Garanti Bankası Yaz Kredileri 2019 Kampanyaları

garanti-bankasi-yaz-kredileri-kampanyalari

Garanti Bankası yaz kredileri 2019 kampanyaları kapsamında birbirinden farklı ve cazip fırsatlar tüketiciye sunuluyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi 2019 ile birlikte uygun ödeme koşullarıyla geniş vade seçenekleriyle ve düşük faiz oranları ile ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyorsunuz. Garanti Bankası Taşıt kredisi ile 0 veya 2. el taşıt alımlarında yine uygun faiz fırsatlarından faydalanabileceksiniz. Aynı şekilde Garanti Bankası konut kredisi ile 240 aya varan vade kolaylıkları ile evinizi değiştirebilir yeni bir ev sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kampanyaları 2019 dahilinde sunulmakta olan üç farklı kredi ile ilgili detaylı incelemelere yer veriyoruz.

(Ayrıca bakınız, Ziraat Bankası Yaz Kredisi Kampanyası)

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Pek çok kişinin merakla beklediği Garanti Bankası ihtiyaç kredisi yaz kampanyası şartları belli oldu. Böylece 48 aya varan vade imkanları ile ve düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi üç farklı faiz oranı ile sunuluyor. Çekilecek olan kredi tutarına göre oranlar da değişiklik gösteriyor. Hepsinde maksimum 48 ay vadeye kadar kredi ödeme kolaylıklarından faydalanabiliyorsunuz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak istediğinizde farklı kanallar kullanılabiliyor. Garanti Bankası şubeleri, internet sitesi, Garanti Bankası mobil uygulama ile birlikte başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuru şartları aşağıda listeleniyor:

 • Garanti Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi en fazla 48 ay vadeye kadar uzatılabiliyor
 • Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için Garanti internet veya Garanti cep ile yapılan başvurularda onaylanan tutar kadar kredi kullanılabilmektedir ancak maaş ödemesini Garanti Bankası’ndan alan müşteriler daha üst limitlerde kredi kullanabilirler
 • Garanti Bankasından tarafından sunulan kredilerde minimum 3 ay vade şartı bulunmaktadır
 • Başvuru sahibi ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK belgesi veya gelir yazısı sunmak zorundadır
 • Öğretmen, asker, polis veya doktor gibi kamu çalışanları mesleki belge gösterdiklerinde başvuru yapabilirler

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları çekilecek olan miktara göre değişiklik gösteriyor. Aşağıdaki tabloda çekilecek olan miktarla beraber ihtiyaç kredisi faiz oranlarına yer veriyoruz

 • Maksimum 25.000 TL’ye kadar kredi kullanıldığında faiz oranı % 1.89 olarak belirleniyor
 • Maksimum 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarında faiz oranı % 1.79 olarak belirleniyor
 • Maksimum 75 bin TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında faiz oranı % 1.74 olarak belirleniyor

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Başvurunuzu yapabilmek için Garanti internet şubesini kullanabilirsiniz. Ayrıca Garanti cep uygulaması ile birlikte başvuru yapabiliyorsunuz. Alo Garanti 444 0 335 tam destek danışma hattı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Facebook sayfası, Garanti ATM’leri ve SMS yöntemi ile de başvuru yapmanız mümkün.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

İhtiyaç kredisi için başvuru yapmak istediğinizde sizden istenen belgeler arasında nüfus cüzdanı fotokopisi veya nüfus cüzdanı yerine geçecek pasaport, ehliyet gibi fotoğraflı resmi bir belgenin fotokopisi talep edilecektir. Ayrıca gelir durumunuza yönelik çalıştığınız kurumdan alınacak olan onaylı ve resmi bir belgeye de ihtiyaç duyulmaktadır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Kredi portföyünde Garanti Bankası taşıt kredisi için oldukça hızlı bir çözüme yer veriyor. Slogan olarak otomobiliniz kadar hızlı taşıt kredisi belirlenmiş olan Garanti Bankası çok hızlı bir şekilde 100 bin TL’ye kadar size taşıt kredisi verebiliyor.

0 veya ikinci el otomobil alımlarında uygulanmakta olan Garanti Bankası taşıt kredisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar aşağıda yer alıyor.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvuru Şartları

Garanti Bankası hem 0 hem de ikinci el otomobil alımlarında size büyük kolaylıklar sunuyor. Garanti Bankası taşıt kredisi başvuru şartları aşağıda listeleniyor:

 • Garanti Bankası taşıt kredisi farklı konseptlerde sunulmaktadır. Araç markalarına göre özel taşıt kredi kampanyaları da bulunuyor.
 • Taşıt kredisi için ikinci el taşıt alımında en fazla 108 ay sınırında bulunan taşıtlar için kredi veriliyor. 108 ayı geçen taşıtlar için kredi kullanamıyorsunuz.
 • Taşıt kredilerinde maksimum vade 48 ay olarak belirlenmiştir
 • Garanti Bankası taşıt kredisi rehin olarak satın alınan araç gösterilecektir. 0 kilometre araç satın alındığında kefil gerekli görülmezken şubeler bazında kefil talebi söz konusu olabiliyor
 • Bireysel müşteriler için ve KOBİ müşterileri için taşıt kredilerinde araç bedelinin 100 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70; 100000 TL’yi aşan kısımları için %50 oranında kredi kullandırılıyor.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt kredisi için belirlenmiş olan faiz oranları vade farkına göre değişiklik göstermiyor. Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranları  yüzde 1.55 olarak sabit bir rakama tekabül etmektedir. Minimum 6 ay maksimum 48 ay taşıt kredisi kullandığınızda yüzde 1.55 oranında ödeme yapıyorsunuz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Gerekli Belgeler

Taşıt kredisi kullanırken nüfus cüzdanı fotokopisi sizden talep edilmektedir. TC kimlik numarası ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası taşıt kredisi gerekli belgeler noktasında aşağıdaki detaylara da yer veriliyor

 • Gelir belgesi
 • 0 kilometre araç alınıyorsa aracın proforma faturası
 • Eğer kredi için tercih edilen araç ikinci el ise ikinci el araç alımı için aracın ruhsatı

Garanti Bankası Konut Kredisi

Kredi portföyü içerisinde konut alımlarında da size cazip fırsatlar sunuluyor. Garanti Bankası konut kredisi ile birlikte maksimum 240 aya kadar 10 yıllık ödeme planları oluşturabiliyorsunuz. Faiz noktasında da kendinizin belirleyecek olduğu faiz oranlarıyla ve ödeme planları ile birlikte hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvuru Şartları

Konut sahibi olmak istediğinizde farklı seçenekler önünüzde açılıyor. Tamamlanmış olan konutlar için kredi kullanılabileceği gibi henüz tamamlanmamış olan konutlar için de kredi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca işyeri kredi planları da farklılık gösteriyor. Garanti Bankası konut kredisi başvuru şartları aşağıda listeleniyor:

 • Garanti Bankası konut kredisi bireysel müşteriler için maksimum 240 ay yani 20 yıl olarak belirlenmiştir. KOBİ müşterileri için ise 120 ay yani 10 yıl olarak belirlenmiştir
 • Konut kredisi kullanımında banka tarafından satın alınmış olan konut üstüne ipotek tesis edilmektedir
 • Konut kredi kullanımlarında SPK tarafından belirlenmiş olan limitler dahilinde ekspertiz raporu ile ortaya çıkan fiyatın yüzde 80 kadarı kredi kullandırılmakta yani konutun yüzde 20’si peşin olarak sizden tahsil edilecektir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası tarafından sunulmakta olan konut kredilerinde farklı portföyler devreye giriyor ancak standart olan Garanti Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.38 olarak belirlenmiştir. Minimum 3 maksimum 240 ay vade bireysel müşterilerde uygulanmaktadır. Aynı şekilde KOBİ müşterileri için de minimum 3 maksimum 120 ay vade fırsatları bulunmaktadır. Hepsi de 1.38 oranındaki faiz oranıyla uygun ödeme koşullarıyla bölünebilmektedir. Ancak Garanti Bankası müşterileri kendileri de faiz oranı belirleyebilir ve vade imkânlarını kendi bütçesine göre ayarlayabilirler. Bu konularla ilgili tüm detaylar için Garanti Bankası şubelerine başvuru yapmak gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.