BİM 31 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

bim-aktuel-mayis

BİM 31 Mayıs 2019 aktüel Temizlik Ürünleri içerisinde aradığınız her türlü çözüme yer veriliyor. Bulaşık makinesi tablet deterjanları, Konsantre yumuşatıcı çamaşır suları, Arap sabunları, doğal misvak diş macunu gibi farklı alternatifler üretilmiş. Tüm bu ürünler BİM 7 Haziran 2019 Aktüel ürünleri yayınlanana kadar indirimli olarak satışa devam edecek. Ayrıca bu katalogla birlikte BİM 7 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu da cuma günü itibariyle yayına girmiş olacak. Daha sonrasında ise BİM 14 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu yayınlanarak cuma günleri yapılan büyük indirimler devam ettirilmiş olacak.

BİM 31 Mayıs 2019 Aktüel İndirimli Ürünler

BİM-Katalogları-31-Mayıs- BİM-Aktüel-Ürünleri-Oyucank- BİM-31-Mayıs-Aktüel-Kataloğu-

BİM bu hafta ürünleri kapsamında sunulacak olan indirimler Salı günü itibariyle temizlik malzemelerinde ve kişisel bakım ürünlerinde odaklanmış olacak. BİM 31 Mayıs 2019 aktüel indirimli ürünler aşağıda fiyat listesi ile birlikte sıralanıyor.

Deterjan hazneli mop MR. Green 34.90 TL

Daha etkili temizlik ve parlaklık için üretilmiş olan bulaşık makinesi tableti bind activit Premium 60’lı 22.45 TL

Konsantre yumuşatıcı jel Gece Mavisi ve Günışığı konseptleri ile birlikte 1,5 litre 7.50 TL

Ultra çamaşır suyu Güldal 4 litre okaliptüs ferahlığı ve çam kokulu olarak iki farklı şekilde satışa sunuluyor 8.25 TL

Temizliklerde kullanabileceğiniz mis sıvı Arap sabunu 1,5 litre 5.90 TL

Tül ve çamaşır temizleyici Bind Activit 750 gram 4.95 TL

4lü çok amaçlı temizlik matı 4.50 TL

Beyaz sirke 2 litre 3.25 TL

Oda kokusu 6.90 TL

Leke uzmanı cif kalitesi ile üretilmiş olan cif temizlik spreyi cif her yer 7.95 TL

Bulaşıklarda, mutfakta, banyoda ve farklı yerlerde kullanabileceğiniz renk ve desen seçenekleri bulunan MR. Green sihirli sünger 1.95 TL

5’li temizlik bezi 3.50 TL

Eyüp Sabri Tuncer bitkisel koruma doğal misvak özlü diş macunu + diş fırçası 9.90 TL

BİM Aktüel Mayıs

Bim aktüel bu haftayı tek sayfa ile kapatmıyor. İçeriği ve kalitesi ile örnek olacak olan Bim, mutfakta set üstü ocak, su sebili, mini fırın ve aspiratör gibi ürünleri de çok uygun fiyata mahallenize kadar getiriyor. Ayrıca piknik yapmayı sevenlere buzluk termos ve piknik sepeti de Bim ile indirimli olarak sizlerle oluyor. Bu haftanın çok önemli Bim aktüel ürünler sayfalarında mutfak ürünü indirimlerini de böylece kısaca görmüş ve incelemiş olduk. Görsel detaylarda Aktüel Ürünler, sizlere tüm 31 mayıs bim kataloglarını anlattı. Bunun için görsellere tıklayarak görsel detaylara erişebilirsiniz. Ancak bekleyin, bitmeyen indirimler 31 Mayıs’ta devam ediyor. Çocuklar için de özel bir sayfa sunan Bim aktüel, bisiklet, paten ve oyun çadırı gibi önemli fırsatları da sunacağını açıkladı. 31 Mayıs Cuma günü gelmesi beklenen bu ürünlerin yer aldığı sayfa 2019 yılının en dolu oyuncak ve çocuk sayfası olarak dikkat çekiyor olacak. Bunların yanı sıra 31 Mayıs gibi çeşitli terlikler, gömlekler ve merdivenler de markette bulunacak. Oldukça dolu olan Bim aktüel kataloglarının 31 Mayıs sayfalarına yer verdik. Daha fazlasının görsel detaylarda olduğunu hatırlatırız. Keyifli alışverişler dileriz.

Isınan yaz günlerine sivrisineklerden korunmak için ürünler Bim 31 Mayıs 2019 aktüel indirimli ürünler dahilinde satışta olacak.

Detan sinek kovucu elektro likit 30 gece 9.90 TL

Detan sinek kovucu elektro likit yedek şişe 30 gece 6.90 TL

Sinek kovucu vücut spreyi defans 4.95 TL

BİM 31 Mayıs 2019 aktüel ürünler incelendi. Daha sonraki salı BİM 7 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu ile tekrar karşınızda olacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.