Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası 2020

Garanti Bankası Bahar kredisi kampanyası 2020 oldukça uygun ödeme koşullarıyla ve uzun vadelerle tüketiciyi rahatlatacak. Her yıl düzenlenen Garanti Bankası Bahar kredisi 2020 yılında da devam ettiriliyor. Böylece bahar aylarında ihtiyacınıza yönelik olarak kullanacağınız krediye uygun ödeme koşullarıyla ve uzun vade kolaylığıyla sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kampanyası ile farklı miktarlarda kredi çekmeniz mümkün. Üstelik kredi çekebilmek için Garanti şubelerine gidebileceğiniz gibi internet kanalını da kullanabilirsiniz. Hatta Garanti cep uygulaması ile bile birkaç dakika içerisinde kredi talebinizi oluşturmanız mümkün. Türk Telekom Prime aile indirimi kampanyası ile her zaman daha fazla arayın daha fazla data alın.

Garanti Bankası Bahar kredi kampanyası ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar aşağıda yer alıyor.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kullanım Şartları

İhtiyaç kredisi olarak tasarlanmış olan Garanti Bankası Bahar kredisi 2020 kullanım şartları tüketicinin lehine olarak ayarlanmıştır. Maksimum 48 aya kadar uzayan vade imkanları ile birlikte sadece yüzde 1.39’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında belirlenmiş olan vadeler minimum 3 ay maksimum 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Kampanya dahilinde çekebileceğiniz maksimum kredi miktarı 75 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kullanacağınız kredi miktarı başvuru şartınıza göre de değişiklik gösteriyor. Eğer Garanti internet veya Garanti cepten başvuru yaparsanız onaylanmış olan tutar kadar kredi kullanabilirsiniz. Ancak daha yüksek miktarlı kredi talep ediyorsanız Garanti şubelerine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Garanti ihtiyaç kredisi 2020 miktarı maaş ödemenizi Garanti Bankası’ndan alıp almadığınıza göre de değişiklik gösteriyor. Eğer maaş ödemesini Garanti Bankası’ndan almıyorsanız Garanti internet ve Garanti Cep kullandığınızda maksimum limit 25000 TL olacaktır. Ancak yukarıda değindiğimiz gibi Garanti şubelerine giderek bu miktarı artırmanız mümkün. Maaşınızı Garanti Bankası’ndan alıyorsanız Garanti internet ve garanti cepten yapacağınız başvurularda maksimum limit olan 75 bin TL’ye kadar kredi puanına göre kredi miktarı tanımlanacaktır.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Ödeme Tablosu

Oldukça cazip olan Garanti Bankası Bahar kredisi 2020 ödeme tablosu da 3 farklı seçenekle tüketicilere sunuluyor:

 • Kredi tutarı 25000 TL olduğunda yüzde 1.59 faiz uygulanıyor. Maksimum 48 ay kredi kullandığınızda aylık taksit tutarı 799,86 TL belirleniyor. Tahsis ücreti 125 TL olurken Sigorta ve Vergi dahil ücretlerin toplamı 381.25 TL oluyor. Yıllık maliyet oranı yüzde 25,8382 olurken toplam maliyet 35524,88 TL ile sınırlandırılıyor.
 • Kredi tutarı 50.000 TL olduğunda yüzde 1.49 faiz oranı uygulanıyor. 48 aylık vadede ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 1560,57 TL. Tahsis ücreti 250 lira olurken Sigorta ve Vergi dahil ücretlerin toplamı 762.50 TL oluyor. Yıllık maliyet oranı yüzde 24.0675 olan 50.000 TL’lik kredi de toplam ödeyeceğiniz maliyet miktarı 75170,19 TL
 • Bahar kredisi 2020 Garanti Bankası kapsamında kullanacağınız kredi miktarı 75 bin TL’ye çıktığında faiz oranı sadece yüzde 1.39 ile sınırlandırılıyor. 48 aylık vadede ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 2282.92 TL. Tahsis ücreti 375 TL olurken, Sigorta ve Vergi dahil ücretlerin toplamı 1143.75 TL. Yıllık maliyet oranı yüzde 22.3199 olurken toplam maliyet 109973, 74 TL

Garanti Bankası Bahar Kredisi 2020 Gerekli Belgeler

2020 Garanti Bankası Bahar kredisi gerekli belgeler aşağıda listeleniyor:

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • TC kimlik numarası
 • Ücretsiz çalışan iseniz bordro veya gelir yazısı
 • Emekli iseniz emekli belgesi
 • Şahıs şirketi sahibi iseniz firma belgeleri: güncel İşletme hesabı özeti, yıllık gelir vergisi beyannamesi, güncel vergi levhası
 • Sermaye şirketi ortağı iseniz firma belgeleri: yıllık Kurumlar Vergisi beyannamesi, güncel vergi levhası
 • Kira geliri sahibiyseniz kira belgeleri: 2 aydan eski olmayan bir adet kira tahsilatına ilişkin belge
 • Faiz geliri sahibi iseniz hesap cüzdanı
 • Çiftçi iseniz çiftçi belgesi

Garanti İhtiyaç Kredisi İçin Başvuru Yöntemleri

İhtiyaç kredisi için başvuru yöntemleri oldukça basit. Garanti İnternet şubesinden ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Ayrıca Alo Garanti 444 0335 tam destek danışma hattını arayarak da Garanti ihtiyaç kredisi 2020 için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bununla birlikte size en yakın olan Garanti şubesine gittiğinizde ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Ayda sadece 300 TL taksitle Garanti Bankası Bahar kredisi 2020 kampanyası bir tık uzağınızda duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.