Türk Telekom Güncel Kampanyaları

turktelekom-kampanya

Türk Telekom güncel kampanyaları için detaylar aşağıda bulunuyor.

Türk Telekom Öğretmenler Günü Kampanyası

Öğretmenler gününe özel olarak Türk Telekom tarafından öğretmenleri mutlu edecek 1 GB cepten internet hediye kampanyası düzenleniyor. Türk Telekom Öğretmenler Günü kampanyası 24 Kasımda geçerli olup 1 GB cepten internet olarak sunuluyor ve sunulan hediye internet 1 hafta boyunca kullanılabiliyor. Türk Telekom tarafından düzenlenen bu kampanyadan Milli Eğitim Bakanlığı’nda çalışan öğretmenler, Eğitimciler ve Türk Telekom hatları arasında yer alan Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi, Eğitimciler 3GB ve Eğitimciler 6GB tarifelerinde olan müşteriler faydalanabiliyor.

Türk Telekom Şanslı İki Gün İnternet Kampanyası

Türk Telekom şanslı 2GB, şanslı 4GB, şanslı 6GB, prime Exper 10 GB tarifelerine geçen Türk Telekom müşterileri şanslı iki gün internet kampanyasından faydalanabiliyor. Böylece Türk Telekom’dan haftada iki gün hediye internet kazanılmış oluyor. Bedava internet kampanyaları arasında yer alan bu paket kapsamında haftanın 2 günü bedava internet hattınıza tanımlanıyor. Kampanyadan faydalanmak için 2GUN yazıp 55 55’e kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. Bedava internet ayda 2 GB ile sınırlıdır. Şanslı 2 GB 23 TL, şanslı 4GB 28 TL, şanslı 6 GB 33 TL, prime eksper 10 GB 45 TL ile ücretlendiriliyor.

Türk Telekom E Dergi Kampanyası

Türk Telekom servisleri arasında bulunan e-dergi uygulaması içerisinde yüzlerce farklı dergiyi ve yayını barındırıyor. Türk Telekom e Dergi kampanyası kapsamında e-dergi uygulamasını ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Dönüşen 2GB ve dönüşen 4GB tarifelerine yeni hat açtığınızda numaranızı taşıdığınızda veya Türk Telekom faturasız müşterisi iken Türk Telekom faturalı hatlar kapsamında dönüşen 2GB ve dönüşen 4GB tarifelerine geçtiğinizde e-dergi uygulamasını ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Güncel Türk Telekom kampanyaları bizimle takip edin.

Telekom Media Markt Yaz Festivali Kampanyası

Türk Telekom müşterileri Media Markt mağazalarından indirimli olarak alışveriş yapabilecek. Türk Telekom Media Markt yaz festivali kampanyası dahilinde 2 TL indirim ile alışveriş yapabileceksiniz. Yaz festivali 2GB, yaz festivali 4GB, yaz festivali 6GB ya da yaz festivali 8GB tarifelerine geçtiğinizde ve tarife geçişinden sonra bir ay içerisinde 55 55’e kısa mesaj atarak FESTIVAL yazıp gönderirseniz Media Markt mağazalarında indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası

Paket yazıp 90 90’a kısa mesaj gönderdiğinizde içerisinde araba, telefon, akıllı saat gibi pek çok ürünün bulunduğu kampanya çekilişine katılma şansına erişebilirsiniz. Türk Telekom renkli yaşam paketleri çekiliş kampanyası Türk Telekom faturalı müşterileri için tanımlanıyor.

Türk Telekom Selfy’nin Turuncu Large Kampanyası

Eğer akıllı telefonunuzla birlikte internette doyasıya gezmek doyasıya konuşmak ve istediğiniz kadar kısa mesaj atmak istiyorsanız mutlaka Türk Telekom selfy’nin turuncu Large kampanyası özelliklerine göz atın. Çünkü selfy’nin turuncu Large kampanyası dahilinde her ay 8 GB cepten internet size sunulacaktır. Ayrıca kampanya dahilinde her yöne 750 dakika konuşma hakkı tanımlanırken her yöne 5000 kısa mesaj hakkınız da bulunacaktır. Bütün bu bonkör tanımlanmış olan paketler için ödeyeceğiniz rakam ise aylık 29 TL.

Kampanyadan faydalanabilmek için selfyli olmak ve faturalı turuncu Large tarifesine kayıtlı olmak gerekiyor. Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden Türk Telekom faturalı tarifelere geçtiğinizde de bu kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca yeni hat aktivasyonu yapıp Türk Telekom müşterisi olduğunuzda veya başka GSM operatörlerinden Türk Telekom’a hattınızı taşıdığınızda da kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya kısa mesaj yöntemi ile katılmak için TURUNCU L yazarak 55 55’e kısa mesaj göndermelisiniz. Tarifeye kayıt olduktan sonra tarifeye kayıt tarihinden itibaren 55 55’e SOZ yazıp SMS’le kısa mesaj gönderdiğinizde 12 fatura boyunca 10 TL indirimden faydalanacaksınız.

Türk Telekom Tivibulu Cep Tarifeleri Kampanyası

Eğer hattınızı Türk Telekom operatörüne taşırsanız veya yeni hat tesisinde bulunursanız veya Türk Telekom faturasız müşterisi iken hattınızı faturalı tarifeye geçirirseniz tivibulu cep tarifeleri ile birlikte Tivibu paketlerini evinizde doyasıya kullanabilirsiniz. Bol bol konuşabilir istediğiniz kadar cepten internete girebilir ve kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Tivibu tarafından sunulan bütün içeriklere de ulaşabileceksiniz.

Tivibu ile birlikte güncel filmleri seyredebilir, vizyon filmlerini ücretsiz olarak izleyebilir, sinema paketi opsiyonların faydalanabilirsiniz. Ayrıca spor müsabakalarını izlerken belgesellere göz atabilir zengin içerikli olan bütün Tivibu paketlerini 24 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Numara taşıdığınızda, yeni hat açtığınızda veya Türk Telekom faturasız hattan faturalı hatta geçtiğinizde Türk Telekom tivibulu cep tarifeleri hattınıza tanımlanacaktır.

Bu kampanya dahilinde 24 ay taahhüt verdiğinizde 47 lira olan aylık paketi 37 liraya satın alabilirsiniz. Ayda sadece 37 lira ödeyerek 750 dakika konuşma, 1000 SMS, 4 GB cepten internet ve Tivibu sinema paketi sahibi olabilirsiniz.

Bedava internet kampanyaları arasında bulunan bu uygulama ile birlikte aylık 50 lira olan taahhütsüz pakete 24 ayet sözü verdiğinizde 47 TL ile sahip olacaksınız. Ayda 47 TL ödeyerek 750 dakika konuşma, 1000 SMS, 6 GB cepten internet ve Tivibu Süper Paket sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 24 ay taahhütlü veri işleme izni verenlere de her ay 2 TL indirim yapılacaktır. Böylece 37 TL olan paket 35 TL, 47 TL olan paket ise 45 TL olacaktır.

Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paketleri Çekiliş Kampanyası

Türkiye’nin en büyük ADSL operatörü olan Türk Telekom GSM operatörü olduktan sonra sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Ayrıca dönemsel olarak yapmış olduğu çeşitli çekiliş paketleri ile ve kampanyalarla birlikte müşterilerine pek çok hediye sunabiliyor.

Türk Telekom bilgi ve içerik paketleri çekiliş kampanyası ile Kıbrıs’ta tatil yapabilir, Suzuki marka motosiklet kazanabilir veya iPhone telefon sahibi olabilirsiniz. Pek çok hediyenin yer almış olduğu çekiliş ve kampanyalar için sadece Türk Telekom faturalı abonesi olmanız yeterli. Her Türk Telekom faturalı abonesi değilseniz mutlaka en yakın Türk Telekom şubesine uğramalı ve hattınızı faturalıya geçirmelisiniz. Ayrıca yeni hat tesisi ile veya başka GSM operatörlerinden hattını Türk Telekom’a taşıyanlar da bu kampanyadan faydalanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.