Kiğılı Babalar Günü Hediyesi 2019

kigili-indirimleri

Kiğılı babalar günü hediyesi 2019 seçenekleri için hem internet mağazalarında hem de corner mağazalarında kampanyalar başlatıldı. Sektörde 80. Yılını devirmekte Kiğılı mağazaları erkek giyiminin trend markalarından birisi olarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında pek çok önemli konfeksiyon ürününü tüketici ile buluşturmayı sürdürüyor. Klasik ve casuel ürünler olmak üzere 2 farklı kategoride birbirinden farklı seçenekler ile birlikte babalar günü için de kampanyalar dahilinde pek çok ürün indirimli olarak satışa sunuluyor. Üstelik çok şık olan hediye paketleri ile birlikte iki farklı konsept ile indirimler yapıldı. Gerek internetten gerekse Kiğılı mağazalarına giderek ürününüzü satın alabilir, uygun fiyat garantisinden de faydalanabilirsiniz.

kigili-babalar-gunu-hediyesi

Kiğılı Babalar Günü Hediyesi Önerileri

Kiğılı babalar günü hediyesi önerileri için internet mağazasına girmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü burada hem fiyat hem de satın alacak olduğunuz ürünün konseptine göre kataloglar oluşturulmuş durumda. Öncelikli olarak ürün kataloglarından söz etmek istiyoruz. Burada 3 farklı çalışma yapılmış. Klasik giyinen babalara özel keşfet başlığı ile birlikte özel bir çalışma bulunuyor. Bu kısımda daha çok birbirinden güzel olan takım elbiseleri ve klasik giysi türlerini bulabiliyorsunuz. Üstelik sezon ürünleri olmasına rağmen pek çok üründe %30 civarına indirimler uygulanmış. 2. Olan seçenek ise casual giyinen babalara özel başlığı ile sunuluyor. Bu kısımda ise daha çok sportif olan babalar için alternatif ürünler öneriliyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde tercih edilebilecek olan tişörtler, gömlekler, pantolon çeşitleri için bu başlığa tıklamalısınız. Kararsız olan müşteriler için ise özel bir çalışma yapılmış. Editörün seçtiği hediyeler başlığına tıklarsanız babanız için birbirinden güzel kombineler ile karşılaşacaksınız.

MORHİPO BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ İÇİN TIKLAYIN!

Kiğılı Babalar Günü İndirimleri

Kiğılı babalar günü indirimleri kapsamında internet sitesine girdiğinizde bu sefer fiyat portföyü üstünden sizi 3 farklı çalışma karşılayacak. Oldukça önemli olan bu çalışmalarla birlikte herkes kendi bütçesine ve limitine göre hediye tercihinde daha kolay bir şekilde karar verebilecek. İlk kategori 150 TL altı hediyeler olarak dizayn edilmiş. Bu kısımda alacak olduğunuz hediyelerin toplamı 150 TL’yi geçmiyor. 2. Olan kısım ise 250 TL altı hediyeler olarak sunuluyor. 150 TL – 250 TL arasındaki makas içerisinde farklı hediyelik gruplarla karşılaşabiliyorsunuz. 3 kategori ise lüks hediyeler başlığı ile sunuluyor. Bu kısma tıkladığınızda ise daha lüks ve babanızı şımartacak olan hediye çeşitleri ile karşılaşabilirsiniz.

Kiğılı Babalar Günü Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kiğılı babalar günü kampanyası 2019 kataloğu 2 hafta süreyle reyonlarda ve internet sitesinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Kampanyaya internetten katıldığınız takdirde 150 TL üzeri olan tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo opsiyonundan faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca yaşadığınız kentteki Kiğılı mağazaları giderseniz 17 Hazirandan sonraki devam eden hafta içerisinde de bu ürünleri aynı indirimlerle satın alabiliyorsunuz. Böylece hem babalar günü indirimleri ile birlikte babanızı sevindirebilir hem de kendi ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla babalar günü kampanyası çerçevesinde giderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.