N11.Com Ramazan Erzak Paketi Kolisi Kampanyası 2020

N11.com Ramazan erzak paketi kolisi kampanyası 2020 oldukça cazip fırsatlar sunuyor. İsterseniz paketleri alarak kendi evinizde Ramazan ayı boyunca kullanabilir iftar ve sahur sofraları hazırlarsınız isterseniz ihtiyaç sahiplerine sunabilirsiniz. Ayrıca işverenlerin işçilerine çalışanlarına sunabileceği pek çok ramazan paketi n11.com sayfalarında yerini alıyor. n11.com Ramazan kolisi paket kampanyası farklı mağazalar üstünden sunuluyor.

N11 Ramazan erzak paketi kolisi kampanyası 2020 dahilinde 110 farklı kampanya bulunuyor. Kampanyaların dikkat çekici yönü ise n11.com sayfalarında satışa sunulmakta olan bütün ürünlerin kaliteli olması ve farklı mağazalar üstünden farklı fiyatlarla sunulması.

Bizde sizler için n11.com Ramazan kampanyası 2020 dahilinde hazırlanmış olan paketler aşağıda listeliyoruz. A101 bayramda açık mı konusuyla ilgili tüm detaylar burada bulunmaktadır.

N11 Ramazan Kolisi 2020 Çeşitleri

N11 farklı mağazaların kendi sayfasında satış yapmasına imkan veriyor. daha önce sizinle N11.com Ramazan indirimleri kupon indirimleri 2020 kampanyası ile ilgili çok fazla detay paylaşmıştık.

Bu sefer ise çalışmamızda n11 Ramazan kolisi 2020 çeşitleri ile ilgili detaylara ya vereceğiz.

Marketçi Ramazan Erzak Paketi Kolisi Büyük Paket

Oldukça donanımlı olan bu paketin içerisinde aradığınız her türlü ihtiyaç türüne yanıt bulabiliyorsunuz. Hazırlanmış olan paket bakliyat ürünleri, salça, pirinç, makarna gibi temel tüketim maddelerine yer veriyor. Ayrıca paket dahilinde size 2 adet makarna da hediye ediliyor. Bununla beraber paketin içerisinde Bizim Ayçiçek yağı, Tiryaki çay, toz şeker, Nestle çikolata, az tuzlu zeytin gibi önemli olan gıda türleri de var. Paketin fiyatı 99.90 TL

Marketçi Ramazan Erzak Paketi Kolisi Temel İhtiyaçlar Hediyeli

Bu paket yukarıda listelenmiş olduğumuz paketin biraz da azaltılmış ve fiyatının düşülmüş hali. Yine temel tüketim gıda maddelerinde yer veriliyor. Bizim Ayçiçek yağı 1 litre, Tiryaki çay 500 gram, toz şeker 1 kilogram, az tuzlu zeytin, Terme uzun tane pirinç, kaya tuzu, Hazır çorbalar ve makarnalar yer alıyor. Yine 2 adet makarna hediyeli. Paketin toplam fiyatı 69 TL böylece online para için de kazancınız olur.

Discounter Store Ramazan Erzak Paketi Mega

N11 ramazan paketi 2020 dahilinde sunulan en kapsamlı paketlerden birisi Discounter Store tarafından internet sitesine sunulmuş.

Discount Store Ramazan erzak paketi Mega aşağıdaki ürünleri içeriyor.

2 kilogram pirinç

Bir kilogram mercimek

Bir kilogram bulgur

Bir kilogram fasulye

2,5 kilogram toz şeker

500 gram makarna

2 kilogram un

100 gram kahve

400 gram mantı

Kemalpaşa tatlısı

Bir kilogram Ofçay

Dört buçuk litre Emek Ayçiçek yağı

Knorr hazır çorba

Marmara birlik Zeytin 800 gram

Tukaş domates salçası

Rafine iyotlu tuz

Discounter Store Ramazan Erzak Paketi Süper

Yukarıda listelemiş olduğumuz Discounter Store Mega paketin içerisinde bulunan pek çok ürün bu pakette de yer alıyor. Biraz daha daraltılmış olan paket daha uygun fiyata 105,90 TL’ye satışa sunuluyor.

Yoncagross Ramazan Erzak Paketi Kolisi

Yonca Gross mağazası tarafından satışa sunulmuş olan Ramazan erzak paketi kolisi 13 parçadan oluşuyor. Zeytinyağı, Un, şeker, tuz, Kuru fasulye, mercimek, pirinç gibi önemli olan ürünler pakette yer alıyor. Yonca Gross Ramazan erzak paketi kolisi 2020 46.95 TL

Farmacia Ramazan Kumpanyası Ramazan erzak paketi

Paket 14 parça üründen oluşuyor. Yağlar, bakliyat ürünleri, salça, tuz ve aradığınız her şey var. Sadece 79.90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.