Boyner Babalar Günü Hediyeleri 2019

boyner-indirimleri

Boyner babalar günü hediyeleri 2019 kampanyası start verdi. Hem internet mağazasında hem de fiziki olan mağazalarda AVM ve korner mağazalarında Boyner indirimleri ile babalar gününden önce karşılaşabilirsiniz. Bu yıl 16 Haziran 2019 pazar günü babalar günü olarak kutlanacak. Anneler gününde de son derece cazip indirimler yapmış olan Boyner mağazaları, babalar gününe de oldukça sıkı indirimlerle birlikte hazırlanıyor. İnternet mağazacılığını tercih ederseniz babalar günü özel sayfasına giriş yapabilir ve birazdan detaylarını verecek olduğunuz pek çok ürünü indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. İndirimli olan ürünler daha çok kıyafet ağırlıklı olarak ön plana çıkıyor ve babanızı sevindirebileceğiniz bu ürünler içerisinde alternatif zenginliği ve fiyatlardaki düşük limitler dikkat çekiyor.

boyner-babalar-gunu-hediyesi

Boyner Babalar Günü Hediye Önerileri Nelerdir?

Boyner babalar günü hediye önerileri içerisinde bilhassa giyim reyonu ön plana çıkmakta. Giyim reyonunda yazlık olan ürünler ise daha da popüler hale geldi. Çünkü babalar günü 16 Hazirana denk düşüyor ve havaların iyice ısındığı dönemde hem yazlık giysiler hem de deniz malzemeleri indirimli olarak satılıyor. Boyner mağazacılığı içerisinde bulunan bu ürünleri incelediğimizde özellikle tişörtlerin son derece uygun fiyatlarla satıldığını görebiliyoruz. Dünyanın en kaliteli markalarını ve Türkiye patentli olarak birbirinden farklı tişörtleri indirimli olarak bulabilirsiniz. Ayrıca indirimli ürünler arasında gömlek çeşitlerinde de hem alternatif zenginliği hem de fiyat portföyü ön plana çıkmakta olup uygun olan fiyatlarla birlikte gömlekler bazı ürünlerde yüzde 70 oranında indirimli tüketiciye sunulacak.

TRENDYOL BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ İÇİN TIKLAYIN!

Boyner Babalar Günü İndirimleri

Boyner babalar günü indirimleri içerisinde en yüksek limitli olan ıskontoları daha çok ayakkabı reyonunda bulabilirsiniz. Adidas, Nike marka ayakkabılarda %30 civarında indirim uygulanıyor. Spor ayakkabılarda fiyat portföyü 200 ila 450 TL arasında değişiyor ve rakamlar gerçekten uygun seviyeye çekilmiş durumda. Ayrıca renk seçenekleri oldukça geniş olan ürünler daha çok sportif katalog içerisinde yer alıyor. Spor ayakkabıyı bütünleyici eşofman indirimlerini de kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yine Nike ve Adidas markaları ön planda olmak üzere diğer markalarında indirimleri ile Boyner mağazalarında karşılaşabilirsiniz. Ayrıca internet mağazacılığı için ücretsiz kargo gibi opsiyonları da değerlendirebiliyorsunuz.

Boyner Babalar Günü Kampanyası Ne Zamana Kadar Sürecek?

Boyner babalar günü kampanyası babalar günü haftası içerisinde geçerli olacak. Bir hafta kala başlamış olan kampanya babalar günü haftasında da devam edecek. Böylece 16 Haziran 2019 pazar gününe kadar babanızı sevindirebilecek olan ürünleri sipariş verebilir daha sonrasında ise kendiniz için de uygun fiyatlı olan ürünleri babalar günü kampanyası dahilinde satın alabilirsiniz. Gerek fiziki mağazalarında gerekse internet mağazacılığında Boyner indirimlerinden faydalanmak için hesap açtığınızda ekstra cazip fırsatlardan da faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca 200 TL ve üstü olan ürünlerin tamamı internet siparişlerinde ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.