Türk Telekom Prime Aile İndirimi Kampanyası

Günümüzde herkesin akıllı telefonu ve cep telefonu bulunuyor. Artık aile fertlerinden cep telefonu olmayan yok. Eğer telefon sahibi olan aile ferdi için ayrı ayrı fatura ödeyip yüksek fiyatlarla tarifeleri sahip olmak yerine Türk Telekom Prime aile indirimi kampanyası değerlendirilebilir.

Prime aile kampanyası ile birlikte her ay 10 TL daha az ödeyebilirsiniz. Türk Telekom evde internet sahibiyseniz veya Türk Telekom ev telefonu müşteri iseniz Prime 10 GB, Prime 15 GB, Prime 20 GB tarifelerini 10 TL indirimle kullanabileceksiniz.

Prime 10 GB taahhütsüz olan ücret aylık 75 TL, kampanyalı tarife ücreti ise 49 TL. 24 ay taahhütlü tarife ücreti 59 TL.

Prime 15 GB tahhütsüz ücret 95 TL olurken kampanyalı tarife ücreti sadece 69 TL.

Prime 20 GB taahhütsüz ücret 115 TL iken kampanyaya dahil olduğunuzda 89 TL gibi oldukça uygun bir rakam veriyorsunuz.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için 55 55’e PRIME AİLE yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp kısa mesaj gönderdiğinizde gerekli olan incelemelerin neticesinde kampanyaya dahil olabiliyorsunuz. İsterseniz İş Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler konumuza da mutlaka üyelik öncesi bir bakın.

Türk Telekom Emekli 500 İndirim Kampanyası

Aylık ücreti 30 TL olan tarife emekliler için 20 TL’ye inebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey emekli 500 tarifesine geçmek. Türk Telekom emekli 500 indirim kampanyası dahilinde 10 TL indirim ücreti ile birlikte 12 ay taahhüt verdiğinizde hattınızı sadece 20 TL’ye kullanabilirsiniz. 50 yaş ve üzeri tarife taahhüt ücreti 20 TL olan hatla birlikte ekonomik indirimlerden faydalanabileceksiniz. Cepten 1 GB internet paketi içerisinde yer alırken her yöne 500 dakika konuşma emeklilere tanımlanıyor. Böylece bedava internet kampanyaları ile adını duyuran Türk Telekom aynı zamanda emekliler için de birbirinden farklı çözümler üretebiliyor. Online para için bu interneti rahatça kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Dev Fırsat Kampanyası

Türk Telekom evde internet abonesi iseniz veya Türk Telekom ev telefonu müşterisi iseniz Dev fırsat kampanyasından faydalanabilirsiniz. Evde internet veya ev telefonu abonesi olanlara mobil her yöne kullanabilecekleri 500 dakika ve 1 GB mobil internet hediye edilecektir.

Her yöne 500 dakika Dev 1 GB internet İlk 3 ay ücretsiz olarak kullanılabilir.

Yeni hat aldığınızda veya numaranızı taşıdığınız da dev fırsat tarifesine geçebilirsiniz. Böylece 3 fatura boyunca mobil tarifeniz için ücret ödemeyebilirsiniz. Her yöne 500 dakika konuşma ve cepten 1 GB internet için aylık ödeyeceğiniz fatura tutarı ise sadece 22 TL.

Türk Telekom kampanyaları 2020 kapsamında sunulan bu cazip fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız 55 55’e DEVFIRSAT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızla birlikte kısa mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Selfy Mor Small Kampanyası

Türk Telekom kampanyaları 2020 listesi arasında Selfy ile ilgili pek çok kampanya yer verildi. Bunlardan birisi de selfy mor small kampanyası. Her yöne 600 dakika konuşma, cepten 2 GB internet ve her yöne 5000 SMS ile birlikte bu kampanyadan faydalandığınızda oldukça uygun fiyatlı faturanızı ödeyebilirsiniz.

Selfy’nin mor small kampanyası ayda sadece 22 TL. Ayda 22 TL ödeyerek 2 GB bedava internet, her yöne 600 dakika ve 5000 SMS sahibi olacaksınız.

Kampanyaya katılabilmeniz için 45 45’e kısa mesaj yöntemi ile birlikte MOR S yazıp göndermeniz gerekmektedir. Böylece 12 ay boyunca 32 TL olan fatura ücretiniz 22 TL ile faturalandırılaraktır.

Türk Telekom Bizdensin Kampanyası

GSM operatörleri arasında en bonkör bedava internet kampanyaları Türk Telekom tarafından sunuluyor. Türk Telekom bedava internet kampanyaları kapsamında 1 GB, 3 GB, 5 GB gibi farklı tarifelere sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom evde internet müşteri iseniz veya Türk Telekom ev telefonu abonesi iseniz GEL DENE tarifeleri ile birlikte 3 TL indirim kazanacaksınız.

Yeni gelen aboneler 15 ay taahhüt verdiklerinde Türk Telekom kampanyasından faydalanabilirler.

Yeni Türk Telekom hattı alanlar veya Türk Telekom hattına numarasını taşıyanlar GEL DENE 1 GB, 3 GB, 5 GB tarifelerine geldiklerinde evde interneti veya ev telefonunu 3 TL indirimle kullanacaklar.

Taahhüt vermek için SOZ yazıp 55 55’e kısa mesaj göndermelisiniz. Böylece en güncel Türk Telekom internet kampanyaları ile nette rahatça gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.