BİM 22 Mayıs 2020 Aktüel Ramazan Paketi

BİM 22 Mayıs 2020 Akra ramazan paketi oldukça kaliteli gıdaları uygun fiyatlara size sunabilmek için oluşturuldu. Ramazan paketi kapsamına dahil edilebilecek olan gıdalardaki indirim dikkat çekiyor. Özellikle temel tüketim gıda maddelerindeki indirimle beraber daha ekonomik şekilde ramazan sofraları hazırlayabilirsiniz. BİM 22 Mayıs 2020 Aktüel ürünleri içerisinde yer alan gıda ürünleri hem sahur hem de iftar sofraları için vazgeçilmez olacak.

BİM ramazan paketi 2020 kapsamında sıvı yağlar oldukça ekonomik fiyata satın alınabiliyor. Ayrıca yemek pişirirken kullanacağınız makarna çeşitlerinde de güzel indirimler paket kapsamında tüketiciye sunulacak.

BİM ramazan paketi dahilinde içecek türleri de özel bir yerde bulunuyor. Havaların ısınmaya başladığı mayıs ayına denk gelen Ramazan ayında çok farklı içecek türlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. BİM Ramazan Bayramı paketleriyle büyük sürprizler hazırladı.

BİM 22 Mayıs 2020 Aktüel Ramazan Gıda İndirimleri

BİM marketlerine 22 Mayıs günü gelecek olan gıda ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. BİM 22 Mayıs 2020 aktüel Ramazan gıda indirimleri her bütçeye hitap ediyor. Aşağıda tek tek ürünleri marka ve fiyat portföyü ile beraber inceliyoruz.

Yemek pişirirken kullanabileceğiniz sağlıklı ayçiçek yağı için Yudum Tercih edebilirsiniz. Yudum Ayçiçek yağı 4,5 litre aktüel ürünler kapsamında 25.95 TL

Salataların vazgeçilmezi olan natürel sızma zeytinyağı Yudum 500 mililitre sadece 11.95 TL

İftardan sonraki çay fasıllarında ve sahurda tüketebileceğiniz Doğuş demlik poşet siyah çay bergamot aromalı 160 adet paket içeriyor ve sadece 16.95 TL

Sağlıklı iftar sofraları hazırlayabilmek için Barilla fusilli burgu makarna 400 gram 1.75 TL

Barilla Renne Rigata kalem makarna 400 gram 1.75 TL

Barilla spagetti 400 gram makarna 1.75 TL

BİM 22 Mayıs 2020 Aktüel Ramazan İndirimleri

Ramazan ayı boyunca pek çok içeceği uygun fiyata satın alabileceğiniz BİM indirimleri yayınlandı. BİM 22 Mayıs 2020 aktüel Ramazan indirimleri tek tek aşağıda listeleniyor. Online para için de linkleri aktif olarak kullanın.

Sıcak yaz ramazanında tüketebileceğiniz Cappy ballı karışık meyve nektari atom altı pakette satışa sunuluyor. Cappy Atom 6x 330 mililitre sadece 7.95 TL

İftardan sonraki çay fasıllarında size eşlik edecek olan Sinbad çiğ kokteyl karışım Premium 300 gram 11.95 TL

İçinizi serinletecek olan Fustea şeftali aromalı soğuk çay 6 x 330 mililitre sadece 7.45 TL

Tamek karışık meyve nektari oldukça sağlıklı bir ürün ve sadece 3.25 TL

Gerçek portakal parçacıkları kullanılan Tropicana portakal parçacıklı içecek pastane 1 litre 2.95 TL

Soğuk içecekler kategorisinde bulunan Lipton şeftali aromalı soğuk çay 1 litre 1.95 TL. Lipton Ice Tea ürünleri Ramazan indirimleri kapsamında tüketiciye sunuluyor.

Kızılay mandalina doğal zengin mineralli altılı içecek 5.95 TL

Kızılay kavunlu doğal zengin mineralli altılı içecek 5.95 TL

Coca Cola 1 litre ve fanta 1 litre gazlı içecek ikili paket haline getirilmiş. Coca Cola 1 litre Fanta 1 litre 4.75 TL

Beypazarı limonlu doğal zengin mineralli içecek altılı paketi ile birlikte sadece 3.95 TL

Pişirecek olduğunuz makarnalarda kullanabileceğiniz pesto fesleğen sosu 190 gram 8.25 TL

BİM Ramazan Hediye Kartı 2020

Yukarıda saydığımız bütün indirimli gıda ürünleri 22 Mayıs tarihinden itibaren BİM marketlerine yerini alacak. Ayrıca sevdiklerinizi ve ihtiyaç sahiplerini Ramazan ayında sevindirebileceğiniz hediye kartları da BİM marketlerde yerini aldı. BİM Ramazan hediye kartı 2020 iki farklı konseptle satışa sunuluyor. Bu kartlar sadece ihtiyaç sahipleri için değil işverenlerin çalışanına da hediye edebilecek güzel bir jest olabilir.

BİM 50 TL hediye kartı Market reyonlarında yerini alıyor. Böylece 50 TL’lik alışveriş yapılabilecek olan kart içerisinde para yüklü olarak satışa sunulmuş durumda.

BİM 100 TL hediye kartı sevdiklerinizi ve ihtiyaç sahiplerini sevindirebilmek için 22 Mayıs tarihinden itibaren Market reyonlarında yerini aldı.

Satın almış olduğunuz kartlar bir yıl süreyle geçerli olacaktır.

Ayrıca BİM Ramazan hediye kartı 2020 dahilinde satılmakta olan kartlar birden fazla kullanıma açıktır. Kartın içindeki limit bitene kadar kullanılabilmektedir.

Ramazan kampanyaları A101 Şok BİM detaylı incelemeleri bünyesinde barındırıyor. Mutlaka göz atmalısınız.

Bankaların ramazan kampanyaları da oldukça cazip. Düşük limitli krediler Ramazan ayı boyunca tüketiciye sunulacak.

Toptan ve perakende fiyatına pek çok ürünün satıldığı n11.com Ramazan indirimleri de kaçırılmayacak fırsatlar, tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.