Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

turktelekom-bedava-internet

Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2019 hem ev interneti hem de mobil interneti kapsıyor. Uzun zaman ADSL hizmeti vererek Türkiye’nin yaygın servis sağlayıcısı olan Türk Telekom sunmuş olduğu mobil internet ile beraber GSM operatörleri arasında da zirveyi zorluyor. Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2019 yılında da tam gaz devam ediyor. Böylece uygun fiyatlarla sınırlı ve sınırsız internetleri bünyesinde taşıyan pek çok paketin sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom kampanyaları sadece internet ile sınırlı değil. Paketlerin içerisinde konuşma dakikaları ve kısa mesaj paketleri de bulunuyor. Ayrıca her bütçeye uygun farklı Türk Telekom internet paketi ekonomik fiyatlarla 2019 yılı içerisinde farklı dönemlerde tüketicinin karşısına çıkıyor.

Türk Telekom faturalı kampanyalar kapsamında faturalı olan müşterilere birbirinden farklı bedava internet konuşma dakikaları, kısa mesaj paketleri ve çeşitli uygulamalar hediye ediliyor.

Aynı şekilde Türk Telekom faturasız kampanyalar kapsamında faturasız Türk Telekom müşterileri için de birbirinden farklı paketler hazırlanmış. Paketlerin tamamının ortak özelliği uygun fiyat portföyü ve oldukça bonkör olan bedava internet data kullanım hakkı konuşma dakikaları ve kısa mesajlar.

Türk Telekom Faturalı Kampanya Çeşitleri

Türk Telekom faturalı kampanya çeşitleri onlarca farklı alternatifle sunuluyor. Eğer kampanyaları sayfalarımızdan iyi takip ederseniz bedava internet kazanabilir, sınırsız konuşma hakkının sahibi olabilirsiniz. Aşağıda madde madde anlatacak olduğumuz Türk Telekom faturalı kampanya 2019 kataloğu pek çok kişinin uygun fiyatlarla mobil internetten, ev internetinden ve konuşma dakikalarından istifade etmesini sağlayacak.

Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası

Türk Telekom hediye 2 GB kampanyası faturalı hatlar için geçerli. 6 ay boyunca 2 GB hediye internet kazanacağınızı en baştan söyleyelim. Türk Telekom 2 GB hediye internet kampanyası Şanlıurfa Gaziantep Diyarbakır Kayseri illerinde yaşayan tüketicilere sunuluyor. Şanslı ve aşmayan tarifeler ile birlikte Türk Telekom mağazalarına gelen müşteriler 2 GB internetin sahibi oluyorlar.

Türk Telekom Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Eğer farklı bir GSM operatöründe iseniz ve Türk Telekom mobil faturalıya geçerseniz oldukça cazip bir kampanya sizi bekliyor. Türk Telekom mobil faturalı tarifelere geçtiğinizde Tivibu uydu Süper Paket 30 gün için sadece 1 TL. Evet, yanlış okumadınız! Sadece 1 TL ile Tivibu uydu Süper Paket sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom faturalı hat sahibiyseniz veya Türk Telekom mobile faturalı hatlara referans göstererek geçiş sağlarsanız zengin içerikli olan Tivibu Süper Paket 1 TL ile hattınıza tanımlanmış olacak.

Kampanya ile ilgili dikkat etmeniz gereken husus başvuru sırasında referans olarak göstermiş olduğunuz Türk Telekom mobil faturalı hattın en az 1 ay öncesinde aktif olması gerekiyor. Normalde tek mobil hat için 75 TL olan Tivibu tarifesi 74 TL indirim ile birlikte aylık 1 TL olarak ücretlendirilecektir ve 24 ay boyunca böyle sürdürülecektir.

Türk Telekom Selfy Google Play Kampanyası

Dünya üstünde ilk defa gerçekleştirilen kampanya kapsamında Türk Telekom selfy Google Play ile birlikte tüketicilere cazip fırsatlar sunuluyor. Selfy uygulaması ve Google Play bir araya gelerek Türk Telekom faturalı hat sahipleri için oldukça cazip bir kampanya ortaya çıkartılıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Selfy Google Play 5 GB tarifesi ya da Selfy Google Play 10 GB tarifesine numaranızı taşımanız veya yeni bir Türk Telekom hattı alarak bu tarifelere geçmeniz veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden Türk Telekom mobile faturalı yukarıda belirtilen tarifelere geçmiş olmanız gerekiyor. Ayrıca iki kampanyadan hangisini seçerseniz seçin Selfy kampanyasına katılanların 12 ay taahhüt verme koşulu bulunuyor.

Selfy Google 5 GB kampanyasında taahhüt verirseniz 12 ay boyunca 25 TL fatura ücreti sonrasında ise 35 TL fatura ücreti ödeyeceksiniz. Bu kampanyanın kapsamında Google Play Kredisi olarak 5 TL hesabınıza tanımlanmış olacak.

Selfy Google Play 10 GB kampanyasına geçip 12 ay taahhüt verirseniz 12 ay boyunca aylık 39 TL öderken daha sonrasında 49 TL ile faturalandırılmış olacaksınız. Selfy Google Play 10 GB kampanyasında Google Play Kredisi olarak 10 TL hediye edilecektir.

Google5GB yazıp 45 45’e gönderdiğinizde veya Google10GB yazıp 45 45’e kısa mesaj attığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Google Play Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat kampanyaları arasında Google Play ile ilgili birbirinden farklı çözümlere yer veriliyor. Türk Telekom Google Play kampanyası ile Google Play kullanımlarında yüzde 80’e varan indirimler kazanabilirsiniz. Google Play’de yer alan en çok beğenilen ve indirilen ücretli oyunları yüzde 80 indirimli almak istiyorsanız Türk Telekom müşterisi olmanız gerekiyor.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom mobil ödemeye geçmeniz gerekiyor. Türk Telekom mobil ödemeyi seçtiğinizde kampanyadan otomatik olarak faydalara biliyorsunuz.

Türk Telekom Online Başvuru Özel Ek Hediye 6 GB Kampanyası

Türk Telekom internet sitesine giriş yapıp avantaj ek tarifelerine geçerseniz 3 ay boyunca kullanabileceğiniz ek 2 GB hediye edilecektir. Türk Telekom online başvuru özel hediye 6 GB kampanyası için tek yapmanız gereken Türk Telekom’un resmi sitesine giriş yapmak ve buradan hat aktivasyonunda bulunmaktır. Bu hat kapsamında;

Avantaj web’de 2 GB 20 TL

Avantaj web’de 4 GB 25 TL

Avantaj web’de 6 GB 30 TL

Avantaj web’de Prime 10 GB 39 TL ile ücretlendiriliyor. Ayrıca kampanya kapsamında gelen müşterilerin mutlaka 12 ay taahhüt vermesi gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.