Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2019

turk-telekom-ramazan-kampanyalari

Türk Telekom Ramazan kampanyası 2019 Ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz oldukça cazip internet fırsatlarını sizin sunuyor. ADSL hizmeti de vermekte olan Türk Telekom GSM operatörü olarak kampanyalar düzenleyerek. Geniş bir kitleye hitap etmeye çalışıyor. Bunu şu ana kadar başarabilen Türk Telekom Ramazan indirimleri 2019 dahilinde bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2019 dahilinde de değerlendirilebilecek olan kampanya Ramazan ayı boyunca geçerli olacaktır. Böylece Ramazan ayı içerisinde kullanacağınız 10 GB bedava internet hattınıza tanımlanmış olacak. Oldukça bonkörce olan kampanya ile birlikte Türk Telekom yeni müşteriler kazanıp yoluna devam etmeyi amaçlıyor.

Türk Telekom Sahur Kampanyası

Türk Telekom sahur kampanyası diye anılmakta olan Ramazan kampanyası adından da anlaşılacağı üzere sahur vakitlerinde geçerli olacak. Böylece 10 GB interneti kullanabileceksiniz.

Türk Telekom kampanyasında POCELL, kontörlü tarifeleri, esnaf ve esnaf dostu tarifeleri ve data tarifeleri kapsama alanı dışına çıkartılmıştır. Dolayısıyla saymış olduğumuz tarifelerdeki Türk Telekom kullanıcıları bu kampanyadan faydalanamazlar. Ancak geriye kalan bütün Türk Telekom faturalı ve faturasız müşterileri Türk Telekom Ramazan kampanyası için başvuru yapabilirler.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası Katılım Şartları

Yukarıda değindiğimiz gibi faturalı ve faturasız Türk Telekom müşterileri kampanyaya katılabilirler. Ayrıca Türk Telekom Ramazan kampanyası katılım şartları içerisinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Dilerseniz birlikte göz atalım.

 • Kampanya Ramazan 2019 tarihleri içerisinde geçerlidir. 16 Mayıs tarihinde başlayacak olan kampanya 14 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır
 • Kampanya Ramazan ayında sadece sahur vakitlerinde geçerlidir. 16 Mayıs 2019 ve 14 Haziran 2019 tarihleri arasında Ramazan gecelerinde 02.00 ile 06.00 saatleri arasında kampanyadan faydalanabilir
 • Kampanya dahilinde belirtilmiş olan tarih ve saat Aralığında 10 GB yurtiçi internet hediye edilecektir
 • Kampanyaya son katılım tarihi 14 Haziran 2019 saat 1.30’dur
 • Belirlenmiş olan tarihler arasında faydalanılmayacak olan kampanya hattan silinmiş olacaktır
 • Her Türk Telekom müşterisi kampanyadan sadece bir kere faydalanabilir

Türk Telekom Sahur Kampanyası Nasıl Yapılır?

Eğer siz de kampanyaya katılmak istiyorsanız kısa mesaj yöntemini kullanacaksınız. kampanyaya katılabilmek için SAHUR yazıp 55 55’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Böylece Türk Telekom 10 GB internet bedava internet hattınıza tanımlanmış olacak.

Kampanya iptal etmek istiyorsanız yine 55 55’e bu sefer IPTALSAHUR yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya dahilindeki kalan datalarını öğrenmek istediğinizde bu sefer 55 55’e KALANSAHUR yazıp kısa mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Bereketi Bol Ramazan Kampanyası

Ramazan için yapılan Türk Telekom kampanyaları 2019 sadece bununla da sınırlı değil.

Ayrıca Türk Telekom Bereketi bol Ramazan kampanyası da düzenliyor.

Bu kampanya Ramazan ayı boyunca Türk Telekom’a gelen yeni müşteriler için geçerli olacaktır.

Türk Telekom ramazan kampanyaları 2019 dahilinde faydalanabileceğiniz Bereketi bol kampanyası oldukça bonkörce size bedava internet sunmaktadır.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları dahilinde de değerlendirilebilecek olan Bereketi bol kampanya detayları aşağıda listeleniyor:

 • Kampanya yeni gelen Türk Telekom müşterileri için geçerlidir
 • 3 fatura dönemi boyunca her yöne 500 dakika kazanmak için Ramazan 500DAKIKA yazıp 55 55’e kısa mesaj atmalısınız
 • 3 fatura dönemi boyunca Türk Telekom müşterileri ile ayda 10000 dakika görüşmek için RAMAZANSINIRSIZ yazıp 55 55’e kısa mesaj atmalısınız
 • 3 fatura dönemi boyunca Her ay 5 GB internet kullanmak istiyorsanız RAMAZAN5GB yazıp 55 55’e kısa mesaj atmalısınız
 • 3 fatura dönemi boyunca gece 00.00’dan sabah 06.00 saatlerine kadar 10 GB internetten faydalanmak istiyorsanız RAMAZAN10GB yazıp 55 55’e kısa mesaj atmalısınız.

Böylece ramazan kampanyaları 2019 Türk Telekom farkıyla buluşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.