Turkcell Ramazan Kampanyaları 2019

turkcell-ramazan-kampanyasi

Turkcell ramazan kampanyaları 2019 ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Ülkemizin Lider GSM operatörü olan Turkcell 4,5 G hızında gerçek interneti tüm üyelerine sunabiliyor. Her geçen gün kapsama alanını genişletmek de olan Turkcell Ramazan kampanyası dahilinde üyelerine yine oldukça cazip bir fırsatı sunacak.

Turkcell bedava internet kampanyaları 2019 dahilinde değerlendirilebilecek olan kampanya ile birlikte internetinizi ikiye katlayabilirsiniz. Oldukça cazip olan uygulama Turkcell aboneleri için geçerlidir.

Böylece sürekli yapmış olduğu kampanyalarla gündemi belirleyen Turkcell Ramazan kampanyası 2019 bedava internet uygulamaları ile birlikte bu Ramazan sevdiklerinizle doya doya konuşabilir aynı zamanda internette istediğiniz kadar gezinebilirsiniz.

(Ayrıca Bakınız, Turkcel İnstagram Paketi Kampanyası)

Turkcell 4,5 G Ramazan Kampanyası

Turkcell 4,5 G Ramazan kampanyası 11 Mayıs ve 14 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Oldukça cazip olan kampanya Ramazan ayı boyunca Turkcell abonelerinin internetini ikiye katlıyor.

SIM kartınız 4,5 G uyumlu ve Turkcell müşterisi iseniz bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Turkcell aboneleri BİP uygulaması keşfet Platformu dahilinde internet paketlerini iki kat olarak kullanabiliyor.

Turkcell 4,5 G Ramazan Kampanyası Şartları

Türksat 4,5 G Ramazan kampanyası şartları oldukça sınırlı tutulmuş. Böylece Turkcell aboneleri kolaylıkla 4,5 G Ramazan kampanyası dahilinde internetlerini ikiye katlayabilecekler ve bedava internet kullanabilecekler.

  • SIM kart mutlaka 4,5 G uyumlu olmalıdır.
  • Aktif Turkcell bireysel ve kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses veya bilgisayardan internet hattını sahip müşteriler bu kampanyadan faydalanmaktadır
  • Kampanya 11 Mayıs 2019 ve 14 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir

Kampanyaya katılmak da oldukça kolay. Turkcell’in uygulaması olan BİP uygulaması üzerinden kampanyaya katılabiliyorsunuz. Eğer Turkcell bip uygulaması kurulu değilse mutlaka gerekli olan detayları sayfalarımızdaki diğer incelemelere göz atarak yerine getirmeli ve bip uygulamasını kurmalısınız.

Turkcell bip uygulaması üzerinden 4,5 G Ramazan kampanyası servisi takip edilmelidir

Turkcell 4,5 G Ramazan kampanyasına katılan bütün üyelerin 4,5 G aboneliği otomatik olarak başlatılmaktadır.

Eğer müşteri yukarıda saydığımız bütün kriterleri taşıyorsa başvuru yapıldıktan sonra 48 saat içerisinde otomatik olarak kampanya başlayacaktır.

Böylece Turkcell kampanyaları 2019 dahilinde Ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz internetiniz ikiye katlanmış olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.