Morhipo Babalar Günü Hediyesi 2019

morhipo-indirimleri

Morhipo babalar günü hediyesi 2019 listesi açıklandı ve büyük bir heyecan yarattı. 16 haziran 2019 pazar günü kutlanacak olan babalar günü için oldukça trend kampanyalar internet mağazasında yerini almış oldu. Morhipo uzun zamandır internet satışlarında zirvede bulunan online mağazalardan birisi. Kendi içerisinde barındırdığı butik mağazalar sayesinde gündem çok hem net olarak takip edilebiliyor hem de çok önemli markalar indirimli olarak satışa sunulabiliyor. İnternetten yapacak olduğunuz alışverişlerde babalar günü kapsamında Axess kredi kartına özel 100 TL puan hediyesi verildiğini de belirtelim. Özellikle yazlık olan ürünlerdeki %50 ve üstündeki indirimler tüketicileri cezbedecek.

morhipo-babalar-gunu-hediyesi

Morhipo Babalar Günü Hediyesi Önerileri

Morhipo babalar günü hediyesi önerileri için internet mağazasına giriş yaptığınızda oldukça güzel bir tasarımla karşılaşıyorsunuz. Babalar günü başlığı altında toparlanmış olan ürünler için farklı kataloglar var. Kataloglar içerisine ilk sırada yazlık gömlekler bulunuyor. Özellikle haziran ayında havaların iyice ısınması ile birlikte yazlık gömlek ihtiyacı pek çok erkek tüketici için öne çıktı. Bu boşluğu iyi değerlendirecek olan Morhipo üyeleri internetten satın alabilecekleri yazlık gömleklerde %80’e varan indirimlerle karşılaşıyorlar. Üstelik hem ülkemizin hem de dünyanın önemli gömlek markaları da reyonlarda yerini almış durumda. 2. Olan kategori çalışması ise babanıza özel tişörtler başlığı ile sunuluyor. Yine yaz indirimleri kapsamında değerlendirebilecek olan ürünler içerisinde Pierre Cardin, damat gibi çok yüksek fiyatlı olan tişörtleri yüzde 70’e varan indirimlerle satın alabiliyorsunuz. Üçüncü olan kategoride ise yaz hazırlığı başlığına tıklayabilirsiniz. Burada yazlık outdoor ürünler, sportif malzemeler gibi farklı indirim grupları bulunmakta.

ALTINYILDIZ BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ İÇİN TIKLAYIN!

Morhipo Babalar Günü İndirimleri

Morhipo babalar günü indirimleri içerisinde özellik ayakkabılar ve saatler geniş bir yer tutmakta. Yazlık ayakkabılar sportif katalog içerisinde de yerini alan Adidas ve Nike gibi ürünleri yarı fiyatına alabiliyorsunuz. Ayrıca babanızın şıklığını tamamlayacak olan saatler dünyanın en kaliteli markaları olmasına rağmen son derece cazip fiyatlarla ve kredi kartına taksit seçenekleri ile sunuluyor. Babalar günü indirimleri içerisinde babanız için en cool ceketler başlığına tıklarsanız yazın ferahlık verecek ancak şıklığınızı da bütünleyecek olan birbirinden zarif ceket seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Yaza uygun parfümler de özel bir kategori içinde sunulmakta. Ayrıca ofis ürünleri arasında lamy marka kalemler, masaüstü aksesuarları, cüzdan, kartvizit, not defteri gibi diğer ürünleri de bulabiliyorsunuz.

Morhipo Babalar Günü Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

Morhipo babalar günü kampanyası babalar gününden 10 gün önce başlıyor ve babalar günün olduğu hafta boyunca devam ediyor. Dolayısıyla 2 haftalık bir kampanya süreci söz konusu. İnternet mağazasından satın alacak olduğunuz tüm ürünlerde ücretsiz kargo opsiyonlarından ve kredi kartına geniş vade seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca satın almış olduğunuz ürünlerin tamamında iade ve değişim garantisi de sitede sizlere veriliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.