Şok Aktüel Ürünler

sok-aktuel

Şok Aktüel Ürünler her çarşamba yayınlanıyor ve bir anda günden belirleniyor. Ülkemizin en büyük perakende market zincirlerinden birisi olan Şok Marketler ilk defa 1995 yılında 13 mağaza ile birlikte Migros bünyesinde faaliyetlerini başlatmıştır. Zaman içerisinde daha geniş bir kitleye ulaşabilmek adına illerde ve ilçelerde market sayısını artırarak binlerce market ile birlikte tüketicinin nabzını tutar hale gelmiştir. Bu sebeple Şok Market tarafından yayınlanmakta olan çarşamba katalogları tüketicilerden büyük ilgi görüyor. Perakende market zincirleri arasında Şok Market en kaliteli markaları mağaza reyonlarına getirerek farkını ortaya koymuş oluyor. Böylece nitelikli markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyata satın alabiliyorsunuz.

Şok Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok aktüel ürünler kataloğu çarşamba günleri yayınlanıyor. Genellikle çarşamba gününden 3 gün önce resmi internet sitesinden duyuruluyor. Duyurulmuş olan katalog çok geniş tutuluyor. Katalog içerisinde her türlü ihtiyaca farklı yanıtlar bulunmaktadır. Özellikle dönemsel olarak iyi analizler yapıldığından dolayı tüketicinin ihtiyacı kataloğa yansıtılıyor. Ramazan Bayramı, kurban bayramı, yeni yıl, sevgililer günü, karne dağıtım vakti gibi önemli olan zaman dilimleri kesinlikle kaçırılmıyor. Böylece o döneme ait olan en önemli ihtiyaçları katalogda bulabiliyorsunuz. Genellikle katalogdaki fırsat ürünleri yayınlandığı gün tükeniyor. Bu sebeple çarşamba günleri Şok Market yoğun tüketici akınına uğruyor.

Şok Market İndirimleri

Şok Market indirimleri çarşamba günleri ön plana çıkıyor olsa da salı ve cumartesi günleri de katalog yayınlanabiliyor. Cumartesi günleri yayınlanmış olan katalog daha çok sebze, meyve ve gıda ürünlerine odaklanıyor. Zaten Şok Market özellikle sebze ve meyve konusunda kalitesini tüketiciye hissettiriyor. Denetimden geçirilmiş olan gıda ürünleri uygun fiyatlarla tüketici ile buluşabiliyor. İçecek türleri, bisküvi, çikolata gibi atıştırmalık olan ürünler, kuruyemişler, bakliyat ürünleri bu kataloglarda her zaman cazip indirimlerle sunuluyor. 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığımızda genellikle ürünleri daha uygun fiyata satın alabiliyorsunuz.

Şok Bu Hafta Ürünleri

Fiyatların sürekli olarak arttığı günümüzde Şok bu hafta ürünleri tüketiciyi rahatlatıyor ve kaliteli olan ürünleri uygun fiyata satın alma fırsatını sunuyor. Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri yayınlanmış olan indirimli ürünler geniş bir yelpazede tüketici ile buluşturuyor. Yaz mevsimine uygun olan klima, buzdolabı, vantilatör, soğutucular, plaj malzemeleri, kış mevsimine uygun olan ısıtıcılar, kabanlar, bereler, atkılar, eldivenler gibi dönemsel olan ihtiyaçlarını tüm kataloglarda bulabiliyorsunuz.

Şok Fiyatları

Şok Market zinciri her geçen gün büyüyor. İllerde, ilçelerde yeni marketler açılıyor. Böylece şok fiyatları tüketicinin de dikkatini çekiyor. Genellikle enflasyon oranının altındaki fiyatlarla şok marketlerde karşılaşabiliyorsunuz. Standart olarak kendi patentini taşıyan ürünlerde daha uygun fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Ayrıca ülkemizin önde gelen ve tanınan meşhur firmalarının ve markalarının ürünlerini de diğer marketler ile kıyasladığımızda daha uygun fiyatlarla Şok Market indirimleri dahilinde bulabiliyorsunuz.

Şok Aktüel Ürünler Kataloğu Nasıl Bulunur?

Şok Market indirimleri ile donatılmış olan kataloglar genellikle 3 gün öncesinde yayınlanıyor. Bu konuda oldukça hassas olan Şok Market kataloğu onlinepara.net sayfalarında genellikle 2 hafta önceden duyurulmuş oluyor. Bazı dönemlerde 3 hafta öncesinden bile duyurulmuş olan kataloglar ile birlikte tüketiciler ihtiyaç listesini oluşturabiliyor. Uygun fiyatlı ürünler için acele etmeden Şok Market’in sunacağı cazip fırsatları bekleyebiliyorsunuz. Ayrıca internet sitesinin hizmetleri arasında market reyonuna getirilmiş olan fırsat ürünleri ile ilgili detaylar incelemelerde yer alıyor. Özellikle Smart TV, akıllı telefon, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar ile ilgili detaylı teknik incelemeler Onlinepara internet sitesinde yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.