Turkcell Paycell Kart

turkcell-paycell

Turkcell paycell kart ülkemizin lider GSM operatör olan Turkcell’in son hizmetidir. Paycell kart ile birlikte bundan sonra nakit taşıma derdine son veriyorsunuz. Paycell kart nedir sorusunu merak eden takipçilerimiz için aradığınız tüm detaylara aşağıda yer veriyoruz.

Turkcell paycell kart başvuru dahi yapmaya gerek bırakmayan bir alışveriş kartıdır. Turkcell GSM operatörü tarafından Türkiye’nin internet kazandıran ilk alışveriş kartı sloganıyla piyasaya sürülmüş olan kart internet ortamında satın alınabiliyor. Sadece 14,90 TL ile birlikte satın almış olduğunuz Paycell kart ile birlikte alışveriş yapabiliyorsunuz.

Paycell Kart Nasıl Kullanılır?

Paycell kart kullanımı oldukça kolaydır. Turkcell garantisi ile ücretsiz kargo opsiyonuyla size gönderilecek olan Paycell kart için Turkcell’in internet sitesine giriş yaparak kredi kartınızla birlikte peşin fiyatına 14,90 TL ile paycell kart satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz paycell kart ücretsiz kargo opsiyonuyla evinize gönderilecektir.

Paycell Kart Para Yükleme

Kredi kartı formatında hazırlanmış olan paycell kart üstünde 16 haneli kart numarası bulunmaktadır. Son kullanma tarihi güvenlik kodu ile birlikte tam bir kredi kartı formuna bürünmüş olan Turkcell paycell kart nakit taşıma derdine son veriyor. Üstelik paycell kart kullandıkça Turkcell bedava internet fırsatlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Paycell karta para yükleme de oldukça kolay. Denizbank ATM’lerinden veya havale veya EFT yöntemini kullanarak Paycell uygulamasına istediğiniz zamanda para yükleyebilirsiniz. Ayrıca Turkcell iletişim merkezleriyle irtibata geçtiğinizde de kolayca para yükleyip alışverişe devam edebiliyorsunuz.

Paycell Karta 100 TL Yükle Anında 1 GB İnternet Kazan

Turkcell Paycell kart hem nakit taşıma derdine son veriyor hem de size bedava internet kazandırıyor. Turkcell paycell kart satın aldıktan sonra 100 TL yüklediğinizde anında 1 GB internet kazanabiliyorsunuz. Oldukça cazip olan paycell kart için Play Store ve Appstore mağazalarına giriş yaparak programı indirip telefonunuza kurabilir gerekli olan tüm takipleri buradan gözlemleyebilirsiniz.

Paycell Kart Her 1 TL’ye 5 MB Bedava İnternet

Paycell kart kampanyaları sadece bununla sınırlı tutulmuyor. Turkcell paycell kart her 1 TL’ye 5 MB internet veriyor. 31 Aralık 2019 tarihinde geçerli olan kampanya dahilinde paycell kart yüklemelerinde 1 TL yüklediğinizde 5 MB internet kazanıyorsunuz.

Paycell Kart Yaş Sınırı Var Mı?

Üstelik bu kampanyalarla ve paycell kart kolaylığı ile ilgili güzel bir haberimiz var. Paycell kart yaş sınırı yok. Her yaştan Turkcell müşterisi kolaylıkla paycell kart sahibi olabiliyor. Yapmanız gereken sadece 14,95 TL gibi oldukça cüzi bir rakama kartınızı satın almak ve daha sonrasında yukarıda saymış olduğumuz kanallarla birlikte para yüklemek yüklediğiniz her 1 TL için 5 MB internet kazanacaksınız.

Paycell kart ile kazandığınız Turkcell bedava internet tam bir yıl boyunca geçerli olacak ve hesabınızdan silinmeyecek. Ancak para yükledikten sonra 48 saat içerisinde paycell kart hesabınızda yüklenmiş olan MB görünmeye başlayacaktır.

Turkcell Paycell Kart Kampanyaları

Bu sayede her para yüklediğinizde cazip bedava internet fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kartınıza bir gün içerisinde maksimum 3 GB bir ay içinde de maksimum 5 GB bedava internet tanımlayabilirsiniz. Oldukça cazip olan kampanya ile hem para taşıma derdine son veriyorsunuz hem de her para yüklediğinizde bedava internet kazanıyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.