinde para kazanabilirsiniz.

Çiftlik Bank Oyununa Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Para Kazandıran Oyunlar Çiftlik Bank:


Çiftlik bank evinizde,işyerinizde,cebinizde internetten para kazandıran oyundur. Çiftlik Bank oyununda aldığınız tavuk,inek ve arılar diğer çiftlik oyunlarına göre tek bir farkı vardır.. Size getirdiği yumurta,bal,süt gibi ürünler 'TL' ye çevrilmesidir.. Sizde evinizin rahatlığında çiftlik bank oynayabilir eğlenirken kazanabilirsiniz..

Oyuna ilk başlayan tüm üyelere '15 TL' değerinde altın hediye edilir.. Bu altın ile kendinize bir adet 'manisa' tavuğu alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.. Daha fazla kazanmak için daha fazla hayvan alabilir veya oyuna arkadaşlarınızı davet ederek üye olan arkadaşlarınızın yatırımına ömür boyu %5'a kadar ortak olmuş olursunuz.. Ancak bu %5 lik kesinti arkadaşınızdan değil Çiftlik Bank şirketi tarafından bonus olarak verilir..

Bu arada Çiftlik bank bu oyun için kendilerine şirket açmış ve tamamen yasal ve güvenilir bir para kazanma oyunudur.


Referans Sistemi Nedir ?

Referans sistemi oyuna daha fazla üye çekmek için yapılmış bir davet sistemidir.. Bu daveti yapabilmek için oyuna giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan 'referanslarım' sekmesindeki size verilen, örnek : (Referans Linkiniz : https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=4A45C6.. Referans link'inizi Youtube, Facebook, Tiwitter, İnstagram, Forum, vb. sitelerde sosyal platformlar'da paylaşarak kendinize referans bulabilir bu sayede kazancınızı sürekli bir şekilde arttırabilirsiniz.. Gelen referansların size iki türlü etkisi olacaktır, bunlardan birisi üyeden gelen %5 lik bonus altın ikincisi referaslarınızın toplamından gelen referans sıralaması puanıdır.. Referansınız olarak gelen kişiler oyunda ikinci tavuğunu kazandıktan sonra satışını yaptığı her hammadde için size %5'a kadar bonus altın gelecektir..


Çiftlik Bank Oyununa Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Referans Sıralaması Nedir ? Referans sıralaması bir oyuncunun referans bölümündeki ikinci hayvanını satın almış oyuncuların toplam altın getirisinin rekabet ettiği bir sıralamadır.. Bu sıralamada ilk 3'e giren oyuncularımız 1.ci %100 2.ci %50 3.%25 daha fazla kazanç ile ödüllendirilir.. Örnek : Günlük oyundan 100 TL kazanıyorsanız bu kazanç 200 TL ye çıkmış oluyor işte bu yüzden referans sıralaması oyuncularımız için çok cazip bir avantajdır.. Referans sıralaması her hafta pazar günü gece saat 00:00'da sıfırlanır ve yeniden başlar bu yüzden oyuna geç başlamış olsanız dahi referans sıralamasına girip x2 kat daha fazla kazanmak için hala bir şansınız var..Üretim Ve Yem Deposu Nedir ? 
Üye üretim deposu üyenin kümesindeki hayvanların toplamının ürettiği hammaddenin biriktiği 
yerdir.. Üyenin deposu ne kadar büyük olursa o kadar fazla üretim depolayabilir eğer sık sık oyuna giremeyen bir oyuncuysanız deponuzu sol menüde bulunan depo sekmesinden 1 altın karşılığında 1000 üretim daha arttırabilir. Daha az oyuna girerek daha fazla hammadde depolayabilirsiniz.. Aynı şekilde yem deponuzda sizin için önemlidir yem deponuzun seviyesini sürekli kontrol etmeli ve yeminiz azaldıkça market bölümünden yem satın alarak yeminizin eksiye düşmemesine dikkat etmelisiniz.. Yeminiz eksiye düştüğü taktirde kümesinizde hayvanlarınızın üretimi durur..


Puan Sıralaması Nedir ? 

Puan sıralaması oyun genelinde oyuncunun sattığı bal,süt,yumurta satışı ile artmaktadır.. En çok ürün satışı yapan (Hammadde) üye sıralamada en üst sıraya gelecektir top 10 listesinde ilk ü oyuncumuz ödüllendirilecektir.. Birinci olan oyuncumuz rastgele bir hayvan ile ödüllendirilir ikinci olan oyuncumuz bir depo hammadde ile ödüllendirilir (Deposunun seviyesi kadar).. Üçüncü oyuncumuz bir depo yem ile ödüllendirilir.. Puan sıralaması her hafta pazar günü gece 00:00'da sıfırlanır ve ödüller hak sahiplerine dağıtılır..


Birlik Sistemi Nedir ? 


Birlik sistemi oyuncuların gruplar halinde ortak bir amaç için bir araya gelerek ortak bir kar elde etmesini sağlayan bir sistemdir.. Bu sistemde bulunan tüm oyuncular diğer tüm oyunculardan belirli bir çıkar sağlamaktadır.. Bunu kısaca özetlersek 10 kişilik bir birlikte saatlik 100.000 ham madde üretildiğini düşünelim bu ham madde tüm üyelerin saatlik üretiminden %1 %10 %15 ve %20 bonus olarak birliğin ham madde deposuna aktarılır.. Bu ham madde deposu dolduğunda birlik başkanı bu depodaki ürünleri satarak birliğin tamamını eşit bir şekilde altın aktarılmasını sağlar.. Bu sayede birlikte bulunduğunuz için extradan %1 %10 %15 ve %20 gibi extra kazançları birlik sıralamasına göre kazanabilirsiniz..


Birlik sıralaması Nedir ? 
Birlik sıralaması birliğin birlikteki kişilerin toplam puanı ile şekillenir ve en iyi 4 birlik %1 %10 %15 ve %20 ham madde üretimi ile ödüllendirilir.. En iyi birlik %20 üretim payı alırken 4 üncü olan birlik ise %1 lik pay ile deposuna katkıda bulunmuş olur.. Dördüncü sıradan sonra gelen tüm birlikler %1 katkı payı ile ödülledirilir.. Birlik deposunda biriken katkı payı dediğimiz bu ham maddeler birlik içindeki kişilerden kesilmez.. Bu Çiftlik Bank şirketi tarafından oyunculara verilmiş bir bonus ham madde desteğidir.. Birliğinizde ne kadar üretimi fazla olan oyuncu var ise birlik deponuz o kadar fazla üretim yapar ve sıralamanızda buna göre şekillenir..

Birlik kurmak isteyen oyuncular sol menüde bulunan birlik sekmesine tıklayarak birlik kur 
bölümünden kendine ait birliğini 100 altın karşılığında kurabilir ve kendi, ekibini oluşturabilir.. Birlik başkanı olmanın en büyük avantajlarından birisi her ay yapılan krallık seçimlerine aday olabilme imkanıdır.. Birlik profilinizde birliğinizin ne kadar deposu olduğunu görebilir ihtiyacınıza görebu depoyu büyütebilirsiniz.. Depoyu büyütebilmek için birlik başkanı olmanız gerekmez bir birliğe üye olan herkese birliğin deposunu ve üye limitini kendi altınları ile arttırma yetkisine sahiptir.. Ancak depodaki ürünleri sadece birlik lideri satabilir.. Yeni bir oyuncuyu sadece birlik lideri birliğe davet edebilir diğer oyuncular diğer birlik üyeleri yeni bir oyuncu daveti yapamazlar.. Gelen birlik teklifini görmek için profil kısmındaki birlik teklifleri sekmesinden birlik tekliflerini kabul veya red edebilirler..

Kazandığım Altınları Nasıl Paraya Çevirebilirim ? 

Kazandığınız altınları paraya çevirebilmek için bazı şartlarımız mevcuttur.. 1. Kümesinizde en az 2 hayvanınız bulunmalıdır.. 2. En az 20 altınınız olmalıdır yani (20.000) altına tekabul eder. 3. Bir papara.com e-cüzdan numarasına sahip olmanız gerekmektedir.. Bu şartlara uygun iseniz para çekmenizde herhan gibi bir problem yoktur.. Para çekme talebenizi sol menüde bulunan 'ödeme al' butonuna tıkladıktan sonra kişisel bilgileriniz ile birlikte çekmek istediğiniz tutarı yazarak para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Para çekme talebiniz en geç 1 ila 5 dakika içerisinde papara hesabınıza çekebilrisniz. işlem ücreti tüm üyeler için %2 TL dir.

Altın Nasıl Satın Alabilirim ? 

Altın satın alabilmek için bir çok ödeme yöntemimiz mevcuttur bunlar : 'kredi kartı,İnninal kart,ön 
ödemeli kartlar,bankamatik kartları,maaş kartı,kısaca master visa logosu bulunan bütün kartlar,havale,eft,ptt ve mobil ödeme.. Yöntemleri ile kolaylık ile hesabına altın alabilirsiniz havale ile altın alımlarında 1 altın 1 TL den işlem görür. Mobil ödeme ile 1 altın 1.10 TL den işlem görür mobil ödeme yapmak için facebook sayfamızdan iletişim kurmanız gerekmektedir.. Papara ile alınan altınlarınız hesabınıza otomatik geçecektir mobil ödeme ve havale ile ödeme yapacaksanız bizim ile iletişime geçmeniz gerekmektedir..

Papara Sistemi Nedir ? 

Papara sizin oyunda kazandığınız altınları , 7/24 çekebileceğiniz ve oyuna altın yatırmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir sistemdir. Bunun için onaylanmış bir papara hesabınızın olması gereklidir.
Çiftlik Bank Oyununa Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

1 yorum:

E-Posta Aboneliği:

Sitemize Abone Olarak Yeni İçeriklerden ve Gelişmelerden Haberdar olabilirsin
Digital Kazançlar

EMail Feed

Widget by Eblogger Tricks

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More
 
Bağlantılar : onlinepara.net | Hitarttirma.com | |
Copyright © 2013. Digital kazanclar - All Rights Reserved İletişim: onlineparanet@gmail.com
Bu site içerisindeki içerikler Tamamen Digital Kazançlara Aittir izin alınmadan kopyalanamaz çoğaltılamaz.

Nadir Durumlarda Kullanıcıların Bigilendirilmesinde faydalı olabilecek haberler baska sitelerden kaynak yapılan sitenin linki verilerek alıntı yapılabilir.Herhangi Telif Hakkı olduğu halde paylaşılan içerikler.Telif sahibi Tarafından Uyarıldığı anda www.onlinepara.net Uyarılan Makaleyi Silmekle Yükümlüdür.
''
Copyright © 2013 Digital Kazancın Yolu