Teknosa Geceden Sabaha Ramazan Kampanyası

teknosa-ramazan-kampanyasi

Teknosa Geceden Sabaha Ramazan kampanyası ile birlikte Ramazan ayında tüketiciye uygun fiyata Teknolojik ürünleri alma fırsatı sunuyor. Türkiye’nin lider teknoloji mağazası olan Teknosa Her zaman kaliteli markaların indirimli ürünlerini tüketiciye sunabiliyor. Ramazan kampanyası 2019 Teknosa dahilinde pek çok ürünler Geceden Sabaha kampanyası dahilinde tüketiciye sunulacak.

İnternet sitesini özel olarak tasarlanmış olan kampanya ile birlikte Teknosa ürünlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. Sürekli kampanyalar düzenlemekte olan Teknosa Ramazan kampanyası 2019 dahilinde pek çok ürünün oldukça uygun fiyata satışa çıkartabiliyor.

Teknosa Ramazan Kampanyası 2019 İndirimli Ürünler

Kampanya dahilinde pek çok ürüne %5 ile yüzde 25 arasında farklı indirimler yapılabiliyor. Fırsat ürünleri kapsamında sunulacak olan kategoride aradığınız her türlü alternatife yer verilmiş.

Grundig makaron saç düzleştirici kampanyası 11 Haziran 2019 pazartesi gününe kadar sürecek ve bu kampanya dahilinde makaron saç düzleştirici alan 10 kişi fotoğraf makinesi kazanma fırsatına erişecek.

Teknosa Huawei ve HTC telefonlarda yüzde 10 hediye çeki kampanyası 28 Mayıs 2019 pazartesi gününe kadar sürecek. Huawei ve HTC telefonlar yüzde 10 hediye çeki ile beraber satışa sunulacak.

Notebook’un aksesuarları ile tamamla yüzde 10 hediye çeki kazan kampanyası yine Teknosa indirimleri dahilinde sunuluyor. Teknosa kampanyasından notebook aldıktan sonra aksesuarlarını da satın aldığınızda yüzde 10 hediye çeki sunulacak. 28 Mayıs 2019 tarihinde kampanya sona eriyor.

Teknosa Axess kampanyası tüketicinin ilgisini çeken diğer bir fırsat. Axess mobil ile kampanyaya katılıp 1000 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda tam 100 TL chip para kazanabiliyorsunuz.

Grundig beyaz eşya setleri elektrikli süpürge ve kahve makinesi hediyeli olarak kampanya dahilinde satılıyor. Teknosa kampanyalar 2019 dahilindeki oldukça cazip olan bu fırsat 30 Haziran 2019 Cumartesi gününe kadar aktif olarak sunulacak. Tam 7 yıl garantili olan Grundig beyaz eşya setleri aldığınızda elektrikli süpürge ve kahve makinesi hediye edilecek.

Teknosa Samsung Dev Ekranda Hediyesi Cepte Kampanyası

Eğer akıllı televizyon almayı düşünüyorsanız tam zamanı. Samsung dev ekran evde hediyesi cepte kampanyası Teknosa tarafından düzenleniyor. 75 inç ve üzeri Smart TV alan herkese Samsung Galaxy S8 hediye edilecek

Teknosa ING Tekno Kredi kampanyası. Teknosa ING Tekno Kredi kampanyası ile birlikte akıllı telefonları ve cep telefonlarını Peşin fiyatına 8 taksitle satın alabilirsiniz. bilindiği üzere Akıllı telefonlarda taksit uygulaması yasal olarak yapılamıyor ancak Teknosa ING İşbirliği ile yapılmakta olan kredi kampanyası dahilinde telefonlar 8 taksite kadar peşin fiyatına bölünebiliyor.

Teknosa ramazan kampanyaları 2019 dahilinde ventoso alanlar fön kazanıyor. 31 ağustos 2019 tarihine kadar sürecek olan kampanya 17 Mayıs tarihinde başladı. Ventoso alanlar fön kazanıyor kampanyası özellikle kuaförler için son derece ideal.

Cazip kampanyalardan bir başkası LG firması ile düzenlenmiş. LG İnstaview alana neochef hediye.

Gördüğünüz gibi Türkiye’nin lider teknoloji mağazası olan Teknosa ramazan kampanyaları 2019 dahilinde pek çok ürün indirimli olarak sunabiliyor.

Ayrıca sayfalarımızda n11.com Ramazan indirimleri de yer alıyor. Oldukça cazip olan indirimleri mutlaka değerlendirin.

Farklı bir indirim kampanyasına Avon tarafından düzenlendi. Avon Mayıs Haziran 2019 indirimleri kaçırılmayacak fırsatlar.

Kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, güneş kremleri dahilinde yapılmakta olan Gratis indirimli günler kampanyası 2019 de çok cazip fırsatlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.