Çiftlik Bank Guven Veren İmajindan Vazgecmiyor.

Yazar By Ali öztürk on 27 Ekim 2017 Cuma | 01:02

Ponzi Sistemleri Bırakın Real Sektorde Yerinizi Alın          Merhaba değerli takipcilerim son günlerde görüyorümki haddinden fazla ponzi  (saadet zinciri) siteler internette boy gösteriyor , birbiri ardına kapanıyor ve binlerce kişi mağdur oluyor.
inanın bu işlerden kimsenin para kaybetmesine tahammulumuz yok herkesin hakettiği  tutarı kazanmasını istiyoruz ve kazanmanız için size sürekli en güvenilen yöntemleri anlatıyorum.

En Başından beri Çiftlik Bank'ın Destekcisi olduk ve olmaya devam edeceğiz yatırımlarımızı eksik etmeden yola devam ediyoruz.
Son günlerde Çiftlik bankın Eşsiz imajını  Karalamaya çalışanlar oldu kısaca bundan bahsedip çiftbank'tan  yeni Gelişmelerden bahsedeceğim.

Agustos ayının sonunda Çiftlik Bank Referans gelirlerini Turkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olmadığı  için referans gelirlerini o tarihten itibaren iptal etti ama o tarihten önceki referans kazanımlarının gelirini ödeyeceğini taahhüt etti inanın bana referans sağlayan bir site olmamıza ragmen  böyle bir kazanımın iptal edilmesine ben sevindim sahsen çünkü şirket yere daha sağlam basacak , emin adımlarla ilerleyeceğinden hiç süphem yok
Şuan Çiftlik Bankın referans geliri olmasa dahi Çiftlik Bank  Var olduğu sürece Destekliyeceğiz

Referans Geliriyle ayakta duran bir kaç site hemen Referans gelirini kesti diye Çiftlik Bankı karalamaya Başladı
https://paraparala.com Diye bir site Çiftlik Bank  adına karalama kampanyası başlattı ve ardından Çiftlik Bank Kurucusu Mehmet Aydın  Şirketi asılsız haberlerle karaladığı için  paraparala adına dava actı ertesi gün o sitede   Çiftlik Bank adına Tek yazı bile kalmadı.  
Bu Sitenin tanıtımını yaptığı sistemlerin  bir iki firma haricinde geri kalanlar saadet zinciri türünde sistemler vede şuanda hepsi teker teker battı ütopto,epitelyum,çılgın emlak,çiftlikim ve adını sayamadığımız bir çok sistem battı ardında bir sürü Magdur İnsan Bıraktı Mümkün olduğunca saadet zinciri sistemlerinden uzak durun bu sistemler elbet bir gün batmaya mahkumdur.

Bu Resimlerde Paraparalanın eserleri  Çiftlik Bank'a bizde güven bitti demişti  Çiftlik Bank hala Ayakta ve büyümeye devam ediyor ama reklamını yaptığı sistemlerin yarıdan çoğu battı 

                                     Çiftlik Bank'ta Neler Yaşanıyor

     Çiftlik Bank bir ilki başararak  Türkiye'de ilk Yüksek Geri Dönüşümlü Kar Sistemini
2016 Agustos ayında  Başlatmış oldu ,Türkiyede yeni başlanılan bu işe halk duyarsız kalmadı yatırımcıları desteklerini hiç esirgemedi  kısa sürede imkansız denilebilecek işleri başardı,           online oyun sektörü ile Real Yatırımı birbirine bağladı ve asla ve asla güven ilkesinden ödün vermedi
arada sırada her kalabalığın içinde olduğu gibi içlerinde bazen provokatörler çıktı şirketi karalama girişiminde bulundu ama gerçek yatırımcı Çiftlik Bankın Güvenilir bir yatırım aracı olduğunu bildiği için kulaklarını tıkadılar.

Burdan Yatırımcı Arkadaşlara şunu söylemek istiyorum bu şirket hepmizin şirketi.
Çiftlik Bank'a Zarar gelirse hepimiz zarar görürüz onun için sosyal medyada yaptığımız yorumlara Dikkat edelim lütfen ,Geçen gün bir sitede gördümki çiftlik bank hakkında bir arkadaş şikayet paylaşmış şikayet ise şu oyun içindeki köy okulunda soru gelecekti gelmedi 7 altınım gitti müşteri hizmetleri cevap vermiyor hayretler içerisinde kaldım 7 altın için Çiftlik Bank gibi bir şirketi karalamaya değermi  7 altın gitse ne olur gitmese ne olur hadi bunu da geçtim bakın bende sadece yatırımcıyım hiç reklam gelirim ve referans geliri yok  Çiftlik bank'ta 2017 mart ayından beri yatırımcıyım gecenin 3 ün de oyun içinde destek birimine msj atıyorum buyrun nasıl yardımcı olabilirim diyor, sabahın 5 şinde msj atıyorum nasıl yardımcı olabilirim diye msj atıyor böylesine  yardımcı olmaya çalışan bir şirket nasıl senin sorununu çözmüyorda oralara şikayet ediyorsun.


Çiftlik Bank Ödeme Kanıtı Yeni
Geçen günler de söyle bir olay başıma geldi para yüklemesi yapcağım zaman para anında hesaba geçerdi  para gönderdim 1000 tl paparadan eksildi çiftlik banka gelmedi destek birimine yazdım 24 saat içinde paranız  hesabınıza geçecektir dedi 6 saat sonra para hesabıma yansıdı en ufak bir tereddüt yaşamadım.


Türkiye Genelinde Siber saldırı oluyor oyuna giriş yapılmıyor bazı arkadaşlar hemen facebook hesabına yorum atıyor bizim zararımız ne olacak yazıyor. Çiftlik Bank'ın Kimseyi mağdur ettiğini görmedim ama sizin yaptınızda ayıp Bir akrabanız kaza geçirdiğinde geçmiş olsuna gidince eeeğ senin borcun vardı versene diyebilirmisiniz. Bu konuda Yatırımcı Arkadaşları Duyarlı olmaya Davet ediyorum. 5 veya 10 TL nin önemi yok önemli olan Çiftlik Bankın Ayakta  Durması.


                                     Açılış Ve Tanıtım Filmleri                                                         

                         


                  
                     Karacabey  Bal Dolum Tesisi (Açılış Videosu)
                                  Mavi Yumurta Arge Tesisi


                                Luleburgaz Et ve Süt işleme Tesis

1 yorum:

  1. Helal olsun kardeşim çok dogru söylemisşin

    YanıtlaSil

E-Posta Aboneliği:

Sitemize Abone Olarak Yeni İçeriklerden ve Gelişmelerden Haberdar olabilirsin
Digital Kazançlar

EMail Feed

Widget by Eblogger Tricks

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More
 
Bağlantılar : onlinepara.net | Hitarttirma.com | |
Copyright © 2013. Digital kazanclar - All Rights Reserved İletişim: onlineparanet@gmail.com
Bu site içerisindeki içerikler Tamamen Digital Kazançlara Aittir izin alınmadan kopyalanamaz çoğaltılamaz.

Nadir Durumlarda Kullanıcıların Bigilendirilmesinde faydalı olabilecek haberler baska sitelerden kaynak yapılan sitenin linki verilerek alıntı yapılabilir.Herhangi Telif Hakkı olduğu halde paylaşılan içerikler.Telif sahibi Tarafından Uyarıldığı anda www.onlinepara.net Uyarılan Makaleyi Silmekle Yükümlüdür.
''
Copyright © 2013 Digital Kazancın Yolu