Koçtaş Mayıs Haziran 2019 İndirimleri

koctas-indirim-kampanya-

Koçtaş Mayıs Haziran 2019 kataloğu yayınlandı. Koçtaş Mayıs Haziran 2019 indirimleri ile birlikte evinizde bahçenizde bütün yaşam alanlarınızda pek çok ihtiyacınızı uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Koçtaş Mayıs Haziran 2019 kampanyaları ile birlikte satın alacak olduğunuz ürünler de Koçtaş kartı ile birlikte taksit yaptırabiliyor. Uygun fiyatlarla indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Koçtaş kampanyaları 2019 dahilinde Mayıs ve Haziran ayında satılacak olan ürünleri kaçırmayın.

Koçtaş bu ay indirimleri kapsamında sunulmakta olan katalog pek çok ürünü bir araya getiriyor. Ev içerisinde dekorasyon için kullanabileceğiniz ürünler bu katalogda yer alıyor. Ayrıca evin temel ihtiyaçlarını oluşturan önemli aksesuarlara ihtiyaç ürünlerine de yine katalog dahilinde yer veriliyor.

(Ayrıca Bakınız, Turkcell Ramazan Kampanyaları)

Koçtaş Haziran 2019 İndirimleri

Havaların ısındığı bu günlerde Koçtaş Haziran 2019 ürünleri bahçede kullanabileceğiniz oturma grupları, masalar, sandalyeler aynı zamanda balkonunuz için de son derece ideal ürünlerle dolu.

Koçtaş indirimleri 2019 dahilinde bahçenizde kullanabileceğiniz şezlonglar, sandalyeler, dekoratif salıncaklar oldukça beğeniliyor. Ayrıca piknik sezonun açılması ile birlikte İhtiyacınız olan bütün piknik malzemeleri Koçtaş ürünleri 2019 dahilinde satışa sunulmuş olacak.

Koçtaş indirimli ürünler Haziran 2019 arasında ev içerisindeki mutfak eşyalarına, masalara ve sandalyelere de uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Uzayan çimlerinizi biçmek istiyorsanız pek çok çim biçme makinesi de Bahar kampanyaları dahilinde Koçtaş markete getiriliyor.

Bahçe sulamada kullanabileceğiniz hortumlar, sulama aletleri ve çiçekleriniz için çeşitli tohumlar ve tortular yine Koçtaş indirim ile satışa sunuluyor.

Yazın kullanabileceğiniz çadırlar, çocuk oyuncakları ve şişme koltuk ve yatak türleri de katalogda var.

Koçtaş Haziran 2019 Kampanyaları

Sadece ev ve bahçe dekorasyonunda değil aynı zamanda aydınlatma çözümlerinde de Koçtaş Haziran 2019 kampanyaları imdadınıza yetişecek. Pek çok abajur, aydınlatma cihazı, bahçe aydınlatma gereçleri katalogda yerini alıyor. Ayrıca sıcak yaz günlerinde serinlemek istiyorsanız tavan vantilatör çeşitleri dekoratif özellikleriyle ve fonksiyonelliği ile beraber uygun fiyata satılıyor. Ayaklı vantilatör veya kutu vantilatör arıyorsanız yine Koçtaş broşür Mayıs Haziran 2019 dahilinde Katalogda uygun fiyata bu ürünleri bulabiliyorsunuz.

Isınan yaz günlerinde İhtiyacınız olan soğutucu çeşitleri için de Koçtaş kampanyaları 2019 imdadımıza yetişiyor.

Koçtaş Duvar Kağıtları

Evlerinizin daha güzel görünmesini istiyorsanız Koçtaş duvar kağıtları çeşitleri size yeterli olacaktır. Klasik desenleri bünyesinde taşıyan dekoratif olan duvar kağıtları bulunduğu gibi marjinal çizgilerle üretilmiş modern duvar kağıtlarına da yer veriliyor. Duvar kağıtları metrekare olarak satılırken istediğiniz her yere teslim edilebiliyor. Son derece uygun olan duvar kağıtlarında renk ve desen alternatif zenginliği dikkat çekiyor.

Sadece duvar kağıtları ile değil Koçtaş perde çeşitleri ile de bu Katalogla gönlünüzü alacak. Evinizde kullanabileceğiniz jaluzi, stor perde, tül perde, saten perde gibi her türlü alternatif zenginliğini katalog içerisinde yer veriliyor.

Koçtaş Kilimler

Koçtaş 2019 kampanyaları dahilinde yer kaplamalarına, kilimlere ve halılara da yer veriliyor

Koçtaş kilimler arasında otantik desenli olan kilimler tasarımıyla da renk tonlarıyla da dikkatinizi çekecek. Rengarenk desenlerden oluşan oval kilimler bu senenin moda ürünleri. Ayrıca uzun yolluklar, halılar, yer kaplamaları da kataloğun en dikkat çeken ürünlerinden.

Koçtaş laminant parke çeşitleri hem renk hem de desen alternatifleri ile oldukça zengin olarak sunuluyor. Ayrıca son derece uygun olan ürünler kampanyalı olarak satın alındığında ciddi bir indirim ile beraber size sunulabiliyor.

Koçtaş Temmuz Ağustos 2019 broşürü çıktığında da burada sizlere sunmuş olacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.