Denizbank Emekli Büyüklerini Yönlendiren Gençler Kazanıyor Kampanyası

denizbank-emekli-kampanyalari

Denizbank emekli büyüklerini yönlendiren gençler kazanıyor kampanyası hem gençlerin hem de emeklilerin kazançlı çıkacağı oldukça cazip bir fırsat olarak sunuluyor. Böylece Denizbank vasıtası ile birlikte gençler emekli büyüklerini bankaya yönlendirdiğinde 150 TL kazanırken emekliler de 450 TL’ye varan nakit kazanımlar elde edebiliyor.

Denizbank kampanyaları 2019 kataloğu içerisinde yer almakta olan bu kampanya ikili kazanım fırsatıyla da ön plana çıkıyor. Hem emekliler hem de emeklileri yönlendiren gençler aynı anda kazanç elde edebilir. Emekliler için en büyük sıkıntı her zaman istedikleri yerden maaş çekememektir. Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan bankamatikler ile beraber emeklilere kaliteli hizmet veren Denizbank, emeklileri düşünüp yeni bir kampanya daha oluşturdu.

Denizbank emekli kampanyaları 2019 içerisinde yer alan bu kampanya sadece emeklileri kazançlı çıkartmıyor. Emekli tanıdığını, babasını, annesini, dedesini, babaannesini Denizbank’a yönlendiren gençler de 150 TL değerinde nakit kazanç elde edebiliyor. Üstelik yönlendirmiş olduğu emekli maksimum 450 TL değerinde nakit kazanım elde edebilecek.

Denizbank Emekli Kampanyası 2019 Nasıl Yapılır?

Eğer siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız yakınınızdaki emeklileri Denizbank’a yönlendirdiğinizde Denizbank emekli kampanyası 2019 için Denizbank internet sitesinde bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Form oldukça kolay bir şekilde doldurulabiliyor. Form için T.C kimlik numaranızı yazmanız gerekiyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta TC kimlik numarası, yönlendirmeyi yapan kişiye ait olmalıdır. Hemen altında ise cep telefonunuzu yazdıktan sonra daha sonra güvenlik kodunu girmelisiniz. Aşağıda yer alan üç farklı kullanım şartını okuyup onayladığınızda devam butonuna tıklayarak sizin için kampanyaya katılabilmeniz için üretilmiş olan bir link sunulacaktır. Formu doldurduğunuzda karşınıza çıkmış olan linki hangi emekli tanıdığınızı Denizbank’a yönlendirmek istiyorsanız onunla paylaşmalısınız.

Denizbank Emekli Kampanyası 2019 Kazanç Fırsatları

Formun sonundaki linki emekli büyüğünüzle paylaştığınızda emekli tanıdığınız linkteki formu internet platformunda doldurmalı ve bunun neticesinde maaşını Denizbank’a taşımalı. Hangi bankadan maaşı alıyorsa gerekli olan işlemler hemen başlatılacaktır.

Bunun neticesinde işlemler tamamlanınca ve emekli maaşı Denizbank’a taşındığında maaşı yatan emekli tanıdık tam 450 TL değerinde nakit para kazanacaktır. Emekliler için de son derece cazip olan bu fırsatla birlikte 450 TL kazanmalarına da vesile olmuş olacaksınız.

Siz de emekli tanıdıklarınızı yönlendirdiğiniz için Denizbank tarafından ödüllendiriliyorsunuz. Denizbank emekli büyüklerini yönlendiren gençler kazanıyor kampanyası dahilinde yönlendirilmiş olan her emekli için 150 TL kazanabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz paralar ve limitler Fastpay cüzdanına yüklenecektir. Denizbank fastpay cüzdanı cep telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile birlikte kullanılabilmektedir.

Bu cazip fırsatlardan faydalanmak oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey emekli tanıdıklarınızı Denizbank’a yönlendirmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.