Vakıfbank Yaz Kredisi 2019

vakifbank-kobi-kredi

Vakıfbank yaz kredisi 2019 kampanyası ile ilgili tüm detaylar açıklandı. Pek çok kişinin merakla beklediği Vakıfbank kredi kampanyası ile birlikte yaz aylarında cazip indirimler ve uygun ödeme koşullarından faydalanabileceksiniz. Özellikle Vakıfbank yaz kredi kampanyası ile Kobi’lerin yanında durmaya devam ediyor. Böylece Vakıfbank yaz kredisi KOBİ kampanyası ile birlikte küçük ve orta boy işletmeler cazip fırsatlardan faydalanarak işletmelerini daha da büyütebilecekler.

Vakıfbank 2019 Yaz Kredi Kampanyası KOBİ İndirimler

Vakıfbank tarafından Kobi’ler için tasarlanmış olan kampanya 2019 yaz takvimi için geçerli olacak. Vakıfbank 2019 yaz kredi kampanyası KOBİ indirimleri ile birlikte aylık eşit taksit imkanlarıyla ve 3 aya kadar ödemesiz dönemli seçeneklerle birlikte oldukça rahatlatıcı opsiyonlar işletmelere sunulacak.

Vakıfbank kredi kampanyaları ile gündem belirliyor. Bu yıl yaz aylarında Kobi’ler için tasarlanmış olan kredi kampanyası dahilinde 200000 TL’ye kadar kredi kullandırma avantajını müşterilerine sunuyor. Üstelik uygun faiz oranları ile birlikte 36 aya varan vade seçenekleriyle maksimum 200.000 TL kredi kullanılabilecek.

Vakıfbank’tan Kobi’lere Yaz Kredisi

Vakıfbank tarafından Kobi’lere sunulacak olan kredi ile birlikte maksimum 36 ay eşit vade imkanları ile kredi kullanabilirsiniz. İşletmeniz ile ilgili ekonomik sıkıntılar yaşandığınızda 3 aya kadar ödemesiz dönemli opsiyonlar ve kolaylıklar da tüketiciye sunuluyor.

Vakıfbank’tan Kobi’lere yaz kredisi kampanyası 31.08.2019 tarihine kadar geçerli olan bir uygulamadır. Kampanyadan faydalanıp kredi kullandığınızda mutlaka hayat sigortası yaptırılması gerekmektedir. Eğer hayat sigortası yaptırmazsanız kredinin yüzde 0,5 tutarında peşin komisyon tahsil edilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.