Karne Hediyesi Kampanyaları İndirimleri 2019

karne-hediyesi

Karne hediyesi kampanyaları indirimleri 2019 için size çok detaylı bir çalışma sunuyoruz. 8 Haziran 2019 Cuma günü karne dağıtılacak. Milyonlarca öğrenci yaz tatiline girmiş olacak. Yaz tatiline girmeden önce çocuklarınızı ve tanıdıklarınızı sevindirmek istiyorsanız karne hediyesi indirimleri 2019 incelememiz size rehberlik edecektir.

Karne hediyesi kampanyaları 2019 dahilinde özellikle internetten satış yapan toptan ve perakende fiyatına uygun fiyatlı ürünleri tüketiciye sunan mağazaları tercih ettik. Böylece çocuklarımız için pek çok ürün alternatifini aşağıdaki incelememizde bulabileceksiniz.

2019 karne hediyesi için Tabii ki teknolojik ürünler ilk sırada bulunuyor. Teknoloji çağında büyüyen çocuklara akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler, kulaklıklar, oyun konsolları satın alınabilir.

Bununla birlikte 2019 karne hediyesi indirimleri dahilinde kitaplar ve kırtasiye ürünleri de uygun fiyatlara satılıyor. Ayrıca özellikle ilk ve ortaokul çocukları için ideal olacak olan oyuncak türlerini de indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Teknosa Karne Hediyesi

Türkiye’nin en önemli teknoloji marketlerinden birisi olan Teknosa karne hediyesi 2019 dahilinde bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya ile birlikte yüzde 10 ve 50 arasında indirimlerle Teknolojik ürünleri uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Teknosa marketlerinden ve internet platformundan satın alabileceğiniz ürünler içerisinde akıllı telefon ve tablet ilk sırada bulunuyor. Ayrıca çocuğunuz için oyun bilgisayarları notebook masaüstü bilgisayarlarda satın alabilirsiniz. Oyun konsolu ve akıllı saat çeşitleri de bu senenin trend ürünleri arasında yer alıyor. Bluetooth kulaklıklar, akıllı telefon teknolojisi ile birlikte çocuğunuzun yürüyüş ve spor sırasında kullanabileceği nitelikli ürünlerdir. Ayrıca son dönemin gözde ürünleri arasında bulunan yüksek çözünürlüklü kameraya sahip olan Drone çeşitlerini de Teknosa mağazalarında uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Teknosa 2019 karne hediye kampanyaları dahilinde Disney ürünlerine de uygun fiyatlara sahip olmanız mümkün.

Hepsiburada Karne Hediyesi

Türkiye’nin öncü internet mağazası olan Hepsiburada pek çok ürün çeşidine karne hediyesi kapsamında indirim uyguluyor. Hepsiburada karne hediyesi indirimleri 2019 dahilinde tüketiciye oldukça uygun fiyatları sunuluyor. Mağazada pek çok ürün karne hediyesi kapsamında Haziran ayı içerisinde indirimli olarak satılacak. İlk sırada PlayStation 4 1 terabayt yer alıyor. İndirimli olan ürünü %8 daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca Apple iPhone x 64GB yüzde 11 indirimle karne hediyesi kampanyası dahilinde satışa sunuluyor. LOL Confetti pop 9 sürpriz yeni çocukların gözdesi olan yeni oyuncak türü olarak yüzde 11 indirimli satılacak. Hepsiburada karne hediyesi kampanyalarında uzaktan kumandalı akülü araba çeşitlerine de yer veriliyor. Ayrıca PlayStation 4 FIFA 2019 World Cup oyunu da %51 indirimli 187.50 TL ile satışa sunulmuş oluyor. Eğer çocuğunuz için oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız MSI oyun bilgisayarı yüzde 4 indirim ile satılacak. Tabletler, telefonlar ve daha pek çok oyuncak çeşidi Hepsiburada 2019 karne hediyesi dahilinde çocuğunuza alabileceğiniz indirimli ürünlerdir.

N11Com Karne Hediyesi

N11com karne hediyesi kampanyasında pek çok ürünü uygun fiyata satıyor. Bünyesinde barındırdığı binlerce farklı mağaza kapsamında çocuklarınız aradığı her türlü ürünü n11com indirimleri dahilinde satın alabilirsiniz. n11 kampanyaları 2019 dahilinde satışa sunulacak olan ürünler içerisinde yine teknoloji ilk sırada yer alıyor. Akıllı telefon, tablet bilgisayar, masaüstü bilgisayar, notebook, bilgisayar oyun bilgisayarı, gibi pek çok alternatifi bulabilirsiniz. Ancak hediye türleri bununla sınırlı tutulmamış. Oyun konsollarında kullanabileceğiniz PlayStation oyunları oldukça yüksek indirimlerle tüketiciye soruluyor. Çocuklarınız için alabileceğiniz oyuncak türleri içinde n11 karne hediyesi 2019 kampanyaları tercih edilebilir. Ayrıca çocuğunuza giysi almak istiyorsanız veya ayakkabı gibi seçenekleri düşünüyorsanız spor outdoor ve çocuk giyim reyonlarında göz atmanız yeterli.

Media Markt Karne Hediyesi

Media Markt karne hediyesi 2019 kampanyası 1 ve 10 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya dahilinde ilk sırada cep telefonları yer alıyor. Akıllı telefon satın almak istiyorsanız Samsung Huawei iPhone Xiaomi gibi pek çok önemli markanın ürünlerini kampanyalı olarak satın almanız mümkün. Ayrıca karne hediyesi kapsamında bilgisayar ve tablet ürünleri de uygun fiyata satılıyor. Özellikle oyun bilgisayarları bu dönemde ilgi görüyor. Son dönemin gözde karne hediyesi 2019 ürünleri içerisinde akıllı saat çeşitlerini de yer veriliyor. Ayrıca oyun tutkunu olan çocuklar için MediaMarkt karne hediyesi indirimleri 2019 dahilinde oyun konsolları ve konsolda oynanabilecek olan oyun çeşitlerine de yer verilmiş. Ayrıca bu kampanya dahilinde evinizdeki televizyonu daha akıllı hale getirebilir Smart TV alabilirsiniz.

Gittigidiyor Karne Hediyesi

Sıfır ve 2. el ürün satarak oldukça geniş bir kitleye ulaşmış olan GittiGidiyor karne hediyesi 2019 dahilinde pek çok önemli ürüne yer veriliyor. Tabii ki bu market zincirlerinde yine teknolojik olan ürünler ilk sırada yer alıyor. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar yine gençlerin gözdesi olmayı sürdürüyor. Dünyanın en önemli akıllı telefon markalarını yüzde 10 yüzde 20 arasındaki indirimlerle satın alabilirsiniz. Özellikle konsol ve oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız tam zamanı. GittiGidiyor karne hediyesi indirimleri 2019 dahilinde bu ürünlerde cazip fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kupon kazanacağınızı da belirtelim. Bununla birlikte çocuklarımız için oyuncak almayı düşünüyorsanız karne hediyesi eğitici setler Anaokulu ilkokul ve ortaokul çocukları için ideal ürünler. Pek çok eğitici set uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Toyzz Shop Karne Hediyesi

Ülkemizin ve dünyanın en önemli oyuncak mağazalarında birisi olan Toyzz Shop karne hediyesi 2019 kampanyası düzenliyor. Oldukça detaylı olan çalışma ile birlikte Toyzz Shop karne hediyesi için indirimler yapılmış. En çok beklenen 50 karne hediyesi ile ilgili bir liste çalışması da yapılmış. Böylece liste çalışmasının içerisinde özellikle animasyon ve çizgi film karakterleri ilk sırada yer alıyor. imaginext DC Super Friends ekstrem batpod yüzde 20 indirim ile beraber satılıyor. Star Wars bladebuilder elektronik ışın kılıcı %46 indirim ile birlikte 69.90 TL ile çocuklara sunulacak. Lego City orman traktörü yüzde 20 indirim ile birlikte karne hediyesi 2019 indirimleri Toyzz Shop marketlerinde yerini alacak. Pek çok ürün üründe indirim yapmakta olan Toyzz Shop mağazalarından ve internet sitesinden top listesinde yer alan oyuncakları satın alabilirsiniz.

Mucit Panda Karne Hediyesi

Türkiye’nin önemli oyuncak mağazalarından birisi olan Mucit Panda karne hediyesi için özel bir menü hazırlanmış. Karne hediyeleri menüsüne tıkladığınızda alt alta listelenen ürün kataloğunda hem her bütçeye hem de her zevke hitap eden oyuncak çeşitleri ile karşılaşıyorsunuz. Ayrıca eğitici setler yine karne hediyesi 2019 mucit Panda indirimleri dahilinde çocuklara sunuluyor. Listede Amigo halli galli hızlı bardaklar, piatnik tik tak bomm ekstra, gigamic Katamino aile 3 oyun bir arada, gigamic Katamino 6 99 yaş 3D düşünme gibi hem eğitici hem de keyifli olan sıra dışı türleri bulabiliyorsunuz. Özellikle mucit Panda kutu oyunları noktasında çocuklara çok geniş alternatifler sunuyor.

D&R Karne Hediyesi

Kitap ve Kırtasiye mağazası olarak hizmet veren D&R karne hediyesi 2019 dahilinde çocuklar için pek çok alternatif sunuyor. Sadece karne hediyesi değil aynı zamanda çocukların yaz tatilinde de okuyabileceği kitap ürünlerini uygun fiyata sahip olabilirsiniz. D&R karne hediyesi indirimleri 2019 dahilinde özellikle 100 Temel Eser serileri ilk planda yer alıyor. 100 Temel Eser ilkokul 100 Temel Eser ortaokul 100 Temel Eser lise gibi farklı kategori çalışmaları yapılmış. Ayrıca çocuklara hitap eden seri kitaplar indirimli olarak satılıyor. Sadece küçük çocuklar için değil lisede okuyan ve üniversite çağındaki öğrencilere için de dünyanın popüler ve bestseller kitapları uygun fiyatlara satılmış olacak. Sadece kitap türü ile değil oyun konsolları, konsol oyunları, kulaklıklar, müzik CD ve DVD’leri ile de D&R 2019 kampanyaları dahilinde pek çok ürüne sahip olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.