Trendyol Babalar Günü Hediyeleri 2019

trendyol-indirim

Trendyol babalar günü hediyeleri 2019 kampanyası başladı. İnternet mağazacılığının da öncü kurumlardan birisi olan Trendyol şirketi bünyesinde pek çok farklı butik şirkete yer vererek onların internet üstünde satış yapmasını sağlıyor. Anneler günü, babalar günü, yeni yıl, bayramlar ve diğer önemli dönemlerde ise çok büyük indirimler de ön plana çıkıyor. Bu sene 16 haziran 2019 tarihinde kutlanacak olan babalar günü için de şimdiden kampanyalara start verdiler. Babalar günü başlamasına 10 gün kala pek çok önemli mağazada ve sektörde kampanyalar ve indirimler ön plana çıktı. İnternet üstünde alışveriş yaparak babanızı sevindirebilir, uygun fiyatlı olan ürünlerle onların ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

trendyol-babalar-gunu-hediyesi

Trendyol Babalar Günü Hediyesi Önerileri

Trendyol babalar günü hediyesi önerileri için de çok özel bir sayfa ile birlikte çalışma yaptı. Babalar gününde pek çok kişi aynı zamanda ihtiyacını da uygun fiyatlarla karşılayabilecek. Bu uygun fiyatlı olan ürünler içerisinde özellikle babanıza alabileceğiniz kıyafet çeşitlerine yer veriliyor. Yaz sıcaklarının iyice bastırmış olduğu şu günlerde tişört, şort, terlik gibi yazlık kıyafetler ön plana çıkıyor ve pek çok önemli markanın ürünleri indirimli olarak satılıyor. Özellikle babalar günü gömlek indirimleri kesinlikle kaçırılmalı. Türkiye’nin en iyi markalarının indirimlerini bu kapsam içerisinde elde edebiliyorsunuz. Babalar gününü avantaja dönüştürebileceğiniz önemli reyonlar içerisinde spor ayakkabıları da bulunuyor. Nike, Adidas gibi marka olan spor ayakkabılar yüzde elliye varan indirimlerle ve uygun vade koşulları ile satılıyor. Yine sportif katalog içerisinde bulunan eşofman takımları arasında dünyanın en önemli sportif mağazalarının indirimleri ile karşılaşacaksınız.

LCW BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ İÇİN TIKLAYIN!

Trendyol Babalar Günü İndirimleri

Trendyol babalar günü indirimleri içerisine teknolojik aletler için de özel bir başlık açmamız gerekiyor. Son dönemin en popüler hediye kategorisi akıllı telefonlar akıllı telefon noktasında özellikle Samsung, iphone, Huawei gibi markaları butik mağazalarda çok cazip indirimlerle alabiliyorsunuz. Hem ithalatçı firma garantisi ile satılıyor hem de distribütör garantili telefon seçenekleri bulunuyor. Üstelik telefonlardaki indirimler bazı markalarda %30 üstüne çıkmış durumda. Ayrıca teknolojik ürünler içerisinde bulabileceğiniz akıllı saatler de son dönemin trend ürünler arasında bulunmakta. İphone ve Samsung bu noktada çok iddialı. Oldukça kaliteli olan akıllı saatleri yine Trendyol indirimleri içerisinde babalar gününden önce internet mağazalarında bulabilirsiniz. Babaların vazgeçilmezi olan tıraş makinesi gibi kişisel bakım ürünleri de market reyonlarına geliyor. İnternette satışa çıkarılacak olan Philips marka tıraş makinelerinde %50 civarına indirimler uygulanacak. Kişisel bakım ürünleri içerisinde parfüm ve parfüm setleri de öne çıkacak. Dünyanın en trend parfüm markalarını bulurken diğer tarafta tıraş bakım malzemelerini, tıraş losyonlarını bulacaksınız.

Trendyol Babalar Günü Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Trendyol babalar günü kampanyası 17 Haziran Pazar gününden sonra da devam ediyor. 10 gün önceden başlamış olan kampanya o haftayı tamamen kapsama alanı içerisine alıyor ve 2 haftalık güzel bir kampanya yapılıyor. Trendyol üyelik işlemlerinizi başlatabilir ve cazip fiyatlarla alışveriş fırsatını değerlendirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.