Vodafone Ramazan Kampanyası 2019

vodafone-ramazan-kampanyalari

Vodafone Ramazan kampanyası 2019 dahilinde iki farklı uygulamayı ücretsiz olarak üyelerine sunabiliyor. Dünyanın en önemli GSM operatörleri arasında yer alan Vodafone Türkiye uygulamalarıyla da ön plana çıkmayı Başaran kaliteli bir GSM operatörü. Sürekli olarak Vodafone bedava internet kampanyaları düzenliyor. Üstelik bazı özel zaman dilimlerine farklı indirimler tanıyabiliyor. Bu açıdan bakıldığında 2019 ramazan kampanyaları Vodafone dahilinde 2 uygulama abonelere ücretsiz olarak sunuluyor.

Vodafone Ramazan’a Özel Ücretsiz Sosyal Pass

Vodafone Ramazan’a özel ücretsiz sosyal pass uygulaması oldukça ilgi çekti. Sosyal pass uygulaması özellikle gençlerin çok yoğun bir şekilde kullanıldığı Vodafone uygulamaları arasında yer alıyor. Vodafone bedava internet 2019 dahilinde de sunulmakta olan bu kampanya iyi değerlendirilmelidir.

Sosyal pass uygulaması ana hatlarıyla iki farklı kategoriye ayrılıyor. Bunlardan birincisi reklam gösterimleri. Mesajlarınız, dosyalarınız, konumlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, sosyal pass iletişim dahilinde ücretsiz bir şekilde paylaşılabiliyor. Ayrıca sesli ve görüntülü arama hizmetleri de her yöne ücretsiz olarak sunuluyor.

Sosyal pass uygulamasının 2. ayağı ise video izleme kapsamında sunulmaktadır. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlar üstündeki videolar izlendiğinde oldukça büyük bir problem ortaya çıkıyor. Sınırlı sayıdaki internet paketiniz bitiyor. Ancak sosyal pass video izleme özelliği sayesinde artık Facebook, Twitter ve Instagram videolarını ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz ve internetinizden yemiyor.

Vodafone Ramazan’a özel sosyal pass ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulamadan faydalanabilmek için aşağıdaki maddeleri dikkat etmelisiniz

  • Uygulama sadece Ramazan boyunca ücretsiz olarak
  • Ramazan’da uygulamadan faydalanabilmek için 4455’e mesaj atmalısınız
  • Ramazan boyunca haftalık sosyal pass ücretsizdir
  • Vodafone faturasızlar Ramazan yükle harca Kazan kampanyası TL yükleme şartını yerine getirdiğinde ilk TL yüklemesinde bir hafta boyunca uygulamayı ücretsiz olarak kullanmaktadır.
  • Kampanyalı 1 hafta geçerlidir tekrar etmez

Vodafone Ramazan’a Özel Ücretsiz Video Pass

Vodafone Ramazan’a özel ücretsiz video pass uygulaması yine gençlerin gözdesi olacak. Videolarınızı izlerken İnternetten yemek istemiyorsanız bu uygulama ile ilgili vereceğimiz detaylara mutlaka dikkat edin.

Video pass uygulaması reklam gösterimleri olarak sunuluyor. Mesajlarınız, dosyalarınız, konumlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız video pass ile birlikte ücretsiz olarak paylaşılıyor. Ayrıca sesli arama ve görüntülü arama hizmetleri için de ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Vodafone bedava internet 2019 dahilinde sunulmakta olan video pass uygulamasıyla video izlerken internetten yemeyeceksiniz.

Vodafone Ramazan video pass uygulaması için aşağıdaki maddelere dikkat edin:

  • Haftalık video pass uygulamasından faydalanabilmek için 44 55’e mesaj göndermelisiniz
  • Ramazan yükle harca Kazan kampanyası TL yükleme şartını yerine getirmiş olan bütün Vodafone faturasız hat sahipleri 2 TL yüklemelerinde bir hafta geçerli hediye video pass kazanmaktadır
  • YouTube izlediğinizde 1 hafta boyunca ne kadar izlerseniz izleyin internet kotanızdan yemez
  • Uygulama sadece bir hafta geçerlidir, tekrar etmez

Uygulamalardan faydalanmak için 44 55’e mesaj göndermelisiniz. RAMAZAN yazıp 44 55’e mesaj gönderdiğinizde sosyal pass ve video pass uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan’a Özel Servisler

Vodafone ramazan kampanyaları 2019 sadece bununla sınırlı kalmıyor. Ayrıca Vodafone Ramazan’a özel ek servisler ile birlikte uygun fiyata bilgilendirme mesajları gönderebiliyor.

Ramazan ayı boyunca Vodafone üyeleri ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri Vodafone servisinden alabilirler.

Ramazan servisi Ramazan’la ilgili pek çok bilgiyi bünyesinde barındırıyor. İftar saatleri, sahur saatleri, günün menüsü bilgileri, hadis bilgileri, ayet bilgileri gibi Ramazan’a ait tüm detaylar mobil servis kanalıyla akıllı telefonunuza gelebiliyor.

Ayrıca sahur ve iftar saatlerinden önce aboneye istediği takdirde 20 dakika öncesinde SMS bilgilendirme notu geliyor.

Sadece Ramazan ayı boyunca geçerli olan kampanyanın servis ücreti 4,8 TL

Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ABONE boşluk RAMAZAN boşluk PLAKA KODU yazarak 70 70’e göndermelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.