Turkcell Instagram Paketi Kampanyası

turkcell-instagram-kampanyasi

Turkcell Instagram paketi kampanyası 2019 dahilinde 5 GB internete sadece 10 TL ile sahip olabilirsiniz. Turkcell yaz kampanyaları bir bir duyurulmaya başlandı. Bu kampanyalar içerisinde bulunan Turkcell Instagram paketi özellikle gençlerin büyük ilgisini çekiyor. Bu paket sayesinde Instagram’da kullanacağınız 5 GB internet sadece 10 TL ile birlikte size sunulabiliyor.

Son yılların gözde sosyal ağı olan Instagram görsellerle ve videolarla birlikte pek çok kişinin internet paketi noktasında sıkıntı yaşadığı uygulamaların başında geliyor. Bu noktada Türkiye’nin Lider GSM operatörü olan Turkcell bedava internet kampanyaları 2019 dahilinde farklı bir uygulamaya daha imza atıyor. Bu sefer bedava değil ama oldukça uygun fiyatlı olan kampanya dahilinde Instagram’da kullanacağınız 5 GB internet size sadece aylık 10 TL ile sunulmaktadır.

Turkcell Instagram Paketi Kullanım Şartları

Pakete sahip olabilmeniz de oldukça kolay. Turkcell faturalı hat – Turkcell cepten internet – Turkcell Hazır Kart cepten internet müşterileri bu kampanyadan faydalanabilirler.

Ayrıca Turkcell Instagram paketi kullanım şartları aşağıda listeleniyor:

  • Kampanya ile Instagram uygulamasında geçerli 5 GB internet aylık 10 TL ile sunuyor
  • 31 Aralık 2019 tarihine kadar yani yılsonuna kadar geçerli bir kampanyadır
  • Kampanya dahilinde hattınıza tanımlanmış olan 5 GB internet sadece Instagram uygulaması için geçerlidir. Facebook veya diğer sosyal ağlar için geçerli değildir
  • Bu kampanya ile birlikte hattınıza tanımlanan 5 GB internet ay boyunca geçerlidir. Gelecek aya devretme söz konusu olmayacaktır.
  • Kampanyadan elde edilen faydalar üçüncü şahıslara da devredilemez
  • Kampanya dahilinde sunulmakta olan bütün kullanım hakları sadece yurtiçi kullanımı için geçerlidir

Turkcell Instagram Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Instagram paketi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler de çok kolay. Katılım için INSTAGRAM yazıp 2200’a kısa mesaj göndermelisiniz. Mesajınız sisteme düşüp sizi bilgilendirme mesajı gönderildiği andan itibaren paketiniz aktif olmuştur.

Fakat paket kullanımı ile ilgili dikkat etmeniz gereken önemli bir husus daha var. Instagram canlı yayın kullanımları bu paketin içerisinde yer almıyor.

Turkcell Instagram Paketi Diğer Satın Alma Seçenekleri

Kısa mesaj yöntemini kullanarak satın alabileceğiniz Turkcell Instagram paketi için Turkcell mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 532 numaralı Turkcell iletişim hattını arayabilir veya 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri servisi ile iletişime geçerek Turkcell Instagram paketi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.