Vodafone ADSL Kampanyaları 2019

vodafone-adsl-kampanyalari-

Vodafone ADSL kampanyaları 2019 dahilinde pek çok alternatif pakete yer veriliyor. Her zaman GSM operatörü olarak tüm dünyada sunmuş olduğu hizmetlerle beğenilen Vodafone ülkemizde ADSL hizmeti veriyor. Vodafone ADSL paketleri ile birlikte fiber veya standart ADSL hizmeti alabiliyorsunuz. Vodafone bedava internet kampanyaları ile adını geniş kitlelere duyurup mobil uygulamalarla farklı paketler hazırlarken ADS hizmetinde de zirveyi zorluyor.

Vodafone ADSL paketleri iki farklı kategoride yer alıyor. Bunlardan birincisi Vodafone fiber internet İkincisi ise Vodafone ADSL internet hizmetleridir.

(Ayrıca Bakınız, Turkcell Ramazan Kampanyası)

Vodafone Fiber Tarifeleri

Eğer hızlı internet ihtiyacınız var ve bunun için çok fazla para ödemek istemiyorsanız Vodafone fiber tarifeleri tam size göre. Hazırlanmış olan fiber tarifeler ile birlikte maksimum limitli olan internete uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Vodafone Mini Eko Fiber Paket

Paketlerde için uygun fiyatlı olanı Vodafone Mini Eko fiber paket ile birlikte 24 Mbps limitsiz internet sahibi olabileceksiniz. 50 GB adil kullanım sınırı bulunan Mini Eko fiber paket için ilk sene 49.90 TL ödeme yapacaksınız. 24 ay taahhüt sözü vermeniz gereken paketin 2. senesinde ise ödeyeceğiniz rakam sadece 59.90 TL. Son derece cazip olan paket için farklı bir operatör kullanıcısıysanız ve taahhüttünüz varsa cayma hakkınızı kullandığınızda 500 TL’ye kadar olan beden Vodafone tarafından ödeniyor.

Vodafone Eko Aile Fiber Paket

Ücretsiz modem ücretsiz kurulum ile birlikte maksimum 2 günde aktive edilecek olan Vodafone Eko aile fiber paket aylık sadece 54.90 TL. 24 ay taahhüt verdiğinizde ilk yıl bu fiyat uygulanırken 2. yıl 64.90 TL ile birlikte Vodafone aile paketi sahibi olabilirsiniz. 50 GB adil kullanım sınırı bulunan fiber paketteki hız 50 Mbps limitsiz internet olarak belirlenmiş.

Vodafone Çekirdek Aile Fiber Paket

Vodafone internet kampanyaları dahilinde fiber internete ihtiyacınız var ve çok fazla dosya indiriyorsanız 100 GB adil kullanım sınırı bulunan çekirdek aile paketi size uygundur. Vodafone çekirdek aile fiber paketi ile birlikte 50 Mbps limitsiz internet hızında adil kullanım sınırı 100 GB olan bir paketin sahibi olabileceksiniz. Paket için ilk yıl ödeyeceğiniz rakam 59.90 TL olurken 24 aylık taahhüttünüz ile birlikte 2. sene sadece 69.90 TL ödeyeceksiniz.

Vodafone Genç Aile Fiber Paket

24 ay taahhüt sözü verdiğinizde Vodafone genç aile fiber paket aylık 69.90 TL ile sizin olacak. 2. senesinde ise ödemeniz gereken rakam sadece 79.90 TL olarak belirlenmiştir. 100 Mbps limitsiz internet hızıyla ve 100 GB adil kullanım kotası ile birlikte oldukça cazip olan paket için başka bir GSM operatöründen ve ADSL operatöründen Vodafone’a geçiş sağlarsanız 500 TL’ye kadar cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanacaktır.

Vodafone Genç Mini Fiber Paket

12 Ay taahhüt verdiğinizde Vodafone genç mini fiber paket ayda 69.90 TL ile sizin olabilir. 24 Mbps limitsiz internet hızında ve 100 GB adil kullanım kotası ile birlikte iki gün içerisinde aktif edilen fiber İnternet Vodafone tarafından ücretsiz kurulum desteği ile size sunulmaktadır.

Vodafone Genç Maxi Fiber Paket

Hem hızlı hem de adil kullanım sınırı yüksek olan bir paket istiyorsanız Vodafone genç Maxi fiber paket aylık 79.90 TL gibi cazip bir ödeme limiti ile birlikte sizin olabilir. Üstelik bu paket için sadece 12 ay taahhüt vermeniz yeterli. Böylece 100 Mbps limitsiz internet hızı ile birlikte 100 GB adil kullanım kotası bulunan genç maxi paketin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Dijital Aile 25 Fiber Paket – AKN’siz

Fiber paketler arasında adil kullanım kotası bulunmayan cazip bir fırsat daha var. Vodafone dijital aile fiber paket ile birlikte 24 ay taahhüt verdiğinizde 25 Mbps limitsiz internet hızı ile birlikte dijital aile paketin sahibi olabilirsiniz. Adil kullanım kotası bulunmadığından dolayı istediğiniz kadar dosya indirebilirsiniz. Bu paket için 24 ay söz verdiğinizde aylık ödemeniz 24 ay boyunca 89.90 TL ile sabitlenmiş durumda.

Vodafone ADSL Tarifeleri

Vodafone ADSL tarifeleri yine yüksek hız, geniş adil kullanım kotası ve uygun fiyat portföyü ile tüketiciye sunuluyor.

Vodafone Eko Aile ADSL Paketi

Paketler içerisindeki en uygun fiyatlı olan Vodafone Eko aile ADSL paketi 24 ay taahhüt verdiğinizde ilk sene aylık 49.90 TL olurken iki sene 59.90 TL oluyor. 8 Mbps limitsiz internet ve 50 GB adil kullanım kotası bulunan paket Türkiye’nin tamamında geçerli. Fiber internet bulunmayan yerler için ideal olan aile paketi sahibi olabilmek adına farklı bir ADSL operatöründen geçiş sağlarsanız 150 TL’ye kadar cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanıyor.

Vodafone Çekirdek Aile Paketi

16 Mbps limitsiz internet hızında ve 75 GB adil kullanım kotası dolan Vodafone çekirdek aile ADSL paketi 24 ay taahhüt ile birlikte ilk sene 59.90 TL İki sene 69.90 TL. Tüm Türkiye’de kurulum imkanı bulunan bu paket için modemli satışlarda ücretsiz kurulum opsiyonu da sunulmaktadır.

Vodafone Genç Aile Paketi

Eğer biraz daha hızlı internet istiyorsanız 24 Mbps limitsiz internet hızında bulunan Vodafone genç aile ADSL paketi sahibi olabilirsiniz. Tam 100 GB adil kullanım kotası ile birlikte size sunulacak olan paket için 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. Böylece ilk sene 69.90 TL ikinci senin 79.90 TL ödeyerek Vodafone internet keyfini sürdürebilirsiniz.

Vodafone Genç Mini ADSL Paketi

Vodafone ADSL kampanyaları 2019 kapsamında genç paketler dikkat çekiyor. Vodafone genç mini ADSL paketi ile birlikte 12 Ay taahhüt verdiğinizde 69.90 TL aylık ödemeniz oluyor. 8 Mbps limitsiz internet hızında ve 100 GB adil kullanım kotası bulunan pakette modemli satışlarda ücretsiz kurulum var.

Vodafone Genç Maxi Aile Paketi

24 Mbps limitsiz internet ve 100 GB adil kullanım kotası bulunan bir paket istiyorsanız Vodafone genç Maxi aile paketi size uygun olacaktır. Bu paket için sadece 12 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. Aylık ödemeniz gereken miktar ise 79.90 TL olarak sabitlenmiştir.

Vodafone Genç Profesyoneller Aile Paketi

24 ay taahhüt verdiğinizde ilk sene 89.90 TL İkinci sene 99.90 TL ödemesi olan Vodafone genç Profesyoneller aile paketi modemli satışlarda ücretsiz kurulum ile sunulmaktadır. Öğrencilere özel 12 aylık taahhüt imkanı da bulunmaktadır. Bu pakette 50 Mbps limitsiz internet hızı ve 150 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır.

Vodafone Dijital Aile Paketi

Tüm Türkiye’de yaygın olarak sunulmakta olan Vodafone ADSL paketleri arasında dijital aile opsiyonuna da yer veriliyor. Vodafone dijital aile ADSL paketi 16 Mbps limitsiz internet ve adil kullanım kotası bulunmayan oldukça cazip bir fırsattır. Eğer çok fazla dosya indiriyor ve adil kullanım kotasından şikayet ediyorsanız bu paketin sahibi olmalısınız. 24 ay taahhütlü olarak satılacak olan dijital aile paketinin aylık ödemesi 24 ay boyunca 129,90 TL ile sabitlenmiştir. Ayrıca öğrencilere özel 12 aylık taahhüt imkanı da bulunmaktadır.

Vodafone ADSL Başvuru Nasıl Yapılır?

Vodafone kampanyaları 2019 dahilinde sunulmakta olan fiber ve ADSL internet hizmeti ile birlikte evinizde İnternet keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kampanyalarda uygun fiyatlarla beraber yüksek limitteki internet hızı da dikkat çekiyor. Ayrıca adil kullanım kotası açısından da esnek tarifeler bulunuyor. Tüm bu tarifeler için Vodafone ADSL başvuru şartları da oldukça makul.

Vodafone ADSL Başvuru İşlemleri Şu Şekilde Yapılıyor

  • Öncelikli olarak çeşitli kanallar üstünden başvuru yapmanız gerekiyor. 0850 542 0 542 Çağrı Merkezini arayabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca BASVURU yazıp 5420’ye kısa mesaj attığınızda da başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır. Üçüncü yöntem olarak ise Vodafone mağazalarını ziyaret edebilir ve Vodafone evde internet tarifeleri için başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Başvurunuzdan sonra internet alt yapınız kontrol edilecektir. Çünkü Türkiye’nin tüm noktalarında fiber internet ağı bulunmamaktadır. Fiber interneti olmayan yerlerde Vodafone ADSL paketleri devreye girmektedir.
  • Daha sonrasında ise kurulum için sizden randevu talep edilecektir. Uygun olduğunuz bir vakte randevu verdiğinizde Vodafone ADSL hizmetleri için diğer adıma geçebilirsiniz.
  • İnternetiniz aktif edildiğinde modem ve internet kurulumunuz sağlanacaktır. Bu konu ile ilgili yine Vodafone çağrı merkezinden destek almanız mümkün olmaktadır.

Vodafone ADSL kampanyaları 2019 ile ilgili tüm detaylara yer verdik. Siz de yukarıdaki başvuru kanallarını takip ederek uygun fiyatlı Vodafone internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.