Vodafone Faturalı Hat Kampanyaları 2019

vodafone-faturali-kampanyalari-

Vodafone faturalı hat kampanyaları 2019 yine birbirinden farklı tarifeleri uygun fiyatları tüketiciye sunuyor. Sadece ülkemizin değil tüm dünyanın lider GSM operatörü olan Vodafone sürekli farklı kampanyalar düzenliyor. Vodafone bedava internet kampanyaları 2019 internette rahatça gezinebilmeniz için hem mobil hem ev interneti kapsamında farklı tarifelerle tüketiciye sunuluyor.

Vodafone faturalı hat kampanyaları 2019 tarifeleri her bütçeye hitap eden farklı limitler ile oluşturulmuş. Bazı tarifelerde dakikalar ön plana çıkarken bazı tarifelerde bedava internet seçeneği bonkörce sunuluyor. Bu sayede size en uygun olan tarifeyi kolaylıkla bulabilmeniz için detaylı bir şekilde tüm tarifelere aşağıda yer veriyoruz.

Vodafone faturasız hat tarifeleri 2019 kataloğu da oldukça dolu. Ancak yükleme derdi ile uğraşmak istemeyenler için her zaman faturalı hatlarda cazip olmuştur. Bu sebeple 2019 Vodafone faturalı hat kampanyaları geniş detayları ile birlikte aşağıdaki incelememizde yer alıyor.

Vodafone Red Tarifeleri 2019

Vodafone Red tarifeleri 2019 her zaman en kapsamlı ve kullanışlı olan tarifelerdir. Gerek bireysel kullanımda gerekse profesyonel ve iş hayatı kullanımında Red tarifelerinin yeri oldukça ayrıdır. Vodafone Türkiye kampanyaları içerisinde her zaman Red Tarife sınıfına özel indirimler sunulmaktadır

Vodafone Red 8 Tarifesi

Her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS içeren Vodafone Red 8 tarifesi ayrıca 10 GB internet kullanımı ile oldukça cazip bir fırsat olarak Vodafone faturalı hatlar içerisinde yer alıyor. Tarife kapsamında iletişim pass ve video pass uygulamaları da ücretsiz olarak sunuluyor. Aylık ödemeniz gereken rakam kontrat yaptığınızda sadece 55 TL. Kontratsız ücreti ise 66 TL.

Vodafone Red 10 Tarifesi

Eğer doyasıya internette gezmek istiyorsanız tam 12 GB mobil internet bulunan Vodafone Red 10 tarifesi tam size göre. Her yöne 1000 dakika konuşma ve her yöne 1000 SMS paket içerisinde bulunuyor. İletişim pass, müzik pass video pass uygulamaları da Vodafone Red 10 tarifesi kapsamında sunulacaktır. Kontratsız olarak aylık 70 TL olan Red 10 tarifesi kontrat yapıldığında ayda sadece 59 TL ile oldukça cazip bir fırsattır.

Vodafone Red 15 Tarifesi

Maksimum seviyede internet istiyorsanız 15 GB internet ile sunulan Vodafone Red 15 tarifesi mutlaka değerlendirilmelidir. Üstelik her yöne 2000 dakika konuşma ve 1000 SMS hakkı paket içerisinde size sunulacaktır. Vodafone Red 15 tarifesi iletişim pass, müzik pass, sosyal pass video pass uygulamalarının tamamını ücretsiz olarak tüketiciye sunmaktadır. Kontratsız olarak ayda 90 TL olan Red 15 tarifesi kontrat yapıldığında 79 TL gibi cazip bir rakama inmektedir.

Vodafone Red 20 Tarifesi

Eğer internete çok fazla ihtiyacınız varsa kesinlikle Red 20 tarifesi size göre Vodafone Red 20 kapsamında 20 GB internet kazanacaksınız. Her yöne 4000 dakika konuşma ve 1000 SMS paket içerisinde size sunuluyor. İletişim pass, müzik pass, sosyal pass, video pass gibi bütün uygulamaları da ücretsiz olarak sahiplenebilirsiniz. Vodafone Red 20 tarifesi kontratsız olarak 120 TL iken kontrat yaptığınızda aylık sadece 109 TL.

Vodafone Freezone Tarifesi 2019

Vodafone FreeZone tarifesi 2019 kampanyaları her zaman olduğu gibi gençlere hitap ediyor. 26 yaş ve 26 yaş altı gençler akşamları interneti ikiye katlayarak Freezone kampanyasından faydalanabiliyor. Vodafone bedava internet kampanyası 2019 kapsamında sunulmakta olan yüksek limitli ancak düşük ödemeli olan Freezone kampanyaları tek tek inceleniyor.

Vodafone Faturalı Esnek 2 Tarifesi

Tam 4 GB interneti içerisinde barındıran pakette her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS de yer alıyor. Kontratsız olarak 35 TL olan paket kontrat yapıldığında ayda sadece 25 TL. Vodafone faturalı esnek 2 tarifesi gençlere rahatça konuşma ve internette gezinme özgürlüğü sunuyor.

Vodafone Faturalı Esnek 3 Tarifesi

Eğer internette doyasıya gezmek istiyorsanız 6 GB internet bulunan Vodafone faturalı esnek 3 tarifesi mutlaka incelenmelidir. Her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS bulunan paket kontratlı olarak 39 TL’den 29 TL’ye düşüyor.

Vodafone Faturalı Esnek 4 Tarifesi

Freezone kampanyaları içerisinde yer alan Vodafone faturalı esnek 4 tarifesi kapsamında tam 8 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS hakkı da pakette size sunuluyor. Kontratsız olarak 40 TL olan paket kontrat yaptığınızda ayda sadece 30 TL ile sınırlandırılıyor.

Vodafone Faturalı Esnek 5

Vodafone faturalı esnek kampanyaları 2019 içerisinde yüksek limitli internet barındıran paketlerden birisi de faturalı esnek 5. Faturalı esnek 5 paketi satın aldığınızda 10 GB internet hattınıza tanımlanacak. Her yöne 1000 dakika konuşma ve SMS paket içerisinde bulunuyor. Kampanyalı olarak 49 TL olan paketi 39 TL’ye satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Esnek 6 Tarifesi

Eğer internette gezinmeyi çok seviyorsanız ve biten internet paketlerinden şikayetçiyseniz faturalı esnek 6 sizi bekliyor. tam 12 GB internet paket içinde size sunulacak. Ayrıca her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS hakkınız da bulunuyor. Kontratsız olarak 55 TL olan paketi kontrat yaptığınızda 45 TL gibi cazip bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Vodafone Uyumlu Tarifeler 2019

Eğer kullanmadığınız internetleri ve konuşma dakikalarını aynı zamanda kısa mesajları tekrar gelecek ay kullanmak istiyorsanız Vodafone uyumlu tarifeler 2019 sizin için üretilmiş demektir. Çünkü Vodafone uyumlu tarifeler kapsamında ay içerisinde kullanmamış olduğunuz dakika, internet ve sms bir sonraki aya akıllı devretme özelliği sayesinde aktarılmaktadır. Böylece sizin için çok daha ekonomik bir paket ortaya çıkartılmaktadır.

Vodafone Devreden Uyumlu S Paketi

Vodafone’lularla 2500 dakika konuşma hakkı bulunan her yöne 250 dakika 250 SMS paket içerisinde yer alan devreden uyumlu s oldukça güzel bir tarife. 250 MB internet tarife içerisinde yer alıyor. Ayrıca kullanmadığınız dakika, internet ve sms akıllı devretme özelliği ile gelecek ay tekrar hattınıza tanımlanıyor. Kontratsız 31 TL olan paketin kontratlı aylık ödemesi sadece 21 TL.

Vodafone Devreden Uyumlu 1 Paketi

En popüler Vodafone tarifeleri arasında yer alan Vodafone Devreden uyumlu 1 paketi her yöne 200 dakika konuşma ve 1 GB internet içeriyor. Ayrıca Vodafone’lularla 2000 dakika konuşma hakkınız bulunuyor. Bütün uyumlu tarifeler kapsamında olduğu gibi konuşmadığınız dakika kullanmadığınız internet ve sms paketleri gelecek aya devrediliyor. Kontratsız 35 TL olan Vodafone faturalı hat kampanyası 2019 kapsamında aylık sadece 25 TL ödeme ile tüketiciye sunulacak.

Vodafone Devreden Uyumlu 2 Paketi

Vodafone bedava internet 2019 kampanyaları içerisinde 2 GB internet barındıran devreden uyumlu 2 paketi de oldukça rağbet görüyor. Devreden uyumlu 2 paketi kapsamında her yöne 750 dakika ve 1000 SMS hakkınız bulunuyor. Ayrıca Vodafone içerisinde 2000 dakika konuşma hakkınız da size tanımlanıyor. Kontratsız olarak aylık 35 TL olan paket kontrat yapıldığında 25 TL’ye düşüyor.

Vodafone Devreden Uyumlu 3 Tarifesi

Kontratsız ayda 39 TL olup kontrat yaptığınızda 29 TL’ye düşen ve içerisinde 3 GB internet barındıran devreden uyumlu 3 paketi her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS hakkı sunuyor. Ayrıca kullanmadığınız dakika, internet ve sms gelecek aya devrediliyor.

Vodafone Devreden Uyumlu 5

Eğer daha fazla internet istiyorsanız 5 GB internet tanımlayabilecek olan devreden uyumlu 5 paketi mutlaka denenmelidir. Her yöne 1000 dakika konuşma hakkı ve 1000 SMS de paket içerisinde size sunulacaktır. Kullanmadığınız dakika, internet ve smsler gelecek aya devrediliyor. Kontratsız 49 TL olan paket kontrat yapıldığında 39 TL gibi cazip bir fiyata indiriliyor.

Vodafone Devreden Uyumlu 6 Tarifesi

Vodafone faturalı hat kampanyaları 2019 listesi içerisinde en çok internet barındıran paketlerden birisi olan devreden uyumlu 6. 6 GB internet sunuyor. Her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS de paket içerisinde bulunuyor. Ayrıca kullanmamış olduğunuz bütün paket içeriği gelecek aya devredilmiş oluyor. Kontrat yaptığınızda 55 TL olan pakete 45 TL ile sahip olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.