BİM Bayramda Açık Mı Bayramın Kaçıncı Günü Açılacak?

BİM bayramda açık mı bayramın kaçıncı günü açılacak şeklinde sorular alıyoruz. Takipçilerimizin doğal olarak merak ettiği bu konuya aşağıda açıklık getireceğiz. Türkiye’nin en büyük perakende market zincir olan BİM yıllardır Ramazan bayramı ve kurban bayramı döneminden önce getirmiş olduğu aktüel ürünler ile gündemi belirliyor.

Daha şimdiden konuşulmakta olan BİM Ramazan Bayramı indirimleri 2019 için sayfalarımızda detaylı incelemeleri yaptık. Pek çok önemli bayram ürününe indirimli olarak yer verecek olan katalogda çikolatalar, şekerler ve seyahat öncesinde otomobil gereçleri yer alıyor.

Tüm bu ürünlerle beraber BİM Aktüel ürünlerini Cuma günü yayınlar. Bim bu hafta ürünleri Cuma günü yayına girmiş olur. Bu sene 04 Haziran Salı Ramazan Bayramı’nın 1. günü olacak. Dolayısıyla BİM marketin o gün açık olup olmayacağı çok merak ediliyor.

BİM Ramazan Bayramı’nda Açık Mı?

Ramazan Bayramı’nda BİM açık mı şeklindeki sorular için bu sene 04 Haziran Salı 2019 günü Bayramın 1. günü BİM’in kapalı olduğunu belirtiyoruz.

Çünkü BİM marketleri Bayramın 1. günü çalışmıyor. Her yıl olan bu gelenek bu yıl da sürdürülecek. Dolayısıyla 04 Haziran 2019 Salı günü BİM marketleri kapalı olacak.

BİM marketleri bayramın 2. günü olan 05 Haziran Çarşamba günü açılmış olacak. Her zamanki mesai saatinde çalışmaya başlayacak ve yine indirimli ürünler ile tüketiciye hitap edecek.

BİM marketleri Ramazan Bayramı’nın 3. günü olan 06 Haziran Perşembe günü de açık olacak.

Dolayısıyla BİM Ramazan Bayramın 1. günü kapalıdır ancak Ramazan bayramın ikinci ve üçüncü günü açık olup hizmete girecektir.

Kurban Bayramı’nda BİM Açık Mı?

Takipçilerimizin merak ettiği diğer konu Kurban Bayramı’nda BİM açık mı olacaktır.

Tıpkı Ramazan Bayramında olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da BİM çalışma saatlerini şimdiden duyurdu.

BİM marketleri Kurban Bayramı’nın 1. günü kapalıdır. 11 Ağustos 2019 Pazar günü olan Kurban Bayramı’nın 1 günü BİM kapalı olacak.

BİM marketleri Kurban Bayramı’nın 2. günü olan 12 Ağustos Pazartesi günü de kapalı olacak.

BİM marketleri Kurban Bayramı’nın 3. ve 4. günü yani 13 ve 14 Ağustos 2019 Salı ve Çarşamba günleri çalışmaya başlamış olacaktır.

Böylece BİM 16 Ağustos Çarşamba aktüel ürünler kataloğu kapsamında tekrar tüketicilere indirimli ürünlerini sunmuş olacak.

Ayrıca BİM kurban bayramı indirimleri 2019 kampanyaları da yine burada sizlere sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.