Mediamarkt Babalar Günü Kampanyası 2019

mediamarkt-babalar-gunu-kampanyasi-

MediaMarkt Babalar Günü kampanyası 2019 incelemesi ile karşınızdayız. 17 Haziran 2019 Babalar Günü MediaMarkt indirimli ürünler kapsamında pek çok teknolojik ürüne yer verilecek. Babanızın ihtiyacı olan teknoloji ürünlerini MediaMarkt indirimi ile satın alabilirsiniz.

Media Markt Babalar Günü indirimleri 2019 kapsamında akıllı telefonlar kataloğun gözdesi. Son yıllarda herkesin ilgisini çeken akıllı telefonlar hem uygun fiyatları ile hem de donanımlı özellikleri ile beraber MediaMarkt Market zincirlerinde yerini almış olacak.

Babalar Günü indirimi 2019 MediaMarkt ürünleri arasında Smart TV’ler ve Led TV’ler de ön plana çıkıyor. İnternete bağlanma özelliği ile 4K çözünürlüğü ile beraber Smart TV çeşitlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Mediamarkt Babalar Günü İndirimleri ve Kampanyaları 2019

Babanıza duyduğunuz sevgiyi gösterebilmek için MediaMarkt Babalar Günü indirimleri ve kampanyaları 2019 ile ilgili detaylı bir inceleme yaptık. Böylece kaliteli markaların nitelikli ürünlerini uygun fiyatlara gerek MediaMarkt mağazalarından alabilir gerekse MediaMarkt internet sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Türkiye’deki 59 mağazasıyla en önemli teknoloji marketleri arasında yerini alan MediaMarkt internetten satın alınan ürünlerde ekstra indirimler uygulayabiliyor.

Mediamarkt Babalar Günü İndirimleri Akıllı Telefonlar

Kampanya dahilinde satın alabileceğiniz pek çok telefon uygun fiyata tüketiciye sunulmuş olacak. MediaMarkt Babalar Günü indirimleri akıllı telefonlar yüksek çözünürlüklü ekran özelliği ile hızlı işlemcisiyle yüksek limitli kapasitesi ile birlikte dikkat çekiyor.

5.7 inch büyüklüğündeki devasa ekranı ile 13 megapiksel fotoğraf çekme özelliği ile 32 GB bellek kapasitesi ile General Mobile GM 8 akıllı telefon 999 TL

Huawei p20 akıllı telefon siyah rengi ile birlikte aynı indirim kapsamında satışa sunulmuş olacak. 5.8 inç büyük ekranıyla,  128 GB gibi oldukça yüksek saklama kapasitesi ile telefon dikkat çekiyor. 4 GB Ram ve parlak ekran özelliği bulunan telefon işlemci hızı ile da fonksiyonel tasarımıyla da ön plana çıkıyor. Huawei p20 akıllı telefon siyah 3999 TL

Huawei p20 akıllı telefon mavi 128 GB bellek kapasitesi ve 4000 Mah pil özelliği ile bir üst versiyon olarak 4999 TL

Mediamarkt Babalar Günü İndirimleri Smart TV’ler

Son dönemin en popüler teknoloji ürünleri arasında Smart TV’ler yer alıyor. MediaMarkt Babalar Günü indirimleri Smart TV’ler kapsamında Philips markalı Smart TV’ye yer veriyor.

Philips 43 pus 62621243 inç 108 cm 4K Ultra HD smart LED TV kampanya dahilinde indirimli olarak satılıyor. Ücretsiz kargo özelliği bulunan Smart LED TV 2399 TL yerine sadece 2099 TL.

Mediamarkt Babalar Günü Saat İndirimleri

Media Markt Babalar Günü 2019 indirimleri kapsamında saat türlerine de yer veriliyor.

Samsung Gear S3 frontier akıllı saat akıllı telefon teknolojilerine entegre edilebilen oldukça donanımlı bir ürün. Akıllı saat 1.0 GHZ çekirdek özelliği ile oldukça hızlı çalışıyor. 4 GB bellek kapasitesi bulunan akıllı telefon Android işletim sistemi ile yüklü olarak geliyor. akıllı saat ile birlikte Samsung marka akıllı telefonlarınızı bir arada kullanabilirsiniz. Samsung Gear S3 frontier akıllı saat sadece 1499 TL

Media Markt kampanyaları bunlarla da sınırlı kalmıyor.

Ayrıca sayfalarımızda bulunan Teknosa ramazan kampanyaları da ilginizi çekecektir.

N11com Ramazan kolisi indirimleri farklı Market reyonları ile birlikte oldukça detaylı olarak sayfalarımızda incelenmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.