Akbank Ramazan Kampanyaları 2019

akbank-ramazan-kampanyalari

Akbank Ramazan Kampanyaları 2019 çok farklı şekillerde Akbank müşterilerine sunuluyor. Çok kazançlı olan kampanyalar ile birlikte uygun fiyatlardan ve kazançlı fırsatlardan faydalanabilirsiniz. 2019 Akbank Ramazan kampanyaları bereketiyle geldi.

akbank-ramazan-indirimleri

Akbank Neo’dan Ramazan Ayına Özel Kampanya

Akbank Neo’dan Ramazan Ayına Özel Kampanya düzenlendi. Akbank kredi kartı olan NEO ayrıcalığından faydalanın ve çok cazip fırsatları elde edin. Özenle hazırlanmış olan kampanya ile birlikte pek çok indirimler size sunulacaktır.

Ramazan alışverişlerinizi Akbank Neo ile yapın ve çok fazla para kazanın.

Akbank Neo kredi kartı ile birlikte 8 Mayıs ve 17 Haziran 2019 tarihleri arasında yapacak olduğunuz Yurtiçi alışverişlerde her 100 TL ve üzeri harcamanıza 11 TL puan kazanmış olacaksınız. Oldukça kullanışlı olan Akbank Neo kartı sayesinde 8 Mayıs 17 Haziran tarihleri arasında kayıt yaptırdıktan sonra yurt içinde yapacak olduğunuz market ve restoran harcamalarınız için 100 TL’ye 11 TL sunulacaktır. Bu şekilde belirlenmiş olan süreç içerisinde toplamda 110 TL chip para kazanabilirsiniz. oldukça cazip olan kampanyaya katılabilmek için öncelikli olarak Axess mobil uygulamasını indirmelisiniz.

Eğer daha önce akıllı telefonunuzu veya tabletinize Axess mobil uygulamasını kurmamışsanız Akbank’ın internet sitesine girerek kampanya sekmesindeki Axess mobil indir tuşuna tıklamalısınız.

Uygulamayı indirip kurduktan sonra Axess mobilden “11 ayın sultanı modu” seçilmelidir. Daha sonrasında ise “hemen katıl” sekmesine tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Böylece Akbank Ramazan indirimleri 2019 kapsamında chip para kazanarak daha karlı çıkacaksınız.

Akbank Boyner Kampanyası

Akbank ramazan kampanyaları 2019 indirimleri dahilinde Boyner ile yapılan bir anlaşma daha var.

Akbank Boyner kampanyası 50 TL indirim ile beraber size Boyner mağazalarında alışveriş yapma fırsatı sunacak. Uygulamadan faydalanmak da oldukça kolay. Akbank Direkt kullanıcısıysanız Boyner’de alış veriş yaparken indirim alabilirsiniz.

Akbank Direkt kullanıcıları Boyner internet mağazasından yapacak oldukları alışverişlerde her 250 TL’ye 50 TL indirim kazanacaklar.

Akbank Direkt uygulamasında bulunan “kampanyalar” menüsüne giriş yaptığınızda Boyner indirim kodunuzu alabilirsiniz.

Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmek için müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı numaranız ile birlikte Akbank Direkt şifresi yeterli olacaktır. Burada alacak olduğunuz indirim kodunuzla birlikte Boyner internet mağazasından 50 TL indirimli alışveriş yapabileceksiniz.

Akbank Direkt İphone X Kazanma Fırsatı

2019 Akbank ramazan kampanyaları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Akbank Direkt kullanıcıları oldukça karlı çıkacak.

Akbank Direkt kullanıcıları için hazırlanmış olan kampanyalardan birisi iPhone X kazanma fırsatı olarak sunuluyor. Akbank Direkt iPhone X kazanma fırsatı 13 Haziran’a kadar Akbank Direkt kampanyalar menüsünde aktif olarak kullanılabiliyor. Akbank direkt giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsünden çekilişe katılabilirsiniz. Böylece 10 iPhone X kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Eğer Axess mobil uygulamasından kampanyaya katılırsanız 2 kat şans elde edeceksiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.