Şok Babalar Günü Kampanyası 12 Haziran 2019

sok-aktuel

Şok Babalar Günü kampanyası 12 Haziran 2019, 16 Haziran 2019 babalar gününden önceki hafta aktüel ürünler kataloğunda yerini alacak. Henüz katalog açıklanmadığı için görselleri sizinle paylaşamıyoruz. Ancak her zaman tüketicinin nabzını en iyi tutan market zinciri olan şok Babalar Günü kampanyası 2019 dahilinde 12 Haziran Çarşamba günü Market reyonlarında pek çok ürün getirecek.

Şok Babalar Günü kampanyası 2019 Aktüel ürünleri her yıl olduğu gibi bu yılda gündemi belirleyecek. Geçtiğimiz yıllardaki katalogları incelediğimizde babalara özel pek çok hediyenin geldiğini görebiliyoruz. Özellikle babaların tercih edebileceği giyim ürünleri katalogda yerini alıyor. Havaların ısınması ile beraber ihtiyaç olarak ön plana çıkan tişörtler, ayakkabılar, plajda veya gezmede giyebileceği sandalet gibi giyim ürünleri Babalar Günü indirimleri kapsamında soruluyor.

BİM BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

A101 BABALAR GÜNÜ İNDİRİMLERİ

Şok Babalar Günü Kampanyası 2019

12 Haziran 2019 Şok Aktüel Ürünler çarşamba günü satışa çıkmış olacak. Katalog içerisinde gıda ürünleri, temel tüketim maddeleri, yaz tatili öncesinde ihtiyaç olacak pek çok ürüne de yer verilecek. Ayrıca Ramazan Bayramı indirimleri 2019 şok kataloğu olarak da sunulması planlanan çalışmada çikolata ve şeker türlerine yer verilecek.

Ancak 16 Haziran 2019 Babalar Günü Şok Aktüel ürünleri kapsamında teknoloji ürünlerinin de getirilmesi bekleniyor. Zaten son dönemde Şok Market getirmiş olduğu teknoloji ürünleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor.

12 Haziran 2019 Şok Aktüel Babalar Günü kampanyası dahilinde akıllı telefonların satışa sunulmasını bekliyoruz. Zaten takipçilerimiz de bu konuda oldukça ısrarcı. Babalarına akıllı telefon almak isteyen pek çok kişinin bu konudaki tercihleri aktüel kampanya yansıyacak mı 12 Haziran günü belli olacak.

Son dönemde teknoloji ürünleri kapsamında Smart TV’ler de market reyonlarına geliyor. Bu açıdan bakıldığında Şok Aktüel Babalar Günü kampanyası 2019 dahilinde Smart TV de reyonlarda yerini alabilir. Daha önceki aktüel ürün indirimlerinde ve kampanyalarında çok kaliteli Smart TV’ler getirilmişti.

Şok 12 Haziran 2019 Aktüel İndirimli Ürünler

16 Haziran 2019 Babalar Günü olarak kutlanacak. Daha Geçende Anneler Günü kapsamında Şok Market Anneler Günü indirimleri dahilinde pek çok ürüne yer vermişti. Bu sefer Şok Market 12 Haziran 2019 aktüel indirimli ürünler arasında babaları sevindirebilecek olan çeşitli alternatiflere yer verilmesi gerekiyor.

Siz de 12 Haziran 2019 çarşamba günü Şok Marketlerinde görmek istediğiniz babalar günü hediye alternatiflerini aşağıdaki mesaj kısmından yazabilir, böylece kamuoyu oluşturup Şok Market yetkililerinin de dikkatini çekebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.