İnternetten Para Kazanmak İçin En Pratik Yöntemler – 10 Adımda Para Kazanın!

Uzatmadan konuya girelim. Buradasın çünkü İnternetten para kazanmayı öğrenmek istiyorsun.

Sizlere de yapabileceğinizi söylemek için buradayım – online olarak nasıl para kazanabileceğinizi (nispeten hızlı bir şekilde) öğrenebilirsiniz.

Her zaman kolay olmayacak ve elbette çok çalışmak zorundasınız, hataları ve başarısızlıkları gözden geçirmelisiniz.

Ama işte gerçeklik; İnternet, her ay, online para kazandırabilecek sürdürülebilir, online bir iş veya yan proje inşa etmek için yaş, konum veya altyapıdan bağımsız olarak insanlara pek çok olanak açtı.

Dediğim gibi, bunlar benim kişisel tecrübelirimdir.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, sürdürülebilir online gelir yaratmanın en iyi yollarını denemek ve serbest meslek hayallerimi kovalamak görevinde bulundum. Ve adil başarı payımı görürken, işler de her zaman kolay olmamıştı.

Yolculuğum boyunca dört ayrı online işletme kurdum. İlki birkaç ay içinde beni 6,537 dolar kaybetti, ikincisi ise izleyici kitlesini tamamen abarttım. Her ikisi de çok hızlı bir şekilde kapandı.

Ancak ilk iki başarısızlığım İnternetten para kazanmaya çalışırken, bazı önemli şeyleri çözmeye başladım.

Bir iş kurmak ve İnternetten para kazanmak için şimdiden daha iyi bir zaman yok.

İnterneti aktif olarak kullanan 3,2 milyardan fazla insanla, dünyanın iş yapma biçiminde büyük bir dönüşüme giriyoruz. Coğrafi konum veya finansal kaynak eksikliğine bağlı olarak neleri başarabileceğiniz konusunda hiçbir kısıtlamanın olmadığı bir çağda yaşıyoruz.

İnternet Para Kazandırır Mı?

İnternet bağlantınız ve banka hesabınızda birkaç dolar varsa, online olarak fazladan para kazanmanın yolunu bulabileceğiniz çok az şey var.

Tam anlamıyla İnternetten para kazanmak için yüzlerce akıllı yolu vardır. Online anketler yapmaktan, eski giysilerinizi kiralamak veya satmaya, iPhone’unuzu farklı bir ülkedeki birine çevirmek ve hatta yerel olarak düşük maliyetli ürünler satın almak, sadece Amazon’da daha yüksek bir fiyata satmak için. Para online yapmak için benzersiz hiçbir yol sıkıntısı yoktur.

Ancak “Kolay Para” tuzağına düşmeyin

Kulağa harika geliyor değil mi? Bu. Ama, dalmadan önce, odadaki filleri ele almalıyım …

Online zenginleşmeye yönelik hızlı bir şema diye bir şey yoktur.

İnsanların İnternetten para kazanma konusunda konuştukları hızlı yolların çoğu gerçek işletmeler değil.

Elbette, bazıları bir kerelik gelirde birkaç yüz, hatta bin dolar oluşturmak için iyi olabilir. Ancak, finansal özgürlüğün kilidini açmanıza ve yaşam tarzınızı tam olarak kontrol altına almanıza yardımcı olmayacaklar.

 

Sonsuza dek sürmeyen kısayollardır ve ağ pazarlamacıları Herbalife ve diğerleri gibi ağ pazarlamacıları gibi birçok “fırsat” çoğu zaman bir aldatmaca olarak ya da en azından kişisel ilişkilerinizi zedeleyerek ortaya çıkıyor. Ve bunun için asla savunuculuk yapmam.

İnternet, girişimcilere ve ileri görüşlü çalışanlara birçok fırsat açtı. Ancak, aynı zamanda önemli bir rekabet başlattı.

Emeksiz Para Yok!

İşte zor olan gerçek: Herhangi bir şekilde İnternetten para kazanmanın tek yolu, gerçek zamanlı, çaba, kan, ter ve gözyaşı koymaktır.

Bu seni korkutmasın, iste ve yap!

Bu rehberin yalnızca online olarak gerçek, sürdürülebilir ek gelir elde etmenin yollarına odaklanacağını bileceksiniz. Sadece bir kaç dolar değil. Beni şimdi bulunduğum yere götüren tüm hatalarını paylaşmak istiyorum, böylece onlardan geçmek zorunda kalmazsınız ve kendiniz için başarılı bir online gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

Beni yanlış anlama, bugün online para kazanmak için hala çok büyük fırsatlar var. En yaygın fikirlerin birkaç yıl öncekinden çok daha fazlası seçildi. Öne çıkabilmek için akıllı olmanız, en iyi fırsatları aramanız ve İnternetten para kazanma yaklaşımlarınızda benzersiz olmanız gerekir. Ve yardım etmek için buradayım.

Gerçek bir online iş kurmak veya hayatınızı gerçekten değiştirme potansiyeline sahip bir yan iş fikri başlatmak istiyorsanız (ve aylarca ve yıllar süren işe yatırım yapmaktan korkmazsınız) Başlat.

Yılların tecrübesi ve araştırmamla, sürekli olarak sürekli bir gelir akışı yaratma konusunda en iyi potansiyele sahip olduğumu sürekli olarak tespit ettim. Çok çaba sarf edecekler. Fakat eğer işe koyulmaya istekli iseniz, benim için olduğu gibi hayatınızı değiştirebilirler.

Dalmadan önce dikkat edilmesi gereken son hızlı şey: Burada online olarak para kazanmanın her yolu için Nicheiniz hakkında çok konuşacağım. Bu terime aşina değilseniz, bunun anlamı, insanların ayağa kalkmasını ve işinizi fark etmesini sağlayacak olan benzersiz konunuz, açınız, pazarınız, izleyicileriniz veya sesinizdir.

Online olarak rekabetçi bir alandır ve yaptıklarınızı ne kadar çoktan ayırt ederseniz, başarı şansınız o kadar artar.

Tamam, şimdi İnternetten para kazanma konusundaki nihai rehberime geçelim.

 

  1. Bir Blog (veya Web Sitesi) oluşturun ve Satış Ortaklığı Pazarlamasını kullanın

Online Para Kazanmak Bir Niche Web Sitesi Serbest Yapın

(Niche Blog, bir konu hakkında çok ayrıntılı bilgi veren blog demektir. Yani kişisel bloğun daha fazlası olmalıdır)

İlgilendiğiniz bir Niche varsa ve çevresinde iyi bir izleyici kitlesi oluşturabilirsiniz, bir blog başlatmak ve bağlı kuruluş pazarlamasını gelir elde etmek için kullanmak İnternetten para kazanmak için inanılmaz bir yoldur.

 

İlk elden bir bloga nasıl başlanacağını öğrenmenin (ondan para kazanmanın bile) büyük bir girişim olabileceğini ilk elden biliyorum.

 

Bu yüzden, bir blog başlatmaya dahil olan tüm çalışmalarınızı bir dizi aksiyon dolu derse yaymak için ücretsiz bir ana kurs hazırladım. Ücretsiz kursum, bir blogu başlatma sürecini, 0’dan en iyi blog yazısı fikirlerini beyin fırtınası yapmak, ilk 1 hafta içinde ilk blog yayınınızı yayınlamak (ve tanıtmak) için son derece basit 7 günlük bir süreç haline getiriyor. Ayrıca kursta para bloglama yapmayı öğrenmenin başlangıç ​​ve ileri yollarını da kapsar. Yeterince tavsiye edemez.

Blog hakkında bir Niche konunun nasıl seçileceğini ve blogunuzu (veya Niche web sitenizi) başlattıktan sonra, bir sonraki adım, ilgili bir şirketin satışlarını kolaylaştırmak için bağlı olarak hangi ürün ve şirketlerle ortaklık kurabileceğinizi bulmaktır. Gelecekteki okur kitleniz için yararlı bir ürün.

 

Özetle, bağlı kuruluş pazarlama müşterilerini online mağazalarına yönlendirerek başka birinin ürününü satıyor. Belirli bir ürün arayan insanlar için içerik (bir blogda) veya çok değerli bir kaynak oluşturabilir ve bunları gerçekten satın alabilecekleri bir yere gönderebilirseniz, her satışın önceden belirlenmiş bir yüzdesini alırsınız.

Zaman ve emek harcıyor, ancak benim gibi web sitesi sahipleri ve Smart Passive Income’in Pat Flynn’i bağlı kuruluş pazarlaması yoluyla yaşamı değiştiren kariyerler inşa ettiler. Hatta Pat, gelir raporlarını online yayınlayarak yalnızca son 12 ayda 2 milyon doları nasıl kazandığını gösteriyor.

Niche web sitenizi ve blogunuzu oluşturmanın temelleriyle başlayalım, ardından bağlı kuruluş pazarlamasının sizin için nasıl çalışacağını öğrenin.

karlı bir ortaklık Nicheini araştırmanız ve doğrulamanız gerekir. Bunun anlamı şudur: Nicheinizde müşterilere yollarını göndermeniz için size ödeme yapacak şirketler var mı?

Bunu çeşitli şekillerde kontrol edebilirsiniz:

Bir Amazon İş Ortağı olun ve talep üzerine bir Niche bulmak için Anahtar Kelime planlayıcısını kullanın: Kullanacağınız satışlardan% 10’a kadar komisyon ve seçim yapabileceğiniz bir milyondan fazla farklı ürünle, Amazon’un ortaklık programı başlamak için harika bir yerdir. Mevcut ürünlerine göz atın ve sizinle neyin bağlantı kurduğunu görün. Veya bir adım daha ileri gidin ve hızlı bir şekilde bazı anahtar kelime araştırmalarını yapmak ve kaç kişinin belirli bir terim aradığını kontrol etmek için Google’ın Anahtar Kelime Planlayıcı’yı kullanın. Bağlı kuruluş pazarlamasıyla daha fazla trafik çekebilir, sitenizi daha fazla kazanırsınız.

Saygın bir bağlı kuruluş ağına kaydolun: Amazon dışında, sizi, satışlarını yapmak isteyen bağlı kuruluşlarla, ürünlerini satmaları konusunda uzmanlaşmış, onlarca büyük saygın büyük kuruluş ağı vardır. . Sizi tüccarlarla bağlantı kurma imtiyazı için nispeten düşük komisyon ücretleri alırlar ve bu sitelerdeki tüccarlar daha yüksek komisyon yüzdeleri sunma veya dolar tutarında ödeme yapma eğilimindedir.

İstediğiniz alanda bireysel şirketleri araştırın: Mümkünse, başka hiç kimse komisyon oranınıza girmeyeceğinden, bir şirkete doğrudan bağlı olmak (dahili bir ortaklık programı varsa) her zaman daha iyidir. Pat Flynn de dahil olmak üzere önde gelen bağlı ortaklık pazarlamacılarının çoğu için tercih edilen yol budur. Ne yazık ki, aynı zamanda en çok iş yapan kişi, kimin programları sunduğunu görmek için araştırma yapmak zorunda olduğunuzdan (genellikle web sitesi altbilgisinde listelenir).

Artık Nicheinizi bildiğiniz ve ilgili ortaklık programlarına kaydolduğunuza göre, trafiğinizi artırmaya başlamak için sitenizi ve blogunuzu oluşturma zamanı.

Blogunuza nasıl ad vereceğinizi ve Bluehost, NameCheap veya GoDaddy gibi bir alan adı kayıt defterinde Nicheiniz için çalışan alan adını (www.myaffiliatesite.com gibi) satın alarak öğrenmeye başlayın.

Bluehost bile istediğiniz web sitesi URL’sinin kullanılabilir olup olmadığını hızlı bir şekilde bulmak için burada kullanabileceğiniz şık bir etki alanı adı kullanılabilirliği denetleyicisi bile içeriyor (ve değilse, bir sonraki en iyi fikir için önerilerde bulunacaklar).

Blog başlatmak ister misiniz? Önce bir Etki Alanı Kaydettirmeniz Gerekecek.

Alan adınızı kaydettiğinizde ve 65 yıldan az bir süre önce birkaç web sitesiyle kullandığım en uygun fiyatlı ve güvenilir blog sağlayıcısı olan Bluehost ile ev sahipliği yapmak için 30 saniyenizi ayırın.

Domain ve Hosting’i Hemen Alın

Etki alanı adınızı aldıktan sonra sitenizi oluşturmak için bir platforma ihtiyacınız olacak. Tumblr, Blogger, WordPress.com ya da başka bir web sitesi kurucusu gibi ücretsiz bir seçenek seçebilseniz de, bunlar size gerçekten başarılı bir ortaklık sitesi oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ya da yetkileri sağlamaz.

Bunun yerine, kendi kendine barındırılan bir siteye gidin (buradaki blog’um gibi) – bu, blogunuzun kendi sunucunuzda barındırılacağı ve üzerinde tam kontrol sahibi olacağınız anlamına gelir. Bluehost, Kinsta, A2 Hosting, Dreamhost veya bu aylık web barındırma hizmetlerinden biri gibi web sitenizi barındırmayı seçebileceğiniz saygın, uygun fiyatlı şirketler arasında ton vardır.

Ardından, etki alanı adınızı ve barındırma işlemini tamamladığınızda, sayfaları güncellemenize, blogunuzu oluşturmanıza ve ihtiyacınız olan tüm diğer hizmetlerle tümleştirmenize olanak tanıyan bir İYS veya İçerik Yönetim Sistemi seçme zamanı gelmiştir. İnternet’in dörtte birine yaklaşan CMS ile WordPress ile yanlış gitmek zor. Sonunda blogunuza trafik çekmeye başladığınızda, tüm ayarların özel olarak tasarlanmış ve özellikle çalışmak üzere optimize edilmiş Kinsta gibi büyük hizmetlere sahip bir şirketten yönetilen bir WordPress barındırma planına yatırım yapmanın akıllıca olacağını unutmayın WordPress destekli web siteleri ile iyi.

Şimdi, ThemeForest, Elegant Themes, OptimizePress gibi bir yerden bir WP teması seçmek ya da en iyi WordPress temaları için seçtiklerimden birini almak isteyeceksiniz. Bu, sitenizin kendi marka, kopya ve resimlerinizle özelleştirebileceğiniz barebones tasarımıdır. Olduğu söyleniyor, ucuz olmak istemiyorsun. Web sitenizin profesyonel görünmesini sağlayacak bir tema satın almanız 100 dolardan daha düşüktür (ve işi tamamladıktan sonra tamamen özel bir tasarıma yükseltebilirsiniz). HubSpot’un Hepsi Bir Arada Pazarlama eklentisi gibi, web sitenizi büyütmek için de güçlü pazarlama araçlarına ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak, blogunuz resmen başlatıldığında, ortak ortağınızın sitesine trafik çekecek ve ayrıca kendi blog SEO stratejilerinizden yararlanacak içerik oluşturmaya başlamanın zamanı gelmiştir. İşte ne demek istediğimi:

Diyelim ki kamp malzemeleri için bir Amazon ortağıyım ve kapsamlı, derinlemesine bir blog yazısı yazmak ve “Dış Mekanda Gezmek İçin En İyi 50 Yürüyüş Sırt Çantası” nı incelemek istiyorum. Sadece ‘yürüyüş sırt çantaları’ anahtar kelimesi için ayda yaklaşık 5.500 arama olduğunu görebiliyorum.

İçeriğim, yürüyüş sırt çantası tavsiyelerine göre çok benzersiz ve değerliyse, diğer saygın dış mekan web sitelerinin bağlantı kurmaya ve sayfanın otoritesini oluşturmaya istekli olmaları durumunda, bu aramada organik aramada üst sıralarda yer alma şansım çok yüksek terimler (yani, birisi yürüyüş sırt çantaları ararken ilk sayfam gelecek).

Yürüyüş sırt çantaları için arama yapmaya yönelik satın alma niyetinin oldukça yüksek olduğunu varsaymak güvenli olduğundan, bir sonraki mantıklı adım, makul sayıda site ziyaretçisinin bağlı kuruluş bağlantılarımı kullanarak tıklayıp bir satın alma işlemini zaman içinde tamamlayacağıdır.

2. İşinizi başlatın ve büyütün

İşinizi kurun ve büyütün.

Bir gün kendi işini yönetme hayallerin var mı? Yüksek büyüme oranlı bir girişimin oluşturulması ve ölçeklendirilmesi, İnternetten para kazanmanın en zor yollarından biriyse, tartışmasız en potansiyel potansiyele sahip.

2017’nin 3. çeyreğinde, Venture Capitalists yalnızca ABD’de 6.000’e yakın girişime 61 milyar doların üzerinde yatırım yapmıştı.

Havada para var ve pazarda hızla büyüyen bir ihtiyacı karşılayan bir online hizmet, araç veya pazar başarılı bir şekilde oluşturabilirseniz, çok değerli bir işletme oluşturma yolunda olabilirsiniz. Bununla birlikte, şüphesiz ki zaman, çaba ve finansal kaynakların yoğun bir şekilde tahsis edilmesini gerektirir.

İşe yatacağımız diğer birçok işyerinin aksine, başlangıç ​​kurucuları başarı yoluna girebilecek çok çeşitli değişkenlerle ve engellerle yüzleşiyorlar.

Birincisi, girişiminizin faaliyet göstereceği sektörde yüksek düzeyde bir etki alanı deneyimine sahip olmak isteyeceksiniz. Bu, müşterilerinizi, karşılaştıkları sorunları ve ödemeye hazır olacakları potansiyel çözümler hakkında derinlemesine bir anlayış anlamına gelir. Başlamak için gereken minimum miktar budur.

Ondan sonra, iyi ortaklar veya satın alma fırsatları olabilecek alandaki diğer büyük oyuncularla taNichemanız, bunun yanı sıra fonlamayı nasıl arttıracağınız, ürününüzü pazarlayacağınız, işe alabileceğiniz ve en iyi yetenekleri yönetebileceğiniz konusunda samimi bir bilgi sahibi olmanız gerekir. ve kendinizi finansal olarak suyun üstünde tutun.

Şimdi, bu kulağa çok benzeyebilir, ancak kazanç buna değer.

Peki, bir başlangıç ​​yaparken nereden başlıyorsunuz?

Başka bir şey yapmadan önce ihtiyacınız olan en önemli şey bir problemdir. İnsanların sahip olmadıkları neye ihtiyacı var? Şu anda daha iyi yapabileceğiniz çözüm nedir? Bu tek başına, her büyük girişimin temelidir.

Bu sorunu yaşadığınızda ya da çivilenmeye ihtiyacınız olduğunda, bir sonraki adım bu fikri doğrulamak ve bunun için para ödeyecek müşterilere sahip olduğunuzdan emin olmaktır. Bu, asgari uygulanabilir bir ürün oluşturmak, gerçek müşterilerden objektif geri bildirim almak, güncellemeleri dahil etmek, talebe yönelik piyasayı test etmek ve maliyetleriniz ile tüketicilerin ödemek istedikleri arasında bir marj olduğundan emin olmak için fiyat geri bildirimi almak anlamına gelir.

Son olarak, para kazanmak için paraya ihtiyacınız var. Yeni başlayanlar yerden çıkmak biraz pahalıya mal olabilir. Bu nedenle, fikriniz ve pazar geçerliliğiniz katılaşmış durumdayken, başlangıçtaki “tohum” paranızı almak için izleyebileceğiniz birkaç farklı yol vardır:

Önyükleme: Bu, kendi işinizi finanse edeceğiniz anlamına gelir. Herkes bir başlangıç ​​başlatmak için ihtiyaç duydukları her şey için para ödeyecek olsa da, ön yükleme şirketiniz üzerinde% 100 kontrol sahibi olmanız anlamına geliyor. Şirketinizi bir çıkışa veya halka arzına atabiliyorsanız, büyük olasılıkla hayatınızda başka bir gün çalışmak zorunda kalmazsınız.

VC’lere / Meleklere / diğer yatırımcılara adım atmak: Başlangıçlarınızı büyütmek için ciddi bir paraya ihtiyacınız varsa, bir adım atmak ve bir pay karşılığında size ihtiyacınız olan parayı vermek isteyebilecek yatırımcılara ulaşmak istersiniz. senin şirketinde.

Bir başlangıç ​​hızlandırıcısı: Bir başka harika seçenek de, Y Combinator, 500 başlatılması veya TechStars gibi bir başlangıç ​​hızlandırıcısına başvurmaktır; burada bir grup yatırımcı size koçluk yapmanıza, potansiyel ortaklarla bağlantı kurmanıza ve küçük bir miktar karşılığında başlangıçta nakit para kazanmanıza yardımcı olur. senin şirketinde. Rekabet bunlara katlanmak zor, bu yüzden onlara ileriye giden tek yolunuz olarak onlara güvenmeyin.

Yerden çıktıktan sonra, hepsi müşteri kazanımı, piyasa doğrulaması, daha fazla fon ve büyüme ile ilgilidir.

 

3. Yazılım Oluştur ve Sat

Para Kazanın Online Yapın ve Yazılımı Serbest bırakın

Şu anda kullanılan Nichelı bir yazılıma doyumsuz bir ihtiyaç var.

Önemli bir tüketici uygulaması, belirli bir Niche problemini çözmek için özel bir uygulama veya telefonunuzda oynayabileceğiniz zaman kaybı olan bir oyun olsa da, insanlara yardım eden bir yazılım oluşturursanız çok başarılı bir iş yaratabilirsiniz. (Yan projeden sadece 2 yıl içinde milyar dolarlık bir şirkete geçen takım iletişim yazılımı olan Slack’in yükselişine bakın.)

Şimdi ne düşündüğünü biliyorum. Düzenli olarak kullandığınız yazılım ve uygulamaların çoğu, büyük şirketler veya yerleşik geliştirme stüdyoları tarafından yapılır. İyi evet. Ancak özellikle Apple ve Google mağazalarındaki birçok başarılı uygulama bireyler ve küçük işletmeler tarafından yaratılmakta ve pazarlanmaktadır. Aslında, bağımsız geliştiriciler yalnızca 2016 yılında App Store’da 20 milyar dolar kazandılar.

Yazılım ürünleri oluşturarak İnternetten para kazanmanın iki temel yolu vardır.

İlki yukarıda ana hatlarıyla belirttiğimiz başlangıç ​​yolunu izler: Bir uygulama veya yazılım parçası için yıkıcı bir fikriniz varsa, fikri gerçek müşterilerle doğrularsınız ve ardından geliştiricileri veya bir geliştirme stüdyosunu kurmak, başlatmak ve ölçeklendirmek üzere işe almak için para toplarsınız. yazılım. Her şeyi doğru yaptıysanız, yazılımınız Apple ve Google Mağazalarına kabul edilir ve birisi onu indirdiğinde veya premium bir özellik için her ödeme yaptığında para kazanırsınız.

İkinci (ve daha ucuz) yol, sizin tasarıma sahip olduğunuzu ve hayalinizdeki yazılımı kurmak için kendinizi geliştirdiğinizi varsayıyor. Doğal olarak, ürününüzü sıfırdan çıkarmak daha fazla zaman alacaktır, ancak yazılımınızın gelişimini önyükleyebilmek, işinizde daha fazla mülkiyet sahibi olmanızı ve yolunuzun kontrolünü daha fazla kontrol etmenizi sağlar, bu da maliyeti düşürür, ancak para satan uygulamalar yapmak için daha yüksek yatırım zamanı.

4. Bir e-Ticaret Sitesi başlatın ve Fiziksel Ürünler Satın

Online Para Kazanın Bir e-Ticaret Sitesi Açın ve Fiziksel Ürünleri Serbestçe Satın

Yüzlerce ya da binlerce insan şu anda bir sorun için daha iyi bir çözüm bulmakta şu anda bir seçenek gibi görünmüyorsa, sanal bir mağaza kurup fiziksel ürün satmakta daha iyi olabilirsiniz.

Bugünlerde bu daha kolay olamazdı. Shopify gibi siteler bir haftasonunda özelleştirilebilir, güçlü bir e-ticaret sitesi oluşturmayı ve şimdi ürünleri satmaya başlamayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırmıştır.

Bu muhtemelen İnternetten para kazanmanın en eski ve en zaman test yöntemlerinden biridir. Çok sayıda dijital girişimci aşağıdakilerden biri tarafından sürdürülebilir işletmeler yarattı:

İnsanları kendi Nichelerinde tanıdıkları fiziksel ürünler yaratmak seveceksiniz

Yabancı ülkelerde üretilen düşük maliyetli ürünleri satın almak, onları yeniden paketlemek veya diğer ürünlerle birleştirmek ve yerel online pazarlarda daha yüksek fiyatlar için satmak

Kendi deneyimimden (ve diğer birçok girişimcimin) kendi benzersiz ürününüzü yaratıp pazarlayabiliyorsanız kesinlikle daha yüksek başarı seviyelerine sahip olsanız da, ürün tabanlı bir ürün başlatmanın getirdiği yüksek maliyet ve riski biliyorum. iş.

Bunun yerine, zaten AliExpress, LightInTheBox veya DinoDirect gibi bir pazardan makul bir fiyata üretilmiş sağlam bir ürün bulabilir ve izleyicilerinize pazarlayacaksanız, para kazandıran bir e-ticaret makinesine başlayabilirsiniz.

Şimdi, online mağazanızın nasıl çalışacağına dair en ufak bir boşluğa girelim.

İster kendi yeni ürünlerinizi satıyor olun, ister diğer ürünleri satıyor olun, yine de ne kadar stok taşıyacağınızı, satın alma maliyetini nasıl karşılayacağınızı ve envanterinizi nerede depolayacağınızı düşünmelisiniz. . Unutmayın, bir mağazada kira ödemekten kaçınsanız bile, envanterinizi bir yerde saklamanız gerekir.

Damla nakliye ile, ürünlerini satmak için bir üretici veya toptancı ile etkili bir şekilde ortaklıktasınız. Bu şekilde, envanter satın almak için önceden maliyet ödemezsiniz, pahalı depo alanı kaplayan satılmamış öğelere oturmazsınız ve ürünleri kendiniz sevkıyatla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Siz sadece sitenizi yaratın, sevkıyatlı ürünleri damlalarla doldurun ve müşterileriniz için hemen hemen her şey sizin için yapıldı.

Elbette, ürün başına daha yüksek bir fiyat var ve marjlarınız daha düşük, ancak online mağazanıza bir Shopify teması ve ürünlerinizin barındırılan bazı resimlerinden biraz daha fazlasını kullanarak başlayabilirsiniz. Bir müşteri bir satın alma işlemi yaptığında, ürünü tedarikçinizden satın alırsınız; bu ürünü doğrudan müşterinize gönderir.

Stok yok Ürününüzü elle tutmak yok. El ile nakliye yok. Kulağa oldukça şaşırtıcı geliyor.

Shopify mağazanızdaki satışları diğer pazarlarla takviye etmek istiyorsanız, işte size birkaç tane daha kazançlı seçenek:

Amazon tarafından yerine getirildi: Damla nakliye yerine, Amazon, ürünlerinizi kendi depolarında saklamanıza olanak tanır, Onlara 2 günlük Ücretsiz Kargo için Prime üyelerine olanak sağlar. Hangi satışları önemli ölçüde arttırdığı kanıtlanmıştır.

Etsy: El yapımı veya kurnaz ürünleriniz varsa, Etsy pazarlamak ve satış yapmak için harika bir pazardır (ürününüz daha kadın izleyicilere yönelikse bonus puanlar)

eBay: Online müzayede devi hala oyunda ve özellikle elektronik, alet, giyim ve konfeksiyon ve aksesuar satışı için iyi.

Craigslist: En az ölçeklendirilebilir olsa da, yerel olarak insanlara satmak çok maliyetli ve zaman açısından etkili olabilir.

Ürün listelerinize çok dikkat ettiğinizden emin olun. Kullandığınız başlıklardan, açıklamanın potansiyel alıcıları ürününüzün geri kalanından daha iyi olduğuna inandırıcı olmasına rağmen, yüksek kaliteli ürün fotoğraflarını çekmeye özen göstererek satışlarınız üzerinde çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz. Görüntülerinizi düzenleme, büyüleyici grafik tasarımlar oluşturma ve daha fazlasını yapmanıza olanak sağlayan Fotor gibi fotoğraf düzenleme araçlarını kullanmanızı öneririm.

5. Serbest Müşterileri Bulun ve Servislerinizi Satın

Online Para Kazanın Serbest Müşteri Bulun ve Hizmetlerinizi Serbest Satış Yapın

Pazarlanabilir bir yeteneğiniz varsa – yazma, tasarlama, web geliştirme, pazarlama, proje yönetimi veya başka herhangi bir şey gibi – online olarak sürdürülebilir ekstra para kazanmanın en kolay yollarından biri serbest çalışmaya başlamaktır.

Serbest meslek, bahsettiğimiz diğer fikirlerden bazıları kadar ölçeklenebilir olmasa da, solopreneurların kendileri için sağlıklı altı figürlü serbest işletmeler kurmaları nadir değildir. (Aslında, podcast’imde onlarla röportaj yaptım!)

Bugün, 54 milyondan fazla Amerikalı, geleneksel kariyerlerden vazgeçmeyi ve serbest bir iş kurmayı seçiyor.

Bulunacak çok iş ve müşteri var. Nereye bakılacağını biliyorsanız. Başlamak için, iş aramak için harcadığınız emeğe değecek beceri için yeterli talep olup olmadığını bilmeniz gerekir. Flexjobs, SolidGigs, Contena, greatcontent veya düzinelerce diğer serbest meslek panolarından biri gibi sitelerdeki serbest ilanları aramaya başlayın.

Yaptıklarınıza benzer işler için kaç kayıt var? Uygun bir miktar varsa ve sürekli bir talep var gibi görünüyorsa, bu becerileri kısa bir listeye koyun ve işe alınan şirketleri ve sektörleri araştırmaya başlayın.

Kendi serbest işinize başlayabilmeniz için tam bir rehber yazdım, ancak başlamanız için hızlı bir liste:

Amacınızın ne olduğuna karar verin: Biraz ekstra gelir mi istiyorsunuz yoksa tam zamanlı serbest mi gitmek istiyorsunuz? Evden çalışan bir serbest işi büyütmek zaman alır, bu nedenle hedeflerinizi en baştan bilmek önemlidir.

Kârlı bir Niche bulun: Bu konuda çok konuştuk. Ama en rahat neredesin? Becerileriniz, değerleriniz ve ilgi alanlarınız kesişen ne gibi? Teknik yazar olarak 10 yıllık deneyime sahip misiniz? Yeni başlayanların başarılı bir kitle fonlaması kampanyası başlatmasına yardımcı olmak için paha biçilmez PR ilişkileriniz var mı? Değerinizi benzersiz kılan şeyin ne olduğunu belirleyin ve bu gücü potansiyel müşterilerinize göstermeye yoğun bir şekilde yaslanın.

Hedef müşterileri belirleyin: Müşteriniz olarak tam olarak kim istediğinizi yazın ve bu şirketleri araştırmaya ve listenizi oluşturmaya başlayın. Portföyünüzün ve soğuk e-postalarınızın ulaştığınız şirketlerle aynı hizada olmasını isteyeceksiniz

Stratejik fiyatları belirleyin: Günlük işinizde kazandığınız 37,50 $ / saat, serbest meslek sahibi olduğunuzda aynı net yıllık geliri elde etmek için ücretlendirmeniz gereken saat ücretine bile yaklaşmıyor. Serbest saatlik ücretinizi hesaplayan bu infografik, ne şarj edeceğinize karar vermenize yardımcı olabilir.

Başlamak için küçük işler üzerinde çalışıyor olabilirsiniz, ancak sözleşme olmadan serbest çalışmayı başlatma alışkanlığı edinmeniz yolun aşağısında büyük zaman kazandırabilir.

6. Online Koçluğa Başlayın ve Önerilerinizi Satın

Online Para Kazanın, Online Koçluğa Başlayın ve Önerilerinizi Serbest Satın

Serbest hizmetlerinizi satmaya benzer şekilde, koç veya danışman olarak uzmanlaştığınız bir alanda bilgi ve tavsiyelerinizi satmaya da başlayabilirsiniz. Kendinizi bir uzman olarak faturalandırabilirseniz, zamanınız için para ödemek isteyen tonlarca insan var.

Online bir koç veya danışman olmak, müşterinize devam eden teslimatlar (bir freelancer olduğunuzda olduğu gibi) vermek yerine, onlara rekabetten daha iyi, daha hızlı, daha güçlü olmalarını öğrettiğiniz için İnternetten para kazanmak için harika bir yoldur. Uzmanlığınız, satmakta olduğunuz ürün haline gelir.

Daha da iyisi, deneyiminizi ve koçluk becerilerinizi kolayca sindirilebilir bir programda paketlemenin yollarını bulabilirseniz, bu iş modelini önemli ölçüde ölçeklendirme potansiyeline sahip olursunuz.

Şimdi, koçluk hizmetlerinizi isteyebilecek insanları tanımıyorsanız, düşünmeyi düşündüğünüz herhangi bir konuda, müşteri bulmayı ve öğretmeyi inanılmaz derecede kolaylaştıran bir dizi online araç ve topluluk vardır. Savvy.is, Clarity.fm ve Coach.me gibi topluluk destekli platformlar, etkileşimli bir potansiyel müşteri ağı ve entegre bir ödeme çözümü sunar.

Ayrıca, yalnızca sağlayabileceğiniz süre için ücret alabileceğiniz en sınırlı işletmelerden biri olsa da, birçok online koç paketleri için yüzlerce hatta binlerce dolar kazanmaktadır.

7. Bilginizi Üretmek için Online Kurslar Yaratın

İnternetten para kazanmak Bilginizi Üretmek için Online Kurslar Yaratın

Halen bir mesleğin uzmanıysanız – şu anki işiniz, serbest işiniz veya koçluk aracılığıyla – bu bilgiyi yüksek değerli bir kursa paketleyebilir ve gelecek yıllar için satabilirsiniz.

Ve bir online kursun oluşturulması, başlatılması ve pazarlanması önemli ölçüde kesin çaba gerektirirken, kazanç potansiyelleri çatıdan geçiyor (özellikle bahsettiğimiz para kazanmak için diğer birçok online yöntemle karşılaştırıldığında).

Kurslar ve e-kitaplar gibi diğer bilgi ürünleri pasif gelir olarak adlandırılanlardır. Bu basitçe, önceden bir zaman ve çaba harcandığında, bir miktar düzenli bakım ve pazarlamayla, aylarca ve yıllar boyunca onlardan para satmaya ve para kazanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Peki, kursunuzu bir araya getirme konusunda nasıl gidiyorsunuz? En sevdiğim online kurs başarı hikayelerimden biri, sadece 10 günde online bir kurs başlatan ve 220.750 dolar kazandıran Videofruit’ten Bryan Harris’ten geliyor!

Bu müthiş hedefi vurmak için, Bryan rotasını keşfetmek, onaylamak ve başlatmak için dört aşamalı bir süreç takip etti:

  1. Aşama: Blogundaki en popüler yayınlara dayanarak kursu için en iyi konuyu araştırın ve keşfedin. Bu, içeriğin izleyicileri için zaten değerli olduğunu bilmesini sağladı.
  2. Aşama: İnsanların okurlarına anket yaparak ve ön siparişleri güvence altına alarak kursları için para ödeyeceklerini doğrulayın. (Bu, birçok insanın unuttuğu önemli bir bölümdür. Bunun için para ödeyen bir kitle olduğunu bilmediğiniz sürece asla bir şey inşa etmek için ciddi zaman harcamayın)

3. Aşama: Kurs içeriğini hızlı bir şekilde yazın, kaydedin ve düzenleyin. Zaten talep olduğunu bildiği gibi, içeriği olabildiğince çabuk oluşturmak mantıklıydı. Her zaman geri dönebilir ve ilk öğrencilerinin geri bildirimlerine dayanarak güncelleme veya düzenleme yapabilir.

4. Aşama: Kursu e-posta listesine başlatın. Kursunuzun başarısı, doğru kişilerin önüne geçmekle başlar. Ve kendi izleyicileriniz, ne kadar küçük olursa olsun, genellikle başlamak için en iyi yer. Bununla birlikte, hayata geçirmeden önce fırlatma planınız hakkında net bir fikre sahip olmanız gerekir.

Şimdi, popüler yazılar içeren bir blogunuz yoksa? Ya da pazarlanacak bir e-posta listesi? Daha önce deneyime sahip olmadan kendi online kursunuzu nasıl oluşturabileceğinize bakalım:

İlgilendiğiniz diğer kursları alarak başlayın: Sadece bu önemli rakip ve fırsat analizi değil, aynı zamanda bir kursun nasıl görünebileceği veya nasıl hissedeceği ve hissedeceği konusunda da bir fikir verir. Hızlanma nasıl bir şey? E-postayla mı, videoyla mı, şahsen yapılan sohbetlerle mi? Kursunuzun nasıl görünmesini istediğinizi anladığınızda, neyi içermesi gerektiğine karar verme zamanı gelmiştir. Aynı dersler harika bir başlangıç ​​yeridir. Kursunuzu daha iyi veya daha ilginç hale nasıl getirebilirsiniz? Başkalarının bilmediği bir tecrübeniz var mı?

Nicheinizi seçin ve talebi kontrol edin: Altın kurs kombinasyonu, becerilerinizle ve benzersiz deneyimlerinizle uyumlu, isteğe bağlı bir Niche bulabileceğiniz zamandır. Bunu yapmanın en iyi yolu, anahtar kelime araştırması yapmak ve ortalama para aramak için Google Trends, Google’ın Anahtar Kelime Planlayıcı ve diğer önemli blog araçlarını kullanmaktır.

8. Eğlendirmek ve Eğitmek için bir YouTube Kanalı açın

Çevrimiçi Para Kazanın Serbest Çalışmayı Eğitmek ve Eğitmek için bir YouTube Kanalı Açın

YouTube para kazanma programını kısa süre önce değiştirmiş olsa da, son 12 ay içinde yeni minimum 1000 aboneye ve 4.000 saatlik görüşme süresine ulaşabiliyorsanız, çevrimiçi olarak ekstra para kazanmak için hala inanılmaz bir yer.

YouTube muhtemelen dünyanın en büyük ikinci arama motorudur (Google’dan sonra) ve dünyada en çok ziyaret edilen üçüncü sitedir. 2017’de her gün YouTube’da yaklaşık 5 milyar video izlendi!

Abonelik yoluyla para kazanmak yerine, YouTube kanalları geleneksel bir reklamcılık sistemine dayanmaktadır. Ne kadar çok izleyici olursa o kadar çok şey yaparsınız. YouTube İş Ortağı Programı için onaylandıktan ve videolarınıza reklam eklemeye başladığınızda, her 1000 görüntülemede, yaklaşık 2 – 4 ABD Doları kazanacaksınız. Çok fazla görünmeyebilir, ancak ayda 5.000 görüntüye sahip 100 video varsa, bu zaten 1.000 – 2.000 ABD Doları olur. Videolarınızın milyonlarca görüntülemeye başladığını hayal edin!

Bir YouTube kanalı oluşturmak, video yazıyor olmanız dışında bir blog veya web sitesi başlatmak gibidir; İlk adım, ne tür videolar oluşturacağınızı seçmektir. En başarılı YouTube kanalları iki kategoriden birine girer:

Eğitim içeriği: İnsanlar her zaman yeni bir şeyler öğrenmenin en hızlı yolunu bulmak ister. Ve “Nasıl Yapılır” ibaresi de dahil olmak üzere YouTube aramaları her yıl% 70 artmakta ve YouTube’u bildiklerinizi öğretmek için inanılmaz bir yer haline getirmektedir.

Eğlence: Web dizileri, ürün incelemeleri, komedi eskizleri ve şakaları, vlog’lar, hatta video oyunu izlemeleri – insanları YouTube kanalınızdan eğlendirmenin çok farklı yolları vardır.

Daha sonra, YouTube kanalınızı kurmanız ve oluşturmanız gerekir. YouTube kanalınız, tüm içeriğiniz için ana tabanınızdır. Gmail veya Google Drive için zaten bir Google hesabınız varsa, bunu YouTube’a giriş yapmak ve kanalınızı oluşturmaya başlamak için kullanabilirsiniz. Sizin için çalışan ve akılda kalıcı olan bir kullanıcı adı seçin (mevcut bir Google hesabını kullanıyorsanız, kullanıcı adınızı Google + ‘da düzenlemek zorundasınız).

Ayrıca, “Gelişmiş” bölümünün altına alakalı anahtar kelimeler ekleyerek ve hedeflediğiniz ülkeyi seçerek (görüntüleyenlerin çoğunun nerede olduğunu düşündüğünüz) YouTube kanalınızı daha kolay bulunmasını isteyebilirsiniz. Kişisel bir blogunuz veya siteniz varsa, “ilişkili web sitesi” olarak ekleyin.

Şimdi, içerik oluşturmaya ve yüklemeye başlamanın zamanı geldi. Yeterince yüksek kaliteli bir kamera kullandığınızdan emin olun (çoğu akıllı telefon işe yarar ancak en azından bir tripod almanızı öneririm, böylece çekimleriniz titrek olmaz), ancak ilk başta mükemmel olmaktan endişe etmeyin. YouTube’un güzelliği, sizin için neyin işe yaradığını bulurken farklı içerik ve stilleri test etmeye devam edebilmenizdir. Bunun yerine, abone tabanınızı oluşturmak için düzenli bir programa bağlı kalın.

Dikkat çekici açıklamaları ve önizlemeleri deneyerek ve ilgili etiketleri kullanarak deneyerek videolarınızı daha üst sıralarda gösterebilirsiniz. Öne çıkmanız ve insanların videonuzu tıklamak istemesini sağlamalısınız.

Düzenli olarak içerik vermeye başladığınızda, umarım biraz dinleyici kitlesi oluşturmaya başlarsınız. Ancak YouTube’dan gerçek para görmeye başlamak için videolarınızı başka bir yerde pazarlamanız gerekir. Kanalınızı Twitter ve Facebook’ta paylaşın. Videoları aklınıza gelebilecek başka bir yere dağıtın. Ayrıca, yorumlarla etkileşime geçin ve çektiğiniz videoların çevresine bir topluluk oluşturun; böylece kullanıcılar bunu arkadaşlarıyla paylaşır.

1000 abone / 4.000 saatlik eşiğe ulaştığınızda, kanalınızın Para Kazanma sekmesinin altındaki “Reklamlarla para kazan” seçeneğini seçerek videolarınızdan para kazanmaya başlayabilirsiniz. YouTube kanalınız için düzgün bir takip oluşturmak biraz zaman alabilirken, sabit bir ek gelir kaynağı olmanın yanı sıra yapılması çok eğlenceli olabilir.

9. Bir Podcast Kaydet ve İlham Verici Hikayeler Paylaş

Çevrimiçi Para Kazanın Podcast Kaydet ve İlham Verici Hikayeleri Serbest Olarak Paylaşın

Podcast’ler şu anda süper sıcak ve iyi sebeplerden dolayı. Hayatımızın ne kadar yoğunlaştığıyla, gittikçe daha fazla insan içeriğe girmenin pasif yollarını arıyor. Bu da onları hem izleyici oluşturmak hem de çevrimiçi para kazanmak için harika bir fırsat haline getiriyor.

Reklamverenleri ve podcast’inizden ek gelir elde etmenin diğer yollarını çekmek için yeterince büyük bir kitle oluşturmak zaman alacak olsa da, fırsat burada. John Lee Dumas, haftada yedi gün girişimcilerle, Ateşli Girişimci podcast’i için röportaj yapıyor ve şimdi ayda 200.000 dolardan fazla para kazanıyor. Aslında, John tüm gelirlerini çevrimiçi yayınlar ve 2012’de başladığından bu yana yaklaşık 13 milyon dolar kazandığını gösterdi.

Podcast pazarı sürekli olarak yeni ve kaliteli içerik aramaktadır. Neyse ki, başlamaya çalışan herkes için, şimdi her zamankinden daha kolay.

Bir YouTube kanalı veya blog yapmak gibi bir podcast başlatmak ilginç hikayeler anlatmak ve ilgi çekici bir kitle oluşturmaktan ibarettir. Muhtemelen şimdiye kadar kırılmış bir rekor gibi ses çıkarıyorum, ancak araya girdiğiniz bir fikre ihtiyacınız var

sokuldu ve zaten bir talep var. Konuşmak istediğiniz konulardan oluşan bir liste ile gelin ve daha sonra o anda neyin popüler olduğunu görmek için iTunes çizelgeleri, Google Trends ve cast.market gibi diğer podcast araştırma sitelerinde arama yapın.

Ardından, doğru araçlara ihtiyacınız olacak. Ses donanımındaki konforunuza bağlı olarak istediğiniz kadar karmaşık veya basit olabilirsiniz, ancak en azından sesinizi kaydetmek için bir mikrofon ve yazılım isteyeceksiniz. Behringer, Blue, Focusrite ve diğerleri gibi şirketler bugün kayıt yapabilmenizi sağlayan stüdyo kalitesinde tak ve çalıştır podcast kurulumları satıyor.

Şimdi, şovunu planlama zamanı. Röportaj tarzı bir şov yapıyorsanız, şimdi bazı misafirleri dahil etmeye başlamak isteyeceksiniz. Varolan sosyal ağınızı, halihazırda tanıdığınız veya Twitter ya da Facebook’ta bağlantı kurduğunuz kişilere ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, nişinize özgü konularda yazarlar veya uzmanlar bulmak için Orta veya Amazon’a da gidebilirsiniz.

Bir liste topladıktan sonra, beklentilerle kısa ve net olan bir şablon tanıtım e-postası (bunu tekrar tekrar yaparken yapacağınız gibi) bir araya getirin. Potansiyel görüşmecinize kim olduğunuzu, podcast’inizin ne olduğunu ve ne sorduğunuzu söyleyin. İstediğiniz kalitede her şeyin kaydedildiğinden emin olmak için arkadaşlarınızla ve ailenizle birkaç test görüşmesi yapın ve ardından ilk bölümünüzü ayırtın.

Yeni yazılım öğrenmeyi seviyorsanız veya ses düzenleme konusunda deneyimli iseniz, gösteriyi kendiniz bir araya getirebilirsiniz. Aksi takdirde, UpWork ve Fiverr gibi şovlarınızı düzenlemenize ve oluşturmanıza yardımcı olacak birçok hizmet bulabilirsiniz.

Tebrikler! Artık iTunes’a, SoundCloud’a veya başka bir yere yüklenmeye hazır olan ve içeriğinizin geri kalanı boyunca tanıtılan bir podcast bölümünüz var!

Son adım, podcast’inizi nasıl pazarlayacağınıza ve para kazanacağınıza karar vermektir. Ne kadar büyük bir kitleye sahipseniz, para kazanma şansınız o kadar fazla olur. Şovunuz için basit bir site oluşturmak ve bölümleri ağınızla paylaşmaya başlamak için en iyi web sitesi oluşturucularını seçin. Para kazanmaya hazır olduğunuzda, seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek vardır:

Geleneksel reklamcılık (sponsorlar)

Kendi ürünlerinizi satmak

Bağışlar ve kitle fonlaması

“Yalnızca abone” içeriği satma

Canlı şovlar koymak

Lore podcast’in yaratıcısı Aaron Mahnke’nin dediği gibi:

“Podcasterlere her zaman mümkün olduğu kadar çok akış kullanmasını söylerim. Sadece şovunda reklam satma. Sadece tişört satma. Sadece crowdfunding yapmayın. Hepsini yap. Onu birleştirin ve doğru karışımı bulun ve birlikte daha güçlü ve daha güvenilir bir şeye katkıda bulunur. ”

10. Uzak Şirket Part-Time (veya Full-Time) Katıl

Para Kazanın Çevrimiçi Bir Uzak Şirket Part-Time veya Full-Time Serbest Çalışmasına Katılın

Çevrimiçi para kazanma konusundaki fikirlerin çoğu şu ana kadar ele alabilse de, kariyerinizi tamamen değiştirmek ve çevrimiçi çalışmaya başlamak istiyorsanız, nerede işe almayı düşünmeyen binlerce şirket var. sen.

Gittikçe daha fazla şirket ve yeni başlayanlar, özellikle çalışmanızı istediğiniz yerden yapmak için çevrimiçi işbirliği ve iletişim araçlarını kullandığınız, uzaktan çalışmayı benimsiyor. Uzaktan çalışmanın avantajlarından yararlanmak için 20 kişilik bir sıcak tasarımcı veya kodlayıcı olmanıza gerek yok. Birçok uzak pozisyon, müşteri destek pozisyonları veya özel beceri setleri gerektirmeyen diğer müşteri pozisyonları içindir.

Daha da iyisi, hepsi de tam zamanlı değildir, yani çevrimiçi ekstra para kazanmanın bir yolu olarak çalışan uzak bir şirket ve iş bulabilirsiniz.

İlgileniyorsanız, bugün uzak bir iş bulmak için en iyi yerlerden bazılarının bir listesi:

Flexjobs

SolidGigs

Uzaktan Çalışıyoruz

Remote.co

Remotive

Sürücüyü atla

Sanal Mekanlar

Uzaktan Tamam

Staff.com

Çalışma göçebeleri

Jobspresso

Europeremotely

Jobscribe

WFH.IO

Outsourcely

PowerToFly

Landing.Jobs

AngelList

Otantik İşler

İlham perisi

İdealist

Aslında

Yüksek kaliteli, tam zamanlı esnek konserler bulabileceğiniz en iyi uzaktaki işler web siteleri için seçtiklerimden daha fazlası.

Bonus: Çevrimiçi Para Kazanmanın En İyi Yolları

Şimdi, çevrimiçi para kazanmanın en iyi yolları için seçtiklerimin kalanı hakkında konuşalım.

Çevrimiçi olarak yeni bir kariyer oluşturmak veya küçük bir işletmeyi başlatmak için yolunuzu test etmek istiyorsanız, karşılaştığımız ilk on yol, çevrimiçi para kazanmak için en iyi ve uzun vadeli oyunlardan bazılarıdır. Ancak, birçok insan için (kendim dahil), daha hızlı bir dönüş görmeye başlayabileceğiniz başka, hızlı çevrimiçi iş fırsatları bulmak istersiniz.

Bu harika bir fikir. Tabii ki, çevrimiçi para kazanmak sabır ve çaba gerektirir. Ancak, bugün bir başlangıç ​​yapmak veya kendi serbest işinizi sıfırdan yapmak için uzun bir süre sağlamadan bugün para kazanmaya başlamanın bir çok kanıtlanmış yolu var.

Ayrıca, kariyeriniz ne olursa olsun, gelirinizin nereden geldiğini çeşitlendirmek önemlidir. Bu, serbest hizmetlerinizi, bağlı kuruluş ve pasif gelirlerinizi satmak, ayrıca koçluk ve diğer çevrimiçi garip işleri satmak gibi birçok kaynaktan birden fazla gelir akışına sahip olmak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.