Türk Traktör Teknisyen Maaşları Ne Kadar? – Türk Traktör İş Olanakları

Türk Traktör ilk Türk otomotiv firması olarak 1954 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir. 2020 yılı itibariyle 130’dan fazla ülkeye ihracat yapılmakta, ülkemizin lokomotif firmalarından birisi olarak pek çok tesiste personel istihdamına gidilmektedir. Yıllık 50 binden fazla traktör üretme kapasitesine sahip olan firmalarda özellikle teknisyen alımı gerçekleşiyor. Bu sebeple üniversitelerin teknik fakültelerinden makine mühendisliği gibi bölümlerden mezun olanlar “Türk Traktör teknisyen maaşları ne kadar?” şeklinde merak edebiliyorlar. Oldukça cazip olan fırsatlarla birlikte farklı opsiyonlarla istihdam alanı üretilmektedir. Uçak Mühendisliği maaşları ve limitleri için linki aktif kullanmaya çalışın.

Türk Traktör Teknisyen ve Ofis Çalışanları İçin Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Çalışanlarına istihdam sağlama noktasında oldukça cömertçe davranmakta olan Türk Traktör teknisyen ve ofis çalışanları için ücretlendirme yılın 12 ayı olarak gerçekleşiyor. Her ay maaş ödemesi yapılırken yılda 4 sefer ikramiye ödemesi yapılıyor. Üç ayda bir gerçekleşen maaş tutarındaki ikramiyeler ile birlikte yılda toplam 16 maaş ödemesi yapılmaktadır. Üstelik fırsatlar bununla da bitmiyor. Çalışanlar prim üstünden ödüllendirilebilmektedir. Üstün başarılı özel görevlendirme sistemi çerçevesinde yapılan yıllık denetlemeler neticesinde personeller için belirlenen kriterler yerine getirilmişse prim ile birlikte ödüllendirme fırsatları da ön plana çıkartılabiliyor.

Türk Traktör Teknisyen Maaşları 2020

Teknisyenler için kaliteli bir şekilde istihdam alanı oluşturulmaktadır. Türk Traktör teknisyen maaşları 2020 alt limit 4000 TL olarak belirlenmekte ve 15 bin TL’ye kadar maaşlar artış göstermektedir. Çalışılan alana, çalışılmış olan lokasyona göre ücret değişikliği gündeme gelebiliyor.

Türk Traktör Çalışanları Maaşları

Türk Traktör firmalarında sadece teknisyen istihdamı sağlamıyor. Satış müdürünün maaşları 15 bin TL civarında seyrederken pazarlama maaşları 3500 TL ile 10000 TL arasında değişiyor. İnsan kaynakları maaşları 3500 TL ve 11000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Finans ve muhasebe maaşları 3500 ve 11000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Çağrı merkezi maaşları 2200 TL ile 8300 TL arasında değişmektedir.

İşçi Maaşları

Yeni işe başlayan bir işçinin maaşı 3150 TL olurken 10. yılını dolduran bir işçinin maaşı ise 4000 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Traktör Çalışma Saatleri

Beyaz yaka çalışmaları haftada 5 gün 08.00 ile 18.00 saatleri arasında toplam 45 saat olarak gerçekleşiyor. Mavi Yaka çalışmaları cumartesi dahil haftada 6 gün 2 vardiya usulü ile gerçekleşmektedir.

One thought on “Türk Traktör Teknisyen Maaşları Ne Kadar? – Türk Traktör İş Olanakları

 • Ağustos 28, 2020 tarihinde, saat 8:00 am
  Permalink

  Yeni giren işçi 3150tl
  10 yıllık işçi 4000 almaktadır
  İkramiyeler vs herşey içinde toplam tutardir bunlar

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.