A101 Kurban Bayramı İndirimleri 2019

a101-aktuel

A101 Kurban Bayramı indirimleri 2019 şimdiden merak edilmeye başlandı. Bu yıl Ramazan bayramında muhteşem indirimlerle birlikte tüketiciyi şaşırtan ve her zaman olduğu gibi en düşük fiyat portföyü ile müşterilerini sevindiren market zinciri ağustos ayındaki Kurban Bayramı için de kolları şimdiden sıvadı. Özellikle geçen yılki Kurban Bayram indirimleri ile adından söz ettirmiş olan A101 marketler bu yıl 11 ağustos 2019 pazar günü başlayacak olan ve 14 Ağustos 2019 çarşamba günü sona erecek Kurban Bayramı için indirim paketlerini hazırlıyor. A101 8 Ağustos 2019 aktüel ürünler kapsamında kurban bayramına ait olan pek çok ürün indirimli olarak satışa sunulacak. Kurban Bayramı’ndan hemen önceki Perşembe günü market reyonlarında yerini almasını beklediğimiz aktüel ürünler kataloğu yine 8 sayfadan oluşacak. Erken paylaşım yapmamızın sebebi şimdiden temayül yoklamasını gerçekleştirmek ve Kurban Bayramı’nda hangi ürünleri A101 marketlerde indirimli olarak görmek istediğinizi tespit etmek. Özellikle aşağıdaki mesaj kısmından bize ulaştıracak olduğunuz dilek ve temenniler market yöneticileri tarafından da takip ediliyor. Böylece bu yılki Kurban Bayramı’nda çok daha indirimli ve çok uygun fiyatlarla pek çok ürüne sahip olabileceksiniz.

A101 markette görmek istediğiniz indirimli ürünleri aşağıdaki mesaj kısmından bize yazabilirsiniz.

A101 2019 Kurban Bayramı Aktüel Ürünleri

A101 2019 Kurban Bayramı aktüel ürünleri için size referans olabilmesi adına geçen yıl satışa sunulmuş olan Kurban Bayram indirimlerinden bahsetmek istiyoruz. Çünkü neredeyse birebir aynı ürünler veya farklı markalarla birlikte alternatif çalışmalar bu yıl da market reyonlarında yerini alacak. Ancak her yıl itibariyle trend haline gelen yeni ürünleri de genellikle Bayram indirimlerinde A101 marketlerde bulabiliyorsunuz. Geçen yıl Kurban Bayramı indirimleri içerisinde özellikle elektrikli ayaklı ızgara dikkat çekmişti. 2000watt gücüne sahip olan elektrikli ızgara pek çok kişi tarafından daha satışa çıkar çıkmaz tüketilmişti. Bu yıl da yine elektrikli ızgara türüne yer verileceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca Kurban Bayramı’nda etlerinin daha lezzetli bir şekilde pişirilebilmesi için ülkemizin en önemli markalarından olan Arzum midi fırın da satışa sunulmuştu. Bu ve benzeri ürünler de muhtemelen bu yıl 8 Ağustos 2019 A101 aktüel ürünleri içerisinde yerini alacaktır.

Kurban Bayramı aktüel ürünleri A101 içerisinde ayrıca geçen yılı itibariyle piknik mangalı ve ahşap saplı ızgara çok uygun fiyatlarla satılmıştı. Mangala eşlik eden piknik ürünlerine dikkat çekmek istiyoruz. Metal maşa, mangal yelpazesi, çöp şiş, kürdan ve özellikle mangal kömürü oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmuştu. Bu yıl itibariyle aynı ürün grubunun belki farklı markalarla yine uygun fiyatlarla satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

Kurban Bayramı İndirimleri A101 Market Bu Hafta Ürünleri

Kurban Bayramı indirimleri A101 market bu hafta ürünleri içerisinde ayrıca geçen yılı itibariyle Kurban Bayramı’ndan sonra seyahati çıkacaklar için hem kesilmiş olan etkileri hem de diğer ürünleri muhafaza eden araç içi mini buzdolabı taksit seçenekleri ile birlikte satışa sunulmuştu. 12 watt gücüne sahip olan mini buzdolabı neredeyse her yıl Kurban Bayramı veya Ramazan bayramında market reyonu içerisinde yerini alıyor. Ayrıca bu eksen üzere araç içi su ısıtıcı ve araç içi el süpürgesi de yine satışa sunulan alternatifleri içerisinde bulunuyor.

2019 Kurban Bayramı A101 aktüel ürünleri dahilinde ayrıca kıyma makinesi ve bıçak bileme makinesi de markete reyonuna gelecek diye tahmin ediyoruz. Çünkü geçen yıl bu ürünler gelmişti ve büyük bir rağbet görmüştü. Perşembe günü satışa çıkmış olan ürünler öğle saatlerini bulmadan tüketilmiştir. Kurban Bayramı indirimleri içerisinde artık vazgeçilmez olup A101 klasiği kabul edilen bıçak setlerini de kaçırmayın diye tavsiye edeceğiz. Çünkü geçen yıl itibariyle satışa sunulan dilimleme bıçağı, yüzme bıçağı, et kesme bıçağı, sıyırma bıçağı gibi farklı alternatifler oldukça büyük bir ilgi görmüştü. Ayrıca krom çelik satır, et dövme demiri, ev tipi masat, bambu kesme tahtası ve mekanik el terazisi de kaçırılmaması gereken önemli opsiyonlar içerisinde bulunuyor.

A101 Kurban Bayramı Kampanyaları

A101 Kurban Bayramı kampanyaları sadece bunlarla sınırlı kalmamıştır. 2018 yılında ve daha önceki kurban bayramlarında standart olarak tenzilatlı olarak satışa sunulan buzdolabı poşetleri ve çeşitleri yine bu yıl da indirimli olarak gelecektir diye tahmin ediyoruz. Büzgülü çöp torbası, kesme bıçaklı streç film, alüminyum folyo, kilitli buzdolabı, poşetli torbalar ve diğer ürünlerin hepsi indirimli olarak satılıyor. Özellikle Kurban Bayramı’nda bu ürünler erken saatlerde alınırsa iyi olur. Çünkü çok kısa süre içerisinde tüketiliyor. Ayrıca Kurban Bayramı şekerleri de yine A101 market indirimleri içerisinde bulunuyor. Kutu çikolatalar ve şekerler son derece uygun fiyatlarla satılıyor. Ayrıca lokum ve aromalı sert şeker gibi farklı alternatif türleri de A101 market indirimleri içerisinde bu dönem itibariyle satış reyonlarında yerini almış olacaktır.

A101 8 Ağustos 2019 Kurban İndirimleri

A101 8 Ağustos 2019 kurban indirimleri içerisinde sadece Kurban bayramına yönelik çalışmalar yapılmıyor. Geçen yılı referans alacak olursak teknoloji ürünlerine de kendiniz hazırlayın. Çünkü geçen yıl itibariyle katalogda smart LED TV oldukça uygun fiyatlarla ve 6 taksit avantajıyla satışa sunulmuştu. Ayrıca geçen yılki katalogda Samsung marka cep telefonu A101 indirimleri içerisinde yerini almıştı. Teknoloji ürünleri arasında smart bellekler SD kart indirimleri bluetooth hoparlör çeşitleri ve cep telefonu uyumlu lens gibi farklı ürünleri de bulabilmektesiniz. Bu yıl itibariyle hangi teknoloji ürünlerini katalog da görmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki mesaj kısmından bizlere iletin. Bu iletileriniz dikkate alınıyor ve market yöneticileri tarafından da genellikle indirim kataloglarında ürünlere yer veriliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.